پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان 

برخی از روشهای ماساژ درمانی در کشورها وجود دارد که گاهی خوفناک به نظر می رسد، مثل ماساژ دادن با ساطور! با انواع روشهای ماساژ آشنا می‌شویم. ماساژ یک درمان حقیقی هست. بعد از یک روز سخت کاری، یک ماساژ درمانی آرامش بخش حس بی نظیر اي میدهد. ماساژ به تسکین درد،

 

کاهش استرس و بهبود سلامت کلی کمک می کند. ماساژ‌ها از زمان باستان وجود داشته و به همین دلایل امروزه هم بهره گیری میشود. آن‌ها از تمدن‌هاي گوناگون سراسر دنیا ریشه گرفته و انواع و اشکال گوناگونی دارند و به روش‌هاي گوناگونی انجام می شوند که عمدتا به نیازهای بدن شخص و نتایج مورد انتظار بستگی دارد.

 

معمولاً ماساژ‌ها نشان دهنده تجارب فرهنگی غنی مکانی میباشند که از آن آمده اند. در دوران نوین، تجهیزات و امکانات و منابع گوناگونی در ماساژ به کار گرفته میشود و پشت هر شگرد اصول علمی وجود دارد. معمولاً ماساژ شامل حرکت نرم و تند، آرام و محکم می شود تا بدن را تحریک کند، مثل کشیدن، فشار دادن و ضربه زدن روی نقاط خاص.

 

هر شگرد ماساژ درمانی بدون دقت به قدیم یا اخیر بودنش منحصر به فرد هست و گاهی شامل روش‌هاي عجیب غریبی برای تعادل جسمی، روانی و احساسی میشود. در اینجا ۱۵ ماساژ درمانی دیدنی دقت را دیدن می کنید.

 

ماساژ مار

شمار زیادی از ماساژ و آب درمانی‌هاي سراسر دنیا واقعا عجیب میباشند. ماساژ با مار احتمالا عجیب‌ترین آن هاست که حتی گذشته از شروع جلسه هم باعث ترس می شود. آیا تا اکنون یک مار پیتون غول جسد را دیده اید؟‌ میتوانید تصور کنید که یک یا دو مار ۲۵۰ کیلوگرمی ۱۵ دقیقه روی بدن تان بخزند و ماساژتان بدهند؟

 

مردم جنوب شرقی آسیا با این ماساژ خوفناک آشنا میباشند و شمار زیادی از آن ها فکر میکنند این ماساژ ارزش بردباری این ترس را دارد. اما برای ما که همۀ وقت} تلاش کرده ایم از این موجودات وحشی دور باشیم این یک ماساژ خوفناک هست که احتمالا هیچگاه سراغش نخواهیم رفت.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهانماساژ کاکتوس

کشور مکزیک با بیابان‌هاي وسیع و پر از کاکتوسش شناخته می شود. احتمالاً همین فراوانی کاکتوس باعث شده آن‌ها فوایدی که این گیاه برای سلامتی دارد و در نهایت ماساژ کاکتوس را کشف کنند. برخلاف انچه اکثر مردم فکر میکنند این ماساژ دردناک نیست. کاکتوس‌هاي پهن برای ماساژ بهره گیری می شوند،

 

اما گذشته از بهره گیری همۀ تیغ‌هاي آن زدوده می شود. اثر آبرسانی تجربه این ماساژ را واقعا لذتبخش میکند. اضافه بر این، قسمت‌هاي منتخب کاکتوس با تکیلا آمیخته می شوند تا آبرسانی بهتری داشته باشند. بعد از این ماساژ سطح جدیدی از آرامش و پوستی تندرست و هیدراته را تجربه خواهید کرد.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ با ساطور

دائولیائو «Daoliao» یک شگرد چینی باستانی برای یک درمان طبیعی هست، ماساژی با ساطور که اکنون در تایوان مشهور شده هست. این ماساژ شامل ضربات چاقو به صورت و بدن مشتری بعنوان شکلی از ماساژ درمانی می شود. طبق قوانین درمان باستان، این ساطورهای فولادی به زهر زدایی بدن و بهبود گردش خون کمک می کنند.

