پارس ناز پورتال

راز افزایش حجم سریع با مصرف گینر

راز افزایش حجم سریع با مصرف گینر

افزایش حجم عضلات تحت تاثیر عوامل مختلفی اتفاق میفتد؛ تمرینات شدید بدنسازی و رژیم غذایی مناسب. اما در این بین نقش مکمل بدنسازی را نمی توان کتمان کرد. انواع مختلفی از مکمل های بدنسازی برای این منظور وجود دارند که گینر مهم ترین آنها شناخته می شود. با این مطلب همراه باشید تا بیشتر درباره راز افزایش حجم با مصرف مکمل گینر و خرید گینر بدانید.

 

راز افزایش حجم سریع

حقیقت امر را بخواهید افزایش حجم سریع عضلات با یکی دو جلسه تمرین طی چند ماه به دست نخواهد آمد. بنابراین افرادی که به این موضوع دیدگاه رازگونه دارند بهتر است منطقی تصمیم بگیرند و سلامت خود را با تبلیغات دروغین به خطر نیندازند.

 

 ما در اینجا راز که نه اما حقیقت را بیان می کنیم؛ برای اینکه رشد منظم عضله ها را ببینید راهکارهایی که در ادامه می گوییم به شما کمک بزرگی می کنند. این راه بی برو برگرد دستیابی به عضلات تنومند و قوی است.

 

1- رژیم غذایی

اولین نکته ای که به ذهن می رسد افزایش کالری مصرفی است. اما از چه طریق؟ خوردن غذاهای سنگین و پرکالری در وعده های متعدد؟ مصرف پروتئین و کربوهیدرات بیشتر؟ بله همه اینها درست است اما هزینه، پخت و پز همه این غذاها نیازمند صرف پول و زمان زیادی است. از این ها گذشته با مشکلات گوارشی بعد آن چه خواهید کرد؟

 

درست است که رژیم پُرکالری برای رسیدن به افزایش حجم سریع الزامی است اما تکیه بر خوراکی ها سخت، دشوار و زمانبر است. اینجاست که پای مکمل ها به تغذیه بدنسازان باز می شود.

 

مکملی که توسط مربیان ورزشی و متخصصان تغذیه برای این موضوع توصیه می شود پودر گینر است. شما می توانید به کمک این مکمل در کنار تمرینات منظم و رژیم غذایی مناسب پیشرفت قابل توجهی در ساخت عضلات به دست آورید. در بخش های بعدی این مطلب مفصل درباره گینر و تاثیر آن در افزایش حجم صحبت خواهیم کرد.

 

2- تمرینات اصولی

برنامه بدنسازی حجمی اصل دیگری است که برای افزایش حجم سریع باید به آن دقت کنید. سریع ترین روش افزایش حجم بدن با افزایش قدرت اتفاق میفتد. این موضوع را در نظر داشته باشید تا زمانی قدرت خود را زیاد نکنید نمی توانید به افزایش حجم فکر کنید. این امر میسر نمی شود مگر با وزنه زدن و تکرار ست های متفاوت.

 

3- مصرف مکمل

همان طور که در بخش تغذیه گفتیم، برای آنکه به حجم عضلات در زمان کوتاه تری دست یابید باید کالری روزانه خود را افزایش دهید. بخشی از کالری با مصرف غذاهای پروتئین دار و پرکالری به دست می آید. اما بخش قابل توجهی از آن وابسته به مکمل هاست. در ادامه بهترین مکمل برای افزایش حجم سریع را معرفی می کنیم.

نکات مهم در مصرف گینر برای افزایش حجم در بدنسازی

معرفی پودر گینر

در چنین شرایطی مکمل های ورزشی به یاری ما می آیند. مکملی هم که برای این مقصود مناسب است گینر نامیده می شود. مکمل گینر همه آنچه شما برای افزایش حجم سریع نیاز دارید در اختیارتان می گذارد. 

