پارس ناز پورتال

اخذ ویزای تحصیلی

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

مجموعه : اخبار سینما
کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند 

عده اي از سلبریتی ها هستند که کسی دوست ندارد با آنها وارد همکاری شود، امروز ما این افراد بداخلاق رابه شما معرفی می‌کنیم. کار کردن درکنار تعدادی از بزرگترین نام هاي هالیوود می‌توانند برای بسیاری مایه افتخار و مباهات باشد. اما وقتی که این شخصیت هاي شناخته بسیار بد اخلاق و خارج از نظارت باشند،

 

این احساس افتخار و خوشبختی رنگ خواهد باخت. وقتی که یک شخصیت برجسته هالیوودی شهرتی در بداخلاق بودن با همکاران بدست می آورد چیزی فراتر از چند طرفدار را از دست خواهد داد.در واقع عده اي از بدرفتاری هاي ستاره ها هزینه هاي سنگینی را برای انها در پی داشته،

 

حرفه آنها رابه خطر انداخته و دوستان و همکارانشان را از آنها دور خواهد کرد.در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما رابا سلبریتی هایي آشنا کنیم که بدلیل بداخلاقی کسی دوست ندارد با آنها کار کند.

 

1- جنیفر آنیستون

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

سخت است باور کنیم که بازیگری دوست داشتنی که در سریال نوستالژیک «دوستان» «Friends » چنین شخصیت دوست داشتنی داشت تا به این حد بداخلاق و از خود راضی باشد اما شواهد نشان می‌دهد که کار با جنیفر آنیستون آنچنان نیز کار اسانی نیست. بر اساس ادعای یک منبع خبری در طول فیلمبرداری فیلم «زندگی پر از جنایت» «Life of Crime» درسال 2013 در کنتیکت، ” تنها کسیکه با دیگر افراد غذا نمی خود جنیفر بود.

 

او خیلی زود ناهارش را می‌گرفت و می رفت. تمامی بازیگران دریک ون بسیار معمولی به سمت سالن ناهار خوری می رفتند اما جنیفر خودروی لوکس مخصوص خودش را داشت. و نه تنها کانکس متحرک و شخصی جنیفر یک مایل دورتر از منطقه فیلمبرداری است بلکه او هرروز هنگام ناهار به آن جا باز می‌گردد تا دور از بقیه ناهارش را بخورد”.

 

اما موضوع به همینجا ختم نمیشود. بر اساس ادعاها در هنگام حضور در فیلم «اونجوری بامزه است» «She’s Funny That Way» درسال 2014 تنها به این دلیل که یکی از شخصیت ها اسمی مشابه زنی داشت که قبلاً زندگی او و برد پیت را ویران کرده بود از کارگردان خواست اسم او را تغییر دهد و تا زمانی که این اسم تغییر داده نشد وی به سر صحنه بازنگشت.

 

2- کانیه وست

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

کانیه وست، خواننده مشهور موسیقی رپ و طراح مد و لباس را سمبل غرور و خودخواهی میدانند که تمایلاتی زنانه داشته، خیلی زود از کوره در رفته و رفتارهای تهاجمی بسیار بدی در تمامی حوزه هاي کاری اش دارد. بر اساس ادعای یک طراح مد و لباس به نام ژان تویتو، دو سال طول کشید تا وست توانست طراحی هاي نخستین مجموعه خودرا تکمیل کند که از دو دست شلوار جین، یک سویشرت و یک تیشرت تشکیل می شد.

 

تویتو دراین باره چنین گفته است:” وقتی که در نهایت این مجموعه را نهایی کردیم به خودم گفتم خوبه، اگر توانستم اینکار رابه سرانجام برسانم پس می‌توانم صلح را نیز در خاورمیانه برقرار کنم”. در دنیای موسیقی نیز می‌توان از شکایت هایي که از بدرفتاری هاي وست با همکاران و رقیبان داشته یک کتاب نوشت.

