پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

روش های افزایش سایز اندام تناسلی مردان

روش های افزایش سایز اندام تناسلی مردان

برخی از مردان از اندازه آلت تناسلی خود رضایت ندارند و تمایل دارند با استفاده از روش‌های ممکن سایز خود را افزایش دهند. این افراد تصور می‌کنند که بزرگ بودن آلت تناسلی در داشتن یک رابطه جنسی خوب تاثیر زیادی دارد. اما این تصور درستی نیست و سایز آلت تناسلی اغلب مردان طبیعی است.

 

این اندازه بین ۱۰ تا ۱۶.۵ سانتی‌متر متغیر می باشد. بنابراین مردانی که سایز آلت تناسلی آن‌ها بین ۱۰ تا ۱۶.۵ است نباید تصور کنند که سایز آلت آن‌ها کوچک است.  ۹۰ درصد مردان دارای دارای آلت تناسلی طبیعی هستند.

 

5 درصد مردان آلتی کوچک‌تر از ۱۰ سانتی‌متر دارند و در ۵ درصد باقیمانده نیز سایز آلتشان بیشتر از ۱۶ سانتی‌متر است. تبلیغاتی که اصلا علمی نیستند، مردان بسیاری را تحت تاثیر قرار می‌دهند و باعث کاهش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شوند. این افراد با این تصور که آلت کوچکی دارند در نتیجه رابطه جنسی با کیفیتی را نمی‌توانند داشته باشند.

 

اگر این افراد سایز برخی از مردان را بدانند این گونه دچار عدم اعتماد به نفس نمی‌شوند. همچنین بررسی‌های انجام شده روی تعداد بی شماری از زنان و مردان حاکی از آن است که بیش از ۸۴ درصد زنان از سایز آلت جنسی همسرشان راضی هستند و فقط ۱۴ درصد تمایل دارند که اندازه اندام جنسی همسرشان بزر‌گ‌تر باشد و ۲ درصد نیز آلت جنسی کوچک‌تر را می‌پسندند. روش‌های زیادی برای بزرگ کردن سایز اندام جنسی مردان وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

 

چرا آلت مردان کوچک دیده می‌شود؟

در افرادی که چاق هستند به علت انباشت چربی در آن قسمت، اندازه آلت کوچک دیده می‌شود. بنابراین وجود چربی‌های جمع شده در اطراف آلت تناسلی سبب می‌شود که آلت تناسلی کوچک‌تر از سایز واقعی به نظر برسد. کاهش وزن و از بین بردن چربی جمع شده در این قسمت باعث می‌شود که سایز واقعی آلت تناسلی دیده شود.

 

گاهی نیز به علت این که آلت تناسلی پرده دارد کوچک‌تر از اندازه واقعی دیده می‌شود. اغلب در زمان ختنه که پوست آلت برداشته شده، این پرده ایجاد می‌شود. گاهی نیز این پرده جنبه مادرزادی دارد و از ابتدای تولد ایجاد می گردد. در این شرایط تنها راه‌حل ممکن برداشتن پرده از طریق جراحی است، به این ترتیب آلت تناسلی به اندازه واقعی خود دیده می‌شود.

 

روش‌های افزایش سایز آلت تناسلی

شیوه‌های فراوانی برای افزایش سایز آلت تناسلی مردانه وجود دارد. هرچند برخی از روش‌ها علمی نیستند و صرفا یک روش تجاری به شمار می روند.

 

روش جلکینگ

روش جلکینگ برای کلفت کردن آلت تناسلی به کار می‌رود. در این روش انگشتان خود را از ابتدا تا انتهای آلت بکشید، می‌توانید با حلقه کردن انگشت شست و اشاره دور آلت این کار را انجام دهید. این عمل شبیه به دوشیدن است.

 

با دست دیگر خود نیز مجددا این عمل را تکرار کنید. در این روش باید آلت به صورت نیمه راست شود. در هفته اول ۲۰۰ تا ۳۰۰ بار و در هفته دوم ۳۰۰ تا ۵۰۰ بار این روش را تکرار کنید و در هفته‌های بعدی تکرار این عمل باید به بیشتر از ۵۰۰ دفعه برسد.