 

گینر به شکل پودر ارائه می شود و با نوشیدنی هایی مختلف ترکیب و مصرف می شود. پودرهای گینر ترکیبی از پروتئین ها و کربوهیدرات ها هستند. درصد این درشت مغذی ها بسته به نوع گینر متفاوت است. حتی در مکمل های گینر ریزمغذی هایی مانند ویتامین ها و مینرال ها را نیز مشاهده می کنید.

 

در فرمول مکمل های گینر فیبرها نیز بکار رفته اند که علاوه بر بهبود دستگاه گوارش به تسریع ریکاوری نیز کمک می کنند.برای آشنایی بیشتر با گینر می توانید مقاله “گینر چیست” را مطالعه نمایید.

 

نکات مهم در مصرف گینر برای افزایش حجم در بدنسازی

 

نکته حائز اهمیت که کمتر فردی به آن اشاره دارد ماهیت اصلی مکمل هاست. ورزشکاران باید در نظر داشته باشند مکمل ها تکمیل کننده رژیم غذایی هستند نه جایگزین آن ها. بنابراین در کنار رژیم غذایی اصولی باید از آن ها مصرف کرد. افرادی که فقط به دنبال مصرف مکمل ها هستند مطمئنا نتیجه مورد نظر را دریافت نخواهند کرد یا بعد از مدتی دچار مشکلات مختلف خواهند شد.

 

نکته مهم دیگر اجرای بهترین سیستم تمرینی برای افزایش حجم زیر نظر مربی است. افراد با تصور اینکه فقط با خوردن مکمل ها به افزایش حجم بدن دست پیدا خواهند کرد سخت در اشتباه هستند. باز هم تکرار می کنیم روند افزایش حجم تدریجی است و با سه مثلث تمرین، رژیم غذایی و مکمل دستیافتنی است.

 

چگونه پودر گینر اصل را با اطمینان خاطر بخریم؟

 

اما خرید گینر اصل نکاتی دارد که باید آن را در نظر بگیرید. متاسفانه با وجود مکمل های ورزشی تقلبی و قاچاقی در کشور اطمینان از اصل بودن مکمل یک چالش جدی برای مصرف کنندگان است. حتما می دانید که مکمل های فیک نه تنها ترکیبات و فرمولاسیون خطرناک دارند بلکه در شرایط نامطلوبی هم بسته بندی و نگهداری می شوند که همین مسئله عوارض مصرف آنها را افزایش می دهد.

 

بهترین و مطمئن ترین راه برای خرید گینر اصل مراجعه به داروخانه هاست. مکمل های موجود در داروخانه همگی از سازمان غذا و دارو نشان سلامت دارند و مورد تایید هستند. یک از داروخانه هایی که می توانید انواع گینر اورجینال را از آن تهیه کنید داروخانه اینترنتی داروبوم است.

 

 داروبوم داروخانه ای اینترنتی است و از هر کجای ایران می توانید محصول خود را انتخاب کرده و در محل تحویل بگیرید. قیمت مکمل گینر در داروبوم کاملا رقابتی تعیین شده و افراد با بودجه مالی متفاوت می توانند بهترین گینر را برای خود انتخاب کنند.

 

همچنین اگر قبل از خرید درباره افزایش حجم یا عضله سازی سریع سوالی دارید می توانید با مشاور مکمل های ورزشی در داروخانه داروبوم تماس گرفته و صحبت کنید.

 

کلام آخر

مصرف گینر تاثیر فوق العاده ای در افزایش حجم عضلات دارد اما مصرف آن باید در قاعده مشخصی انجام شود و انتظار نتایج سریع و یک شبه نداشته باشیم. رشد عضلات به تدریج رخ می دهد ولی با مصرف گینر در مدت زمان کوتاه تری به حجم قابل توجهی خواهید رسید.

 

 شما می توانید مکمل گینر اصل را از برندهای معروف با تخفیف های شگفت انگیز تهیه کنید. کلیه مکمل ها دارای نشان معتبر از سازمان غذا و دارو هستند و تاریخ انقضای معتبری دارند.