 

از تیلور سویفت گرفته تا ویز خلیفه و اعضای تیم تولید برنامه ي «شنبه شب زنده» و حتی جی زد که قبلاً دوست نزدیک او به شمار می رفت نیز از بدرفتاری ها و بی احترامی هاي کانیه وست در امان نبوده اند.

 

3- جنیفر لوپز

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

درسال 2013، فهرست احمقانه تقاضای هاي جنیفر لوپز باعث شد که وی حضور بعنوان خواننده مراسم افتتاحیه لیگ برتر کریکت هند را از دست بدهد، مراسمی که سال گذشته بیش از 56 میلیون نفر آن رابه صورت زنده تماشا کردند. بر اساس ادعاهای یک منبع اطلاعاتی موثق،

 

علاوه بر تقاضای هاي معمول و همیشگی، لوپز خواهان یک جت شخصی و تعداد زیادی اتاق در هتلی مجلل برای اطرافیانش شده بود. اگر فکر میکنید که او تنها دو یا سه اتاق در چنین هتلی می خواسته بهتر است از نو فکر کنید. وی برای 90 نفر از همراهان خود بیش از 9 اتاق تعویض لباس تقاضای کرده و دستمزدی که میخواست به او بپردازند سرسام آور بود، بهمین دلیل پیت بول جای او را دراین مراسم گرفت.

 

همچنین وی در طول فیلمبرداری فیلم «وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی» «What To Expect When You’re Expecting» تنها از طریق دستیارش با اعضای تیم تولید ارتباط برقرار میکرد هر چند دراین پروژه بازیگران درجه یک دیگری نیز حضور داشتند. بنظر می‌رسد

 

که وی از دیرباز چنین شخصیت غیر قابل تحملی داشته است. وقتی که لوپز در دهه 90 تنها یک رقصنده معمولی بود بازیگری به نام روزی پرز طراحی رقص هاي او را بر عهده داشت. در کتاب خاطرات پرز که درسال 2014 به چاپ رسید وی ادعا کرده که لوپز مانند یک “فاحشه منطقه فقیرنشین” با او برخورد کرده و همواره سر او داد کشیده و بدن او را فشار می داده است.

 

4- ماریا کری

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

کسانی که درسال هاي اخیر با ماریا کری کار کرده اند به ندرت بعد از پایان همکاری شان داستان هاي خوبی در مورد ارتباطشان با او رابه زبان آورده اند. در طول برنامه ي تلویزیونی مستند «دنیای ماریا» با زندگی روزمره اعضای تیم خدمت رسانی به ماریا کری آشنا شدیم

 

که حتی بستن بند کفش هاي او و روشن کردن 20 مرطوب کننده هوا در اتاق هایي که برای وی اجاره شده بود را انجام می دادند. ظاهرا بدون این همه ی مرطوب کننده هوا، ماریا کری نمی‌تواند بخوابد و اجرا کند، هر چند اجراهای اخیرش نیز چنگی به دل نزده اند.

 

گرچه ادعاهای متفاوتی در مورد آن چه که در برنامه اجرای زنده ي او در روز عید سال 2017 رخ داد شده است اما کامل مشخص است که بعد از این‌که یک اشکال فنی پیش آمد وی بدون هیچ تلاشی برای مدیریت اوضاع، صحنه را ترک کرد و البته این نخستین باری نبود که وی اجرای ضعیفی داشته و دیگران را مقصر جلوه می داد. وی قبلاً درسال 2014 نیز در اجرایی زنده رفتار ناشایستی از خود انجام داده بود.