 

روش پنیمور

این، روش بسیار مفیدی برای بزرگ کردن آلت تناسلی است. این روش سال‌های زیادی است که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر این روش به صورت دقیق انجام شود اثربخشی فراوانی دارد. در این روش باید آلت به وسیله حوله گرم شود.

 

البته می‌توانید با قرار دادن آلت زیر آب گرم برای ۳۰ دقیقه آن را گرم کنید. وقتی که آلت گرم ‌شود جریان خون در آن افزایش پیدا می‌کند‌. پس از گرم کردن آلت، سر آن را به سمت جلو بکشید. سر آلت را به گونه‌ای به سمت جلو بکشید که فشار به آن وارد نشود و احساس درد به وجود نیاید.

 

1 دقیقه این عمل را انجام دهید، سپس اجازه دهید آلت استراحت کند. برای گرفتن نتیجه مطلوب این عمل را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید. پس از این که این عمل را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کردید ۱۰ دقیقه به آلت استراحت دهید.

 

پس از این که ۱۰ دقیقه به پایان رسید به آرامی به سر آلت ضربه بزنید. به بیضه‌ها نباید ضربه‌ای وارد شود. در روش پنیمور نباید آلت سفت باشد. انجام این روش به طور مستمر در بزرگ شدن آلت تاثیر زیادی دارد.

 

قرص افزایش سایز آلت مردان

برای بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی قرص‌های فراوانی تولید شده‌اند. یکی از آن‌ها قرص مگنارکس پلاس است که نه تنها طول آلت را زیاد می‌کند بلکه در افزایش قطر آن بسیار موثر است. همچنین زودانزالی را نیز کاهش می‌دهد. این دارو با نام بهترین قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه مشهور است که در افراد زیادی نتایج مطلوبی داشته است.

 

این قرص اختلالات نعوظ و زود انزالی را در مصرف کنندگان از بین می‌برد و طول و قطر آلت تناسلی را زیاد می‌کند. همچنین با مصرف این قرص طول آلت افزایش می‌یاید. قرص ال آرژنین از دیگر قرص‌های موثر در بزرگ کردن آلت تناسلی است که تاثیری همانند ویاگرا دارد و باعث بهبود حالت نعوظ در مردان می‌شود.

 

ال آرژنین اسید آمینه‌ای است که در تشکیل پروتئین‌های مورد نیاز بدن تاثیر زیادی دارد.از برخی از این پروتئین‌ها اسید نیتریک به وجود می‌آید. این ماده خونی عملکرد رگ‌های خونی را بهبود می‌دهد و گردش خون را در آلت تناسلی زیاد می‌کند. همچنین طول آلت تناسلی را افزایش می‌دهد و در کلفت شدن آن نیز موثر است.

 

ژل افزایش اندازه اندام تناسلی مردانه

ژل موضعی یکی دیگر از محصولاتی است که برای افزایش سایز اندام تناسلی مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این ژل موضعی باید با دستور پزشک انجام شود تا اثردهی لازم را داشته باشد و بتواند طول و قطر اندام تناسلی را زیاد کند. ژل‌هایی که برای بزرگ کردن آلت تناسلی در بازار وجود دارند، تاثیر زیادی در افزایش قطر و طول آلت تناسلی ندارند. همچنین تاثیر آن ها ممکن است موقطی و مقطعی باشد.

 

تزریق چربی

افرادی که طول و قطر آلت تناسلی آن‌ها کوچک است برای حل مشکل خود می‌توانند از این روش استفاده کنند.

 

همه افراد واجد شرایط استفاده از این روش نیستند. شرایط لازم برای استفاده از این روش به شرح زیر می‌باشد:

 • عدم حساسیت به پلی متیل متاکریلات و اسید هیالورونیک
 • حداقل ۱۸ سال سن
 • نداشتن سابقه بیماری عفونی، لنفی و عروقی
 • عدم ابتلا به عفونت‌های جنسی فعال
 • عدم ابتلا به بیماری پیرونی، پارا فیموز و فیموزیس

 

آمپول افزایش سایز آلت تناسلی

این آمپول‌ها در واقع از ژل‌هایی تشکیل شده‌اند که دارای هیالورونیک اسید هستند. این آمپول در سر و بدنه آلت تناسلی تزریق می‌شود. با این تزریق آب اطراف آلت تناسلی گرفته می‌شود و به این ترتیب طول و قطر آلت تناسلی افزایش می‌یابد.

