پارس ناز پورتال

فیلم و سریال

قاصدک 24

بچه های آسمان

تجهیز کلینیک های زیبایی با کدام دستگاه ها؟ مقایسه کاربرد دستگاه پلاسما پلاسمارت

تجهیز کلینیک های زیبایی با کدام دستگاه ها؟ مقایسه کاربرد دستگاه پلاسما پلاسمارت

دستگاه پلاسما، دستگاه کربوکسی و دستگاه آر اف فرکشنال از جمله دستگاه های عالی برای تجهیز مطب های زیبایی می باشند.با توجه به تقاضای زیاد مردم به استفاده از روش های جوانسازی پوست، توصیه می شود که کلینیک های زیبایی با دستگاه های مناسب تجهیز شوند.

 

در حال حاضر، بیشترین دستگاه هایی که برای کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، دستگاه پلاسما ، دستگاه آر اف فرکشنال و دستگاه کربوکسی می باشند.این دستگاه ها کاربردهای مختلفی دارند و هر کدام می توانند گزینه خوبی برای کلینیک های زیبایی باشند.

 

ولی شاید برای برخی از افراد این سوال مطرح شود که کدام دستگاه های زیبایی برای تجهیز کلینیک های زیبایی مناسب تر هستند؟ با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی کنیم.

تجهیز کلینیک های زیبایی با کدام دستگاه ها؟ مقایسه کاربرد دستگاه پلاسما پلاسمارت

تجهیز کلینیک های زیبایی با کدام دستگاه ها؟

 

مقایسه دستگاه های مختلف مورد نیاز کلینیک های زیبایی

دستگاه های مختلفی وجود دارند که می توانند برای کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار گیرند. شاید برای شما این سوال مطرح شود که خرید دستگاه آر اف فرکشنال پلاریس سودمندتر است یا خرید دستگاه کربوکسی  کربوتک؟

 

آیا می توان با دستگاه پلاسما پلاسمارت، یک کلینیک را تجهیز کرد؟ هر یک از دستگاه های ذکر شده دارای کاربردهای مختلفی هستند و به نظر ما همه این دستگاه ها برای کلینیک های زیبایی لازم است. در ادامه دستگاه های مختلف مورد نیاز کلینیک های زیبایی را ذکر می کنیم.

 

* دستگاه آر اف فرکشنال پلاریس

دستگاه آر اف پلاریس بیشتر برای جوانسازی پوست استفاده می شود. این دستگاه از امواج رادیویی بی خطر استفاده می کند و کاملا ایمن است. این دستگاه برای رفع شل شدگی پوست، سفت کردن پوست، جوانسازی پوست و رفع جای زخم و اسکارها مناسب است.

 

* دستگاه کربوکسی کربوتک

دستگاه کربوکسی کربوتک از جمله دستگاه هایی است که در بسیاری از مطب های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای جوانسازی پوست و افزایش گردش خون در زیر ناحیه پوست استفاده می شود. رفع زخم ها، درمان افتادگی پوست، کاهش چربی های موضعی و … از جمله کاربردهای این دستگاه هستند.

 

* دستگاه پلاسما پلاسمارت

دستگاه پلاسما پلاسمارت بیشتر برای رفع افتادگی پلک و چشم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه کاربردهای بسیار متنوع دیگری هم دارد که از جمله آن ها می توان به درمان زگیل، بهبود خطر لبخند، لیفت بینی و … اشاره کرد.

تجهیز کلینیک های زیبایی با کدام دستگاه ها؟ مقایسه کاربرد دستگاه پلاسما پلاسمارت

خرید دستگاه پلاسما

 

خرید دستگاه پلاسما پلاسمارت شرکت ناریاتک با بهترین کیفیت و قیمت 

 

اگر به دنبال خرید دستگاه های مختلف برای تجهیز مطب زیبایی خود هستید، به شما توصیه می کنیم که حتما اقدام به خرید دستگاه پلاسما پلاسمارت کنید. در کنار این دستگاه اگر بتوانید اقدام به خرید دستگاه آر اف فرکشنال و دستگاه کربوکسی کنید، کلینیک شما مراجعات بیشتری خواهد داشت.

 

به هر حال قیمت دستگاه پلاسما ، قیمت دستگاه آر اف فرکشنال و قیمت دستگاه کمی بالا است و افراد برای تجهیز مطب خودشان دغدغه هزینه دارند. اگر به دنبال خرید دستگاه پلاسما و یا هر نوع دستگاه زیبایی دیگر هستید، توصیه می کنیم که دور برندهای خارجی را خط بزنید.

 

تجهیزات پزشکی تولید شده در شرکت ناریا تک، بهترین امکانات را دارا هستند و با کمترین هزینه قابل خریداری می باشند. در حال حاضر، امکان خرید دستگاه پلاسما پلاسمارت، دستگاه آر اف پلاریس و دستگاه کربوکسی کربوتک از طریق سایت ناریا تک برای تجهیز مطب های زیبایی وجود دارد.