 

برای اکثر ما که این ابزار آشپزخانه را می‌شناسیم عجیب هست که چگونه افراد بدون کبودی و خراشیدگی جلسه ماساژ را ترک میکنند. از همه ي جالبتر این که احساس آرامش و رضایت بی نظیر‌اي میدهد. برای افرادی که دلیری لازم را ندارند این ماساژ مثل انتظار برای یک فاجعه خون آلود هست. گرچه یک اشتباه کافیست تا چنین اتفاقی بیفتد!

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ فیل

فیل‌ها جزء عظیم‌ترین و در عین حال آرام‌ترین موجودات این سیاره میباشند. آن‌ها بی نظیر سنگین میباشند، اما میتوانند درمانگر ماساژ شما باشند. در تایلند که فیل چندان هست، این جانور جذاب پای غول جسد خود را بلند می کند و با گذاشتن آن روی بدن شما به آرامی ماساژتان می دهد.

 

وزن پای فیل فشار مناسبی به بدن شما وارد می کند. با این حال، این شغل با ستم به این حیوانات بیچاره همراه هست و از این جهت بحث برانگیز شده هست. حتی اکثر گردشگران در تایلند این تجربه را تحریم می کنند. امیدواریم یا قوانینی برای این ماساژ در نظر گرفته شود یا به طور کلی متوقف شود گذشته از این که فیل‌ها در نهایت به کسی صدمه بزنند.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ با آتش

درمانگران ماساژ چینی شاد می شوند یک ماساژ آتش به شما ارائه دهند. چین با ماساژهای قدیمی مشهور هست و این یکی را واقعا باید آزمون کنید. ماساژ آتش روشی هست که از آتش برای درمان و ریلکس کردن بهره گیری می کند. در این ماساژ گذشته از این که از طناب و پارچه و الکل برای برافروختن آتش و کباب کردن

 

بدن مشتری بهره گیری شود وی را به روش سنتی ماساژ می دهند. هرچند خطرناک به نظر می رسد، اما واقعا اینجور نیست. در واقع شمار زیادی از افراد تعجب میکنند که این ماساژ چقدر آرامش بخش هست.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ با سیلی زدن

چه کسی فکرش را می کرد که درد سیلی خوردن برای سلامتی خوب باشد؟ این قانون اصلی این ماساژ هست. همانطور که از نامش پیداست، این ماساژ باستانی تایلند به ریلکس کردن عضلات کمک میکند. این روش شامل ترکیبی از نوازش‌هاي آرام و سیلی‌هاي دردناک هست که باعث تحریک ساخت کلاژن در صورت می شود.

 

هم چنین این روش برای بهبود گردش خون هم خوب هست. اگر به دنبال یک ماساژ غیرمعمولی صورت هستید که نتایج را تضمین کند و به درد اهمیت نمیدهید این ماساژ را به شما پیشنهاد می کنیم.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهانماساژ حلزون

ماساژ دیگری که میتواند چندش آور باشد ماساژ حلزون هست. این یک روش نسبتا اخیر در درمان زیبایی و ریلکسیشن هست. طبق تحقیقات زیبایی، حلزون برای بازسازی پوست لازم هست. آن‌ها مخاطی دارند که به از میان بردن زخم ها، چین و چروک ها، سوختگی‌ها و دیگر علائم زشت صورت و بدن کمک میکند.

 

به همین علت حدود سه حلزون روی پوست قرار داده میشوند تا به آرامی بالا و پایین بروند. هرچند این درمان یا ماساژ صورت در روسیه، اروپا، ژاپن و کشورهای دیگر محبوب هست، اما هنوز برای برخی افراد غیرقابل تصور هست.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ توسط نابینایان در فیلیپین

ارائه خدمات ماساژ انواع و طبقه بندی‌هاي گوناگونی دارد. با دقت به نیازهای خاص مشتریان، گفته می شود که افراد نابینا برتری دارند. ایده ماساژ دادن افراد نابینا از قرن هشتم در چین نخست شد، جاییکه راهب بودایی «جیانژن» بعد از از دست دادن بینایی اش ماساژ را با کارایی بیشتری انجام می‌داد.

