جستجو در پارس ناز

راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای دیگران

راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای دیگران

راز لاغری کلویی کارداشیان 

در این مطلب، راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای کسانی که می خواهند کاهش وزن داشته باشند را مرور می کنیم. کلویی کارداشیان یکی از اعضای مشهور و ثروتمند کارداشیان ها می باشد که به خاطر وزن بالایی که داشت شناخته می شد. وی در این چند وقته کاهش وزن عجیبی داشته و باعث تعجب هوادارانش شده است. باید بگوییم که او راز لاغری خود را برای دیگران به اشتراک گذاشته است.

 

کلویی کارداشیان، 39 ساله، کاهش وزن باورنکردنی را نشان می دهد، اگرچه او هنوز هم 8 وعده غذایی در روز می خورد. خانم کلویی کارداشیان که به تازگی 39 ساله شده است به نظر می رسد در بهترین شرایط زندگی خود به سر می برد. این ستاره تلویزیونی تصمیم گرفت عکسی شگفت انگیز را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد و لاغری اش را به نمایش بگذارد.

 

همانطور که عادات غذایی کارداشیان نشان می دهد، می توان گفت که امکان دارد بدون محدودیت های هم، زیاد به اندامی لاغر و خوش اندام دست یافت. کلویی کارداشیان در سال گذشته تحول بزرگی را پشت سر گذاشته است. خانم کلویی کارداشیان که زمانی به خاطر اندام چاقش شناخته می‌شد، اما وی در سال گذشته بسیار لاغر شده است.

 

راز کاهش وزن کلویی کارداشیان

سفر کاهش وزن کارداشیان برای اولین بار در سال 2018 و پس از به دنیا آمدن دخترش ترو تامپسون آغاز شد. اما در سال 2023، این ستاره رئالیتی شروع به تناسب اندام بهتر تر و پررنگ تر از همیشه کرد. اما اخیرا کارداشیان، در یک عکس فوق العاده لاغر و خوش اندام تر از همیشه به نظر می رسد. او با یک ژست زیبا، نتایج لاغری باورنکردنی اش را در صفحه اینستاگرامش به نمایش گذاشت.

راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای دیگران

اندام باریک کارداشیان فورا توجه طرفدارانش را به خود جلب کرد و آنها او را بدین خاطر تحسین کردند. شاید تعجب آور باشد، اما این ستاره تلویزیونی برای حفظ اندام خود 8 وعده غذایی در روز غذا می خورد. بسیاری از مردم تعجب کردند که راز لاغری کلویی کارداشیان در کاهش وزن چیست و برخی شایعات مبنی بر استفاده از روش‌های غیرطبیعی وجود داشت.

راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای دیگران

اما کارداشیان این گمانه‌زنی‌ها را رد کرد و به نظر می‌رسد که کلید لاغری موفقیت‌آمیز او بسیار ساده‌تر است. باید بگوییم که کارداشیان سبک زندگی بسیار فعالی دارد و هر زمان که برنامه او اجازه دهد به باشگاه می رود و ورزش می کند. او همچنین یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات و پروتئین بالا دارد تا به او کمک کند خوش اندام بماند.

 

رژیم غذایی کلویی کارداشیان

غذاهای مورد علاقه او شامل گوشت بدون چربی مانند مرغ، بوقلمون و ماهی، و همچنین مقدار زیادی سبزیجات و غلات مانند جو، مارچوبه و کلم بروکلی است. کارداشیان به جای 3 وعده غذایی بزرگ معمولی، غذای روزانه خود را به 8 قسمت کوچکتر تقسیم می کند که به او اجازه می دهد سطح انرژی خود را در طول روز ثابت نگه دارد.

 

در سن 67 سالگی، کریس جنر، مادر کلویی کارداشیان نیز در حالت شگفت انگیزی است. پست جنر در اینستاگرام چند ماه پیش طرفداران را متقاعد کرد که این مادر به طور معکوس پیر می شود. بنابراین، طبق گفته کلویی، افراد می توانند با رژیم غذایی سالم و تقسیم وعده های غذایی، به اندام مناسب و مورد نظرشان دست پیدا کنند. البته افراد باید ورزش را هم در برنامه شان داشته باشند.

 

بیوگرافی کلویی کارداشیان

کلویی کارداشیان، یک شخصیت تلویزیونی، سوشالایت، کارآفرین و مدل آمریکایی است. او در تاریخ 27 ژوئن 1984 در لس آنجلس، کالیفرنیا متولد شد. خلوه از طریق حضور در سریال تلویزیونی معروف به کارداشیان ها، شهرت کسب کرد که زندگی او و خانواده‌اش را نشان می داد. کلویی دختر کریس جنر و دیوید کارداشیان است. خواهران او کورتنی کارداشیان، کیم کارداشیان وست و کندال جنر هستند.

راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای دیگران

برادران و خواهران ناتنی کلویی: کایلی جنر، برودی جنر و براندون جنر هستند. همچنین او برادری به نام راب کارداشیان نیز دارد. علاوه بر حرفه تلویزیونی، کلویی به طور فعال در زمینه کسب و کار فعالیت کرده است. او همراه با همکارش برند لباس گود آمریکن را تأسیس کرده و به عنوان مدیر بازاریابی این برند فعالیت می‌کند. او همچنین یک کتاب را هم منتشر کرده است.

راز لاغری کلویی کارداشیان و توصیه های او برای دیگران

باید بگوییم که کلویی همیشه در مورد زندگی شخصی‌اش صادقانه بوده و موضوع اصلی توجه رسانه‌ها بوده است، (به ویژه درباره روابط و تصویر عمومی او). او همچنین در فعالیت‌های خیریه و دفاع از مثبت‌نگری بدنی نقش داشته است. برای مطالعه پست های بیشتر درمورد کلویی و خانواده کارداشیان ها می توانید به پست های پیشنهادی که در زیر قرار داده ایم، مراجعه کنید.

 

پیج اینستاگرام کلویی کارداشیان

khloekardashian@