 

5- کیفر ساثرلند

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

بنظر می‌رسد هر شخصی که با کیفر ساثرلند کار کرده چیز مثبتی از تجربه همکاری با وی ندارد. این بازیگر که به خاطر بازی در سریال پرطرفدار «24» شناخته می‌شود حتی مهم شده که به خاطر درخشیدن یکی از بازیگران این سریال مقدمات اخراج او را فراهم کرده است. شهره آغداشلو

 

که دراین سریال نقش یک تروریست را بازی میکند در مورد تجربه همکاری خود با این بازیگر چنین گفته است:” باید اعتراف کنم که کار کردن با او مشکل است. آن مرد جوان بسیار خشمگین بود”. همچنین آغداشلو گفته است که یکی از اعضای تیم تولید به او توصیه کرده است که در روز اول فیلمبرداری هاي صحنه هاي مربوط بخود بیش از حد ندرخشد

 

و وقتی که آغداشلو این توصیه را نادیده گرفت شخصیت او خیلی زود از ادامه سریال حذف شد و آغداشلو فکر میکند که ساثرلند مسبب این موضوع بوده است.فردی پرینزر نیز در گفت و گو اي با شبکه خبری اي بی سی نیوز گفته است که وی نیز قربانی خشم ساثرلند شده و تجربه بازی در سریال «24» نزدیک بود

 

به کنار گذاشتن حرفه ي بازیگری از طرف او منجر شود. وی دراین باره گفته است:” کیفر غیرحرفه اي ترین بازیگر در تمام دنیا بود. بیخود حرف نمیزنم، روبرویش نیز این حرف را خواهم زد، فکر می‌کنم هر شخصی که با او کار کرده باشد این را خواهد گفت”.

 

6- شارون استون

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

سال‌ها گذشته و هنوز بسیاری در مورد بازی شارون استون در فیلم «غریزه اصلی» «Basic Instinct» درسال 1992 صحبت میکنند و البته درسال هاي اخیر نیز وی با دلایلی مشابه بار دیگر بر سرزبان ها افتاده است. استون نخستین تجربه فیلم ایتالیایی خودرا درسال 2014 در فیلم «پسر طلایی» «The Golden Boy»

 

به کارگردانی پوپی آواتی انجام داد. بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر و به گفته ي آواتی تقاضای هاي غیرمعقول استون از قبل از امضای قرارداد بازی دراین فیلم آغاز شد و او طوری رفتار میکرد که انگار ایتالیا کشوری از جهان سوم است. استون اما این ادعاها رابه شدت تکذیب کرده است.

 

بنظر میرسد که یکی از تقاضای هاي عجیب او دعوت شدن به یک مراسم مجلل سالانه برگزار شده توسط یک طراح جواهرات شناخته شده ایتالیایی دریک هتل مشهور بوده است. بر اساس این ادعاها وی همچنین تقاضای 300.000 دلار، هشت اتاق هتل برای یک هفته اقامت و یک جت خصوصی کرده بود.

 

وی در نهایت از این فیلم کنار گذاشته شد و نقش مورد نظر به کیم کارداشیان پیشنهاد گردید اما وی به رغم پذیرش بازی نتوانست در فیلم حضور یابد و بار دیگر شارون استون جای گزین او شد.

 

7- کریس براون

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

کرایس براون نشان داده که دردسر رابه خود جذب میکند و خیلی از همکاران او متوجه این موضوع شده اند. درسال 2011 وی در برنامه زنده «صبح بخیر کشور آمریکا»، بعد از این‌که در مورد اتهامات مربوط به بدرفتاری با نامزدش از او سوال شد اوج عصبانیت خود رابه نمایش گذاشت. وی چنان خشمگین بود که برنامه را ترک کرده

 

ودر اتاق تعویض لباس نیز صندلی رابه پنجره کوبیده بود. این رفتاری است که هیچ کسی هنگام حضور دریک برنامه ي زنده تلویزیونی از نوع گفتگو از خود نشان نخواهد داد. بر اساس ادعای رسانه ها، عده اي از کسانی که قبلاً برای کریس براون کار کرده بودند در مورد بداخلاقی هاي او صحبت کرده و ادعا کرده اند که براون هم از لحاظ جسمی و هم روانی با انها بدرفتاری کرده است.