 

اعتقاد بر این هست که از دست دادن بینایی عموما با افزایش حساسیت همراه هست به همین علت هست که نابینایان اینکار را بهتر انجام می دهند. آن‌ها به حواس دیگر خود از جمله حس لامسه متکی میباشند.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهانماساژ حمام گل

این روز‌ها حمام گل طرفداران زیادی پیدا کرده، زیرا افراد کوشش می کنند در طبیعت به دنبال راه هایي برای برای حفظ آرامش و تازگی خود بگردند. گرمای عمیق گل‌هاي زمین گرمایی که در ویتنام بهره گیری میشود برای پوست و بدن خوب هست. در حالیکه اکثر افراد گل را کثیف و پر از میکروب میدانند،

 

در ویتنام از آن برای ماساژ بدن بهره گیری می کنند. این نوع ماساژ درد و پریشانی را کاهش می دهد و گردش خون را بهبود می‌بخشد و هم چنین خاصیت زهر زدایی نیز دارد. وقتی حمام گل انجام شد، مشتریان اغلب به اتاق بخار یا سونا می روند. اکثر پکیج‌ها شامل ماساژ پا در آبگرم هم میشود.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ غلغلک

 به گزارش پارس ناز تا اکنون درمورد ماساژی شنیده اید که باعث خنده و قهقهه شما با صدا بلند می شود، چون غلغلکتان می آید؟ در اسپانیا، روش ماساژ غلغلک برای کاهش استرس بهره گیری میشود. در این ماساژ از هیچ فشار و ضربه‌اي بهره گیری نمی شود و فقط نوک انگشتان و پر میباشند که بدن شما را لمس میکنند.

 

این ماساژ در یک اتاق نیمه تاریک و همراه با یک موسیقی آرامش بخش و روغن‌هاي خوشبو انجام می شود. مشتریان میتوانند درمورد شدت این ماساژ با درمانگران خود گفتگو کنند بنابراین چندان آزار نخواهند شد. کاری از دستمان بر نمی آید فقط می توانیم برای افراد غلغلکی که نمیتوانند از این ماساژ لذت ببرند احساس افسوس کنیم

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ گوندولا

گوندولا قایق ونیزی هست که با یک پاروی دسته بلند هدایت می شود. در ونیز گوندلاهای سنتی بسیار معمول میباشند. گرچه در مورد قایق کانال‌هاي ونیز گفتگو نمیکنیم، منظورمان ماساژی هست که روی گوندلا انجام میشود. مشتریانی که از این ماساژ درمانی ۴۰ دقیقه‌اي استفاه می کنند در راحتی و آرامش روی آب حرکت کرده

 

و به نقطه‌اي خاص در تالاب برده می شوند. خود این موضوع به تنهایی یک گام بزرگ در ریلکسیشن هست، زیرا حرکت آرام آب، گوندولا را مثل گهواره لزرش میدهد و نسیم آن را تجربه‌اي لذتبخش می کند. این ماساژ با روغنی انجام می شود که مخلوطی از ضد آفتاب، ویتامین‌اي و اف، شیر هلو و روغن قهوه میباشند. هیچ چیز خوفناک و ناخوشایندی در مورد این ماساژ وجود ندارد جز این که در فضای باز انجام می شود.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ گوآشا «Gua sha» در چین

ماساژ گواشا در چین با بهره گیری از یک وسیله با لبه صیقلی انجام می شود که روی پوستی که قبلا با روغن چرب شده با فشار حرکت داده می شود. به طور سنتی، درمانگران از ابزار جادویی و ارزان قیمتی مثل شاخ و استخوان حیوانات، سکه ساییده، قاشق یا سنگ یشم بهره گیری میکردند.

 

به طور معمول از یک درپوش فلزی با لبه گرد هم بهره گیری میشود. برخی گیاهان مثل ریشه زنجبیل گذشته از ماساژ از بالا به پایین روی ستون فقرات ریخته میشود. فشار ابزار‌ها روی پوست و عضلات برای برخی افراد تجربه لذتبخشی نیست. افرادی که بردباری بالایی نسبت به درد دارند باید حتماً این ماساژ را آزمون کنند. اما برخی افراد بردباری این درد برای رسیدن به سلامت و آرامش را لازم نمیدانند.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ هیلوت «Hilot»

افرادی که به ماساژ دستی علاقمند میتوانند ماساژ هیلوت فیلیپین را آزمون کنند. در مناطق روستایی، معمولاً یک مرد نسبتا سالخورده وجود دارد که تصