پارس ناز پورتال

درمان بواسیر ، شقاق و یا یبوست
قاصدک 24

رزرو اتاق فرار و بازی در یک فیلم ترسناک واقعی

رزرو اتاق فرار و بازی در یک فیلم ترسناک واقعی

تصور کنید همین حالا که در اتاقتان نشسته‌اید و فیلم مورد علاقه‌تان را تماشا می‌کنید، شیاطین فیلم به طور غافلگیرانه از صفحه تلویزیون یا کامپیوتر بیرون بیایند و مقابل شما بایستند.

 

این شیاطین می‌توانند برای یک لحظه ترساندنتان از فیلم خارج شده باشند، یا اینکه شما را به عنوان طعمه جدید در نظر بگیرند و مجبور شوید مانند قهرمان قصه‌های فیلم‌های ترسناک با آن‌ها بجنگید و از حریم خصوصی‌تان آن‌ها را بیرون کنید.

 

اتاق فرار قصه‌ای شبیه به این اتاق دارد. با این تفاوت که شما نمی‌توانید نوع موجوداتی که در اتاق فرار حضور دارند را به طور دقیق شناسایی کنید و تعداد آن‌ها را تخمین بزنید. گاهی ممکن است وقتی وارد این اتاق شده‌اید جنی روبرویتان حاضر شود و بازی در اتاق فرار را برایتان به یک صحنه ترسناک تبدیل کند.

 

یا اینکه وقتی در حال جستجو برای پیدا کردن نقشه گنج هستید یک شبه پشت سرتان صدایی شبیه به نجوا دربیاورد و شما را از ادامه جستجو متوقف کند.حتی در بعضی از اتاق فرارها تعداد این موجودات و تنوع آن‌ها زیادتر از حد تصورتان است؛ و تازه بعد از رزرو اتاق فرار ترسناک و وارد شدن به اتاق است که می‌توانید چهره دقیق آن‌ها را ببینید یا متوجه حضورشان شوید؛ اما در این لحظه دیگر راه بازگشتی برایتان نمانده و تا انتهای بازی باید مبارزه با این موجودات را ادامه دهید.

 

معرفی انواع اتاق فرار در تهران

کدام اتاق فرار برای بازی اول انتخاب بهتری است؟ کسانی که تازه با اتاق فرار آشنا شده‌اند و می‌خواهند بدانند اتاق فرار چیه معمولاً با این سؤال مواجه می‌شوند. در ادامه انواع ژانرهای اتاق فرار را معرفی کرده‌ایم. برای بازی اول می‌توانید یکی از این ژانرها را در نظر بگیرید.

 

اتاق فرار ترسناک

اتاق فرارهای ترسناک برای کسانی مناسب هستند که به دیدن فیلم‌های ترسناک علاقه‌مند هستند و آرزو دارند در این فیلم‌ها بازی کنند. چون هر آنچه در دنیای فیلم‌های ترسناک اتفاق می‌افتد در این بازی‌ها در جریان است.

 

داستان بازی از وقتی شروع می‌شود که رزرو اتاق فرار ترسناک را انجام می‌دهید؛ و به محض ورد به یکی از بازهای ترسناک اتاق فرار و بسته شدن در باید انتظار هر نوع موجودی را در این اتاق داشته باشید.

 

این موجود می‌تواند یک زامبی کشته شده و آویزان شده به دیوار باشد یا مقتولی که در گوشه اتاق دفن شده و حالا با برداشتن شاخه‌های روی در مخفی می‌توانید رد خون آن را ببینید.

 

حتی با توجه به نوع داستان بازی اتاق فرار ترسناک گاهی لازم است که با موجودات افسانه‌ای بجنگید و آن‌ها را شکست دهید، بعضی مواقع هم باید دنبال قاتلی بگردید که هر روز یک نفر را به بدترین نحو ممکن می‌کشد و هیچ اثری از خودش در محل حادثه به جا نمی‌گذارد.

رزرو اتاق فرار و بازی در یک فیلم ترسناک واقعی

اتاق فرار معمایی

برای حل کردن معماهای سخت و دشوار آماده هستید؟ با رزرو اتاق فرار در تهران و انتخاب یک ژانر معمایی می‌توانید وارد یک داستان پیچیده با معماهای سخت شوید. داستانی که گاهی به نظر می‌رسد هیچ راه‌حلی برای معماهای آن‌ها در نظر گرفته نشده است و بازیکن‌های اتاق فرار معمایی از سر و کله زدن با نشانه‌ها خسته می‌شوند؛ اما فقط پیچیدگی معماهای این اتاق نیست که کار را برای بازیکن‌ها سخت می‌کند.

