پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

مجموعه : دکوراسیون
دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک 

برترین و شیک ترین مدل دکوراسیون را میتوانید در خانه زوج ایرانی در پونک مشاهده نمایید که از برترین المان ها و رنگ ها در منزلشان استفاده کرده اند. سادگی و صداقتی در منازل همیشه حس خوب و انرژی مثبتی به افراد می‌دهد. زمانی که افراد ساکن خانه با عشق و علاوه بخش بخش خانه خودرا چیدمان میکنند،

 

این حس مثبت رابه مهمان ها هم وارد میکنند. دراین خانه نه چشم و هم چشمی وجوددارد و نه به رخ کشیدن، تنها سادگی است و محبت که در هر فضا هم می‌توان آن رابه خوبی حس کرد. دراین پست از تور خانه گردی، دکوراسیون خانه ایرانی ریحانه و سعید رابه شما معرفی می‌کنیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

 

خانه ریحانه و سعید دریک نگاه

تعداد افراد ساکن: ۲ نفر
شغل بانو خانه: گرافیست «طراحیدکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک آلبوم ژورنال»/ شغل همسر: دکوراتور «تخصص طراح و مجری کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی»
موقعیت شهر: تهران/ محله: پونک
متراژ فضا: ۱۲۰ متر مربع
قدیمی ساز
طبقه همکف
ملک اجاره اي
تعداد اتاق خواب: ۲ خوابه
تعداد سرویس بهداشتی: یک حمام و یک دستشویی
سبک دکوراسیون: تلفیقی
رنگ هاي غالب: کرم، قهوه اي، آبی و زرد

 

خصوصیت برجسته طراحی: مهمان هایمان معتقد هستند که فضای دلنشین، خودمانی و آرامی داریم.

 

طراح: بانو و آقای خانه

مدت دوران دکوراسیون داخلی خانه: یک ماه

 

فضای مورد علاقه: کل فضای خانه خصوصا قاب خاطراتمان را دوست داریم.

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

ترکیب رنگی دکوراسیون خانه را تغییر دادیم

دکوراسیون خانه ما پیش از این، به رنگ سفید و بنفش بود. رنگ و سایز فرش ها رابه خاطر متراژ جدید منزلمان عوض کردیم و بهمین ترتیب بقیه وسایل را هم چیدمان و یا تعویض کردیم.

 

آینه را من طراحی و همسرم اجرا کرد

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

بنظر من حتماً برای زیبایی دکوراسیون خانه نیاز نیست به دنبال وسایل گرانقیمت برویم. بلکه میتوانیم با کمی گشت زدن در بازار، اجناس خوب با قیمت مناسب پیدا کرده و فضایی دلنشین ایجاد کنیم. از خرید وسایل اضافه «وسایلی که بسیار کم مورد استفاده هستند، کارایی زیادی ندارند و صرفا جهت چشم و هم چشمی خریداری میشوند» بپرهیزیم. ما برای خود ما زندگی میکنیم نه دیگران. البته منظورم این نیست

 

افرادی که از وسایل و مبلمان گرانقیمت استفاده میکنند، همه ی به خاطر چشم و هم چشمی اینکار را انجام میدهند. من این را میگویم: وسایل مان رابا دقت به فضا و آرامشی که میخواهیم از خانه و بودجه مان بگیریم، خریداری کنیم.

 

پس بهتر است دکوراسیون خانه خود رابه گونه اي چیدمان کنیم که ازآن لذت ببریم ودر آرامش باشیم. در آخر هم میخواهم بگویم گیاهان آپارتمانی نقش بسیار مهمی در زیبایی خانه دارند و به اشیا جان میدهند

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

مبلمان مدرن در دکوراسیون خانه تهران با پارچه رومبلی مخمل کرم رنگ و با پایه هاي چوبی ساخته شده است. نمونه هاي نظیر این نوع از مبل سهولت را میتوانید برای خانه خود تهیه کنید.درکنار رنگ کرم و قهوه اي مبلمان، کوسن روی مبل با رنگ زرد و آبی انتخاب شده است. به نظرتان این کوسن هاي معرفی شده روی مبلمان خانه شما چطور می‌شود؟

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

مثل اکثر منازل، میز و صندلی غذاخوری ست و هم رنگ با مبلمان خانه انتخاب شده است.میز تلویزیون خانه تهران هم به رنگ چوب و با مدل ساده انتخاب و توسط آقای خانه ساخته شده است. این مدل ها هم نظیر نمونه میز خانه معرفی شده است.

 

کنسول تمام چوب و ساده در خانه پونک بسبار خودنمایی می‌کند. حضور بوفه و کنسول در هر خانه اي علاوه بر فضای مناسب برای ذخیره وسایل خانه و ظروفف زیبایی منحصر به فردی به فضا می بخشد.رنگ سفید سرویس خواب خانه ریحانه و سعید، باعث شده رنگ بنفش در دکوراسیون اتاق به خوبی خودرا نشان بدهد. البته این خاصیت رنگ سفید است.

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

دکوراسیون شیک خانه زوج ایرانی در پونک

دراین خانه دیدید که قاب عکس خاطرات چه میزان برای اعضای خانه عزیز بوده و چه حس خوبی بر جای گذاشته است. هم اکنون دست بکار شوید و دیوار خاطرات خودرا با یکی از محصولات بالا آماده کنید. البتع در ورودی خانه هم، همانگونه که در محصول تک میبینید، میتوانید جاکلیدی و قاب عکسها را دریک مجموعه داشته باشید.

 

تابلوی خوشنویسی بر روی دیوار خانه حس و حال ایرانی رابه فضا وارد کرده است. خوب است که اصالت و فرهنگ خود رابه دکوراسیون خانه هم وارد کنیم.