 

برای درمان افرادی که مشکلات نعوظ دارند و یا آلت آن‌ها کج است موثر می‌باشد. بنابراین با تزریق این آمپول حالت کجی و یا خم بودن آلت از بین می‌رود. بنابراین با این تزریق رابطه جنسی بهبود پیدا می‌کند. در برخی موارد تزریق این آمپول اثرات منفی به دنبال داشته و باعث کج شدن آلت تناسلی شده است. بنابراین تزریق این آمپول باید با دقت انجام شود.

 

همچنین باید اطر نشان کرد که بررسی ها نشان می دهد ، استفاده از برخی داروهای تقویت نعوظ مانند قرص سیالیس اصل ؛ که برای تقویت نعوظ استفاده می شوند، می توانند احساس افزایش سایز را به مصرف کننده بدهند. زیرا افزایش میزان نعوظ موجب حجیم تر شدن آلت خواهد شد.

 

تاثیر طب سنتی در افزایش سایز آلت تناسلی

افزون بر روش‌های شیمیایی که برای افزایش سایز آلت تناسلی استفاده می‌شوند که ممکن است عوارضی نیز داشته باشند، برخی روش‌های طبیعی نیز وجود دارند که عوارض کم‌تری دارند.

 

در طب سنتی از گیاه درمانی و روش‌های طبیعی برای افزایش طول و قطر اندام تناسلی استفاده می‌شود. در طب سنتی گیاهی که مورد استفاده قرار می‌گیرد با اثر گذاری روی هورمون جنسی باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می‌شود. برخی از این گیاهان عبارتند از:

 

قارچ کوردیسپس: این قارچ ظاهری کرم مانند دارد و روی درمان ناتوانی جنسی و نعوظ بسیار تاثیر گذار است.

 

این قارچ اسپرم سازی را زیاد می‌کند و با افزایش ترشح تستسترون، باعث رشد طولی آلت تناسلی می ‌شود‌.

 

کارلا: استفاده از این گیاه در برطرف کردن مشکلات جنسی تاثیر زیادی دارد.

 

علف اپیدمیوم: مصرف این گیاه در بهبود حالت نعوظ موثر است و همچنین اگر به همراه چند گیاه دیگر مصرف شود در رشد طولی آلت جنسی تاثیرگذار میباشد.

 

کلپ: محل رشد این گیاه در سواحل اقیانوس اطلس و آرام است و منبعی برای کلسیم، منیزیم و پتاسیم به شمار می‌آید. این گیاه با تاثیری که در ترشح هورمون‌های جنسی دارد اختلال نعوظ را برطرف می‌کند و در افزایش طول آلت تناسلی مردان و بهبود رابطه جنسی موثر است.

 

جینکو: این گیاه که منبع مواد مغذی است انرژی مردان را افزایش می‌دهد و در بهبود رابطه جنسی و افزایش میل جنسی مردان تاثیر زیادی دارد. در ضمن مصرف این گیاه در رشد طولی و کلفت شدن آلت تناسلی مردان اثر گذار است.

بهترین اندازه آلت تناسلی مردان

تاثیر تغذیه در افزایش سایز آقایان

مواد غذایی فراوانی وجود دارد که در افزایش اندازه اندام تناسلی تاثیر دارند. این مواد غذایی شامل موارد زیر می باشند:

 

 • غذاهای دریایی منبع خوبی برای امگا۳ هستند و در بهبود گردش خون بسیار مفید هستند. امگا ۳ با افزایش گردش خون باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می‌شود.
 • موز: این میوه منبع پتاسیم و منیزیم است و به همین علت در بزرگ شدن اندام تناسلی مفید می‌باشد.
 • هندوانه
 • تخم مرغ
 • عسل
 • شکلات تلخ

 

جمع بندی

روش های موجود برای افزایش سایز مردان را در این مقاله بررسی نمودیم، این بررسی صرفا جهت افزایش میزان آگاهی افراد بوده و به هیچ وجه جایگزین نظر پزشک مخواهد بود. افرادی که دارای آلت جنسی کوچکی هستند، باید به متخصص مراجعه کنند. آنها باید با استفاده از مشاوره‌های متخصص بهترین روش را برای افزایش اندازه آلت جنسی خود انتخاب کنند.