 

بلکه این معماها باید در یک بازه زمانی مشخص حل شوند تا بازیکن‌ها بتوانند بازی را به نتیجه برسانند. پس برای حل کردن هر معما محدودیت زمانی دارید و نمی‌توانید ساعت‌ها روی بررسی سرنخ‌ها یا نشانه‌ها و باز کردن قفل‌های بازی اتاق فرار معمایی وقت بگذارید.

 

اتاق فرار مهیج

برای تجربه هیجان‌انگیزترین اتفاق عمرتان نیازی نیست که به شهربازی بروید و یکی از ترسناک‌ترین وسایل را برای بازی کردن انتخاب کنید، بلکه اتاق فرار مهیج می‌تواند همین حس و حال را باکیفیت بیشتری از شهربازی برایتان خلق کند.

 

موقع رزرو اتاق فرار باید ژانر مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و وارد بازی مهیج مد نظرتان شوید. در این بازی اتفاقات جالبی در جریان است.گاهی این اتفاقات می‌تواند نابودی جهان به دست یک ویروس همه‌گیر باشد و شما را به تنها بازمانده‌های نسل بشریت روی زمین تبدیل کند.

 

البته این شانس تا وقتی با شما همراه است که به ویروس مسری آلوده نشوید، پس باید راه‌حل زنده ماندتان را از دست این ویروس پیدا کنید. پس از آن نوبت به پاک‌سازی زمین از شر این ویروس شوم می‌رسد.

 

کدام بازی‌های اتاق فرار ترسناک را انتخاب کنیم؟

اگر ژانر ترسناک را برای بازی کردن انتخاب کرده‌اید و به دنبال بهترین اتاق فرارهای این ژانر هستید، گزینه‌هایی که در ادامه ارائه شده است می‌تواند از بهترین گزینه‌ها برایتان باشند.

 

اتاق فرار زندان زامبی

در یک زندان فوق سری امنیتی زندانی شده‌اید و هیچ راهی برای فرار از آن ندارید؛ اما امروز باید هر طور شده از این زندان خارج شوید، چون تمام شهر و زندان آلوده به ویروس زامبی شده است و چند ساعت دیگر زامبی‌های آدم‌خوار به سلول شما هم حمله می‌کنند. در این اتاق ترس و هیجان را با هم تجربه می‌کنید و یک بازی جذاب در پیش رو دارید.

 

اتاق فرار آتش زاد

یک خانه که در آتش سوخته و خاکستر شده، مردی که خودکشی کرده و سارقی که به خانه این مرد دستبرد زده، تنها نشانه‌های بازی اتاق فرار آتش زاد هستند. شما باید راز این جنایت را پیدا کنید و از اسراری که قاتل سعی می‌کند آن‌ها را پنهان کند پرده بردارید.

رزرو اتاق فرار و بازی در یک فیلم ترسناک واقعی

اتاق فرار سرایت

در این داستان باید برای زندگی در یک آسایشگاه روانی آماده شوید و با بیمارانی که دچار فروپاشی روانی شده‌اند در ارتباط باشید. یکی از این بیمارها روایت‌های مشکوکی را با شما در میان می‌گذارد و ذهنتان را مشغول می‌کند. بعد از آن باید به دنبال بررسی درستی این روایت‌ها و سرنخ‌های این ماجرا باشید.

 

رزرو اتاق فرار در تهران برای یک بازی گروهی متفاوت

برای شروع بازی در اتاق فرار اول نیاز به یک تیم حرفه‌ای دارید. چون بازی‌های این اتاق گروهی هستند و باید به تعداد نفراتی که تعیین شده تیم داشته باشید تا بازی برایتان جذاب شود. بعد از آن ژانر دلخواهتان را انتخاب کنید و وارد اتاق فرار شوید.

 

بعد از بسته شدن درب اتاق آماده مواجه شدن با هر اتفاقی باشید و از کنار کوچک‌ترین نشانه‌ها و سرنخ‌ها بی‌تفاوت عبور نکنید. چون هر نشانه‌ای می‌تواند شما را به راه‌حل اصلی بازی برساند و از اتاق فرار برنده بیرون بیایید.