پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

مجموعه : اخبار سینما
رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون 

اسکارلت جوهانسون در حال حاضر یکی از بهترین بازیگران زن سینمای جهان است که مظهری از جذابیت و زیبایی نیز به شمار می رود. «اسکارلت جوهانسون» یکی از زیباترین زن های هالیوود است که تاکنون دو بار توسط مجله اسکوایر به عنوان جذاب ترین زن زنده دنیا انتخاب و معرفی شده است.

 

وی برای بازی در فیلم هایی همانند «گمشده در ترجمه» و «ترانه عاشقانه برای بابی لانگ» برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر زن شده است. همچنین بازی او در فیلم دختری با گوشواره مروارید، نقدهای مثبت فراوانی برای جوهانسون به همراه داشت.از این رو شاید برایتان جالب باشد تا با واقعیت های جالبی در مورد اسکارلت جوهانسون و زندگی وی آشنا شوید.برای این منظور در ادامه با ما همراه باشید.

 

در یک خانواده هنرمند بزرگ شده است

اسکارلت جوهانسون در ۲۲ نوامبر سال ۱۹۸۴ میلادی در شهر نیویورک متولد شده است. پدربزرگ وی نمایشنامه نویس و کارگردان و مادرش تهیه کننده سینما بوده.

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

در فیلم «تنها در خانه» ایفای نقش نموده است

در سال ۱۹۹۷ میلادی به عنوان خواهر بزرگ تر الکس به نام مالی در مجموعه تنها در خانه ۳ ایفای نقش کرده است.

 

با مردان مسن دوست می شد

جوهانسون با چهره زیبایی که دارد تا پیش از ازدواج خود، ترجیح می داد با مردان مسن ارتباط برقرار کند. به طور مثال، او با افرادی همانند شان پن، جود لا، نیت نیلور و پاتریک ویلسون دوست بوده اما در سال ۲۰۱۴ با رومیت دوریاک ازدواج کرد.

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

طرفدار پر و پا قرص باراک اوباما است

او از سال ۲۰۱۲ تاکنون یکی از هوادارن پر و پا قرص و متعهد باراک اوباما بوده و هنوز هم هست.

 

او از لیندزی لوهان کینه به دل دارد

 به گزارش پارس ناز در سال ۱۹۹۸ از جوهانسون برای بازی در فیلم «مخمصه والدین» (The Parent Trap) دعوت به عمل آمد، اما لیندزی لوهان این نقش را از وی ربود. شاید اگر اسکارلت آن را بازی می کرد، شهرتش دو چندان می شد.

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

خیلی خوب بودن هم خیلی خوب نیست

متاسفانه وی نتوانست نقش «دختری با خالکوبی اژدها» (The Girl With the Dragon Tattoo) را بازی کند زیرا گفته می شد که برای ایفای این نقش زیاد از حد زیباست.

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

بازی با لاک پشت های نینجا در کودکی

با اینکه بیشتر دخترها در دوران کودکی خود به بازی کردن با عروسک علاقه زیادی دارند، جوهانسون بیشتر با عروسک های لاک پشت های نینجا سرگرم بوده و آن ها را ابرقهرمان های رویاهای کودکی خود می دانسته است.

 

ترس های اسکارلت جوهانسون

یکی از بزرگ ترین ترس های وی را سوسک ها تشکیل می دهند. جوهانسون یک بار که از خواب بیدار شده، یک سوسک بزرگ روی صورتش قرار داشته و پس از آن او دیگر نمی تواند این موجودات چندش آور را تحمل کند.

 

حضور در موسیقی

یک گروه موسیقی فرانسوی به نام «تینِجِرز» در سال ۲۰۰۷ میلادی موزیکی به نام «اسکارلت جوهانسون» برای او ساخته و اجرا کردند. همچنین باید اشاره کنیم که جاستین تیم برلیک نیز در یکی از موزیک ویدئوهای خود از وی استفاده کرده و این ویدئو در سال ۲۰۰۷ برنده جایزه بهترین موزیک ویدئوی MTV شد.

 

به درمان های پوستی علاقه زیادی دارد

اگر هنرپیشه نمی شد، احتمال داشت که متخصص پوست بشود. وی هر روز چندین ساعت را به تماشای برنامه های آموزشی در رابطه با پوست می پردازد و به دوستان خود نیز در این رابطه مشاوره می دهد.

رازهای زندگی خصوصی اسکارلت جوهانسون

وحشت از شب سال نو

او از شب سال نو خاطره بدی دارد زیرا یک سال گربه موردعلاقه اش یک سوزن بزرگ را قورت داده و آن ها با خانواده شب تا صبح را در دامپزشکی سپری کرده اند.

 

تبحر کامل برای مخفی کردن بارداری خود

پیش از تولید فیلم Avengers: Age of Ultron مشخص شد که اسکارلت باردار است اما نمی شد این فیلم را متوقف کرده یا به تاخیر انداخت به همین خاطر از ترفندهای گوناگون برای مخفی کردن شکم وی استفاده شد. از جمله می توان به استفاده از نماهای بسته، لباس‌ های مخصوص، بدلکار و جلوه‌ های ویژه اشاره کرد.

 

ملکه شمشیرها

فرانچسکو سلمنت، هنرمند معاصر ایتالیایی، پرتره ای از اسکارلت با استفاده از ۷۸ کارت تاروت ساخته و او را به عنوان ملکه شمشیرها ترسیم کرده است.