پارس ناز پورتال

قاصدک 24

راز وحشتناک در سلفی این دختر نوجوان

راز وحشتناک در سلفی این دختر نوجوان

راز وحشتناک در سلفی این دختر نوجوان

دختری که سلفی در خودرو گرفت کاملا شاد و خندان بود اما پس از دقت در عکس ترس عجیبی تمام وجود او را فرا گرفت. چیزی که در عکس دیده می شد غیر قابل باور بود. مادر این دختر در ادعای عجیبی گفت که فکر می کنم این شبح خندان بخاطر روز تولد پسرم خوشحال بود.

 

هالی اگلتری دختر ۱۳ ساله اهل جورجیای آمریکا بعد از گرفتن سلفی با دوربین تلفن همراهش با صحنه ای شوک آور مواجه شد. در عکس سلفی که وی از خود گرفته است شبح یک مرد با یک کلاه و پیراهن رنگی در حالی که لبخند بر لب دارد دیده می شود. این دختر به همراه پدربزرگ و برادرش از ماهیگیری برمی‌گشتند.

راز وحشتناک در سلفی این دختر نوجوان

آن ها می گویند که هیچ کس دیگری در این سفر کوتاه همراهشان نبوده است و بنا بر ادعای این دختر در لحظه گرفتن عکس به جز پدربزرگ و برادرش هیچ کس دیگری در اطراف وی حضور نداشته است. مادر هالی در این خصوص گفت: این عکس توسط د ختر ۱۳ ساله ام گرفته شده است. در حالی که پسرم پشت به دوربین در عقب خودرو دیده می شود

 

 به گزارش پارس ناز شبح یک مرد دیگر نیز در این عکس دیده می شود. برایم خیلی جالب بود. امروز روز تولد پسرم بود و وی به همراه خواهر و پدربزرگشان به ماهیگیری رفته بودند. من فکر می کنم مردی که در کنار پسرم ایستاده نیز بخاطر روز تولد پسرم خوشحال به نظر می رسد.