 

این در حالی بوده که براون درگیر مشکلات خانوادگی، مشکل اعتیاد و بیماری روانی خود بوده است. در آن دوران یکی از اعضای تیم امنیتی دراین باره چنین گفته بود:” مثلاً ما می پرسیدیم که امروز دما چقدر است؟ نمیدانستیم که او با چه اخلاقی بیدار می‌شود. ایا ما کریس براون بامزه را میدیدیم؟

 

یا کریس افسرده، یا با ظاهری شبه هنری و متمرکز که کارها به خوبی پیش خواهد برد؟ یا کریس شاد و شنگول که تنها خوشمزگی کرده و خوش خواهد گذراند؟ او هرروز شخصیت متفاوتی داشت”. در طول فیلمبرداری یکی از آهنگ ویدیوهایش، براون فیلم بردار را تهدید می‌کند و سپس به مدت دو ساعت غیب میشود. بعد از دو ساعت او را در خواب در کف دستشویی پیدا کردند.

 

8- بیانسه

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

او شاید برای طرفدارانش یک ملکه واقعی باشد اما تعداد زیادی از کسانی که با او کار کرده اند او را انسانی خشن و حتی بیرحم توصیف کرده اند. کسانی که برای او کار کرده اند داستان هاي وحشتناکی را در مورد همکاری خود با او در رسانه هاي اجتماعی به اشتراک گذاشته اند. برای مثال گفته شده

 

که در طول فاصله بین اجراها وی بر سر رقصنده ها فریاد کشیده است. همچنین ادعا شده وی در طول یکی از برنامه هایش تقاضای هاي جالبی داشته است از جمله، نی هاي نوشیدنی تیتانیومی که هر کدام 600 دلار قیمت داشتند، سرو شدن آب قلیایی در دمای دقیقاً 21 درجه سانتیگراد، پوشیدن لباسهای صد در صد کتانی برای تمام اعضا و اتاق هایي که تازه رنگ آمیزی شده و صندلی هاي اتاق آرایش نیز با یک برند مشهور جای گزین شوند.

 

9- مگان فاکس

کسی دوست ندارد با این چهره های مشهور همکاری کند

مگان فاکس که زمانی یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین بازیگران زن هالیوود بود، نیز بنظر میرسد ازآن دسته سلبریتی هایي است که کار با وی بسیار سخت خواهد بود. شاید همین موضوع باعث شد که وی در عرصه ي هالیوود جایگاه ثابت و مطمئنی نداشته باشد. وقتی که فاکس در فیلم «تبدیل شوندگان» «Transformers» ایفای نقش کرد

 

در اوج شهرت به سر میبرد اما بنظر میرسد در همین دوران به شدت اطرافیانش را از خود می رنجاند. بعد از این‌که وی مایکل بی، کارگردان این فیلم رابا هیتلر مقایسه کرد، بعضی از کسانی که با فاکس کار کرده بودند زبان به انتقاد گشودند و بعضی از بدرفتاری هاي او در طول فیلمبرداری ها را بازگو کردند.

 

سه تن از اعضای تیم تولید تایید کردند که فاکس همواره دیر از موعد مقرر در سر صحنه فیلمبرداری حاضر می شده، در برنامه ها و مهمانی هاي مربوط به فیلم حضور نیافته و حتی زمانی که در آخرین دقایق فیلمبرداری در مصر کنسل شده و مایکل بی همه ی رابه یک تور مسافرتی به اهرام ثلاثه برده

 

فاکس تنها کسی بوده که از این موضوع شاکی شده است. بهمین دلیل جای تعغچب ندارد که مگان فاکس دیگر دراین فرانچایز بلاک باستر حضور ندارد و بعد ازآن نیز دیگر هیچ مشکلی دراین حوزه در فرانچایز «تبدیل شوندگان» رخ نداد.