پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

مجموعه : مدل کیف و کفش
روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

 

هیچ کفشی نمی تواند جای بوت‌ها را در زمستان بگیرد، کفش‌هایي کاربردی که می تواند دریک قدم، سبک شما را کامل کند. اما اگر هنوز برای پوشیدن یک جفت بوت خاص مردانه، نیاز به کمی راهنمایی دارید، با راه‌هاي متنوع پوشیدن این کفش‌هاي فوق‌العاده آشنا شوید:

 

راز پوشیدن نیم بوت‌ هاي مردانه

نخستین چیزی که برای پوشیدن نیم بوت‌ها باید بدانید این است که دریک روز بارانی، خیلی آسان و بی‌دغدغه سراغ آن‌ها بروید، نیم بوت‌ها بیش از انچه که فکرش را می کنید، کاربردی هستند و به سادگی با لباس‌هاي مختلف ست میشوند.

 

هماهنگی بین شلوار و کفش مهم ترین نکته‌اي است که لازم است وقت پوشیدن نیم بوت‌ها به یاد داشته باشید. شلوارهای کتان با فرم جذب و شلوارهای جین درکنار نیم بوت‌هاي مردانه هماهنگی کاملی رابه وجود می‌آورند.

 

برای آنکه ساق نیم بوت زیر شلوار پنهان نشود، گاهی یک تای کوچک در پایین شلوار جین لازم می شود، این تا باید کاملا مرتب و متناسب با فرم شلوار باشد.

 

کدام نیم بوت‌ ها با کدام استایل؟

روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

مدل‌هاي مختلف از نیم بوت و پوتین مردانه میتواند با استایل‌ها و موقعیت‌هاي متنوعی هم خوانی داشته باشد. برای یک استایل رسمی و ساده بهترین انتخاب نیم بوت‌هاي چلسا هستند، این مدل بدون بند با دو کش در طرفین هم یک نیم بوت آسان به شمار می رود و هم با طراحی مینیمال و ساده‌اي که دارد، در استایل رسمی شما به خوبی ترکیب میشود. در عین حال این مدل نیم بوت، در استایل روزمره و با شلوار جین هم به همان اندازه کاربردی ودر عین حال جذاب است.

 

بهترین انتخاب برای بوت‌هاي روزمره مردانه، بوت‌هاي بندی با فرم سنگین هستند، این بوت‌ها با نام بوت‌هاي رزمی «Work boots» هم شناخته می شوند و اگر بخواهید دقیقتر بدانید، فرم کلاسیک بوت و نیم بوت‌هاي برند تیمبرلند «Timberland» بهترین نماینده برای این مدل بوت مردانه است.

 

مهم‌ترین ویژگی این نیم بوت‌ها کاربردی بودن و دوام بالای آن‌ها است، با این حال فراموش نکنید که این مدل از نظر ظاهر و زیبایی هم جزو پرطرفدارترین مدل‌هاي کفش مردانه است.

 

زیره ضخیم، طراحی پرقدرت، حمایت از مچ پا درکنار ظاهر متفاوت و چشم‌گیر، این مدل کفش را تعریف می کند. پس اگر میخواهید بدانید با شلوار جین جذب کدام یک از کفش‌هاي زمستانی ظاهر بهتری خواهد داشت، پاسخ بوت‌هاي روزمره کار یا همان work boots است.

 

این کفش‌ها با فرم پهن و بزرگی که دارند می توانند مکمل خوبی برای شلوار جین جذب باشند ودر عین حال که به دیده شدن اجزای ظاهر شما کمک می کنند خودشان در مرکز توجه قرار گیرند.

 

برای کامل کردن این ترکیب، چیزی بهتر از کاپشن یا کت چرم نیست، ترکیب رنگ قهوه‌اي سوخته چرم با بوت‌هاي شما یک ترکیب کامل و ساده به وجود می‌آورد. اما اگر همین ترکیب را بخواهید کمی رسمی‌تر کنید، یک کت رسمی و خوش‌دوخت با شلوار جین و فیت معمولی، میتواند کار یک استایل نیمه رسمی را انجام دهد.

 

بهترین انتخاب‌ ها برای استایل زمستانی مردانه

روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

شاید نخستین و مهم‌ترین انتخاب برای کامل کردن استایل زمستانی شما، بوت و نیم بوت باشد، اما فراموش نکنید که آن‌ها تنها انتخاب نیستند. گاهی کتانی‌ها بهتر از هر کفش مردانه دیگری میتوانند ترکیب لباس‌هاي شما را کامل کنند. شاید ترکیبی از استایل زمستانی و تکه‌هایي از کمد تابستانی‌تان در روزهای آفتابی پاییز و زمستان بیش از هر ترکیب دیگری آسان و کاربردی باشد.

 

اما اگر برای شما این سوال است که از بین انواع مدل های کفش مردانه کدام یک را می توان از تابستان به زمستان برد؟ پاسخ کتانی‌ها است. کفش‎هاي کتانی ورزشی و اسپرت پرکاربردترین‌ها برای هر فصلی هستند، آن‌ها خیلی ساده در هر استایلی جا می گیرند.

 

اما اگر میخواهید این انتخاب جسورانه را برای استایل زمستانی‌تان داشته باشید، بهتر است از کتانی‌هایي استفاده کنید که در عین داشتن طراحی زیبا، کاربردی هم باشند. رویه ضدآب و قابلیت گرم نگه داشتن پا در عین گردش هوا، از ویژگی‌هاي مهمی است که یک کتانی زمستانی باید داشته باشد.کتانی‌هاي سفید، مشکی و با رویه جیر میتوانند انتخاب‌هاي محتاطانه و مناسبی برای ست لباس‌هاي زمستانی شما باشند.

 

اما انتخاب دیگری که دارید، کفش‌هاي چرم است. علاوه بر هر بوت یا نیم بوت چرمی که می تواند در استایل زمستانی شما جای گیرد، کفش‌هاي چرم ساده و کتانی‌هاي چرم انتخاب‌هاي خوبی برای زمستان و استایل زمستانی شما هستند.

 

جنس چرم در کفش‌های مختلف می تواند متفاوت باشد، کفش چرمی که برای زمستان مناسب است، یک کفش ساده با طراحی مینیمال و چرم تیره مثل مشکی یا قهوه‌اي سوخته است.

 

بوت‌ها و همه ی چیز درباره سایز کفش

در مورد یک جفت بوت یا نیم بوت مردانه یا هر کفش دیگری همیشه در بعدازظهر که پا به بزرگ ترین اندازه خود میرسد، اقدام به خرید کنید. هیچوقت بوت و نیم بوت یا هر کفش زمستانی دیگری را بدون جوراب امتحان نکنید. لازم است یک جوراب ضخیم یا هر جوراب دیگری راکه در زمستان انتخاب می کنید، برای امتحان کردن کفش پوشیده باشید.

 

نکته آخر این است که بین بلندترین انگشت پای شما تا نوک پنجه کفش باید کمی فاصله باشد و بتوانید پاهایتان را در کفش کمی به طرفین حرکت دهید.

 

اگر برای پوشیدن این نیم بوت‌ها به کمی الهام بخشی نیاز دارید، میتوانید نگاهی به استایل‌هاي پیشنهادی وب سایت onpointfresh بیاندازید.

 

در نهایت فراموش نکنید که شما به یک جفت بوت رسمی یا نیمه رسمی چرم و خوش فرم و یک جفت بوت روزمره کاربردی، آسان و بادوام نیاز دارید، این ها کفش‌هایي است که بدون آن‌ها نمیتوانید از پاییز و زمستان به سادگی عبور کنید.یک کفش مناسب و ترکیب آن با یک استایل مرتب، می تواند بازتابی از سبک خاص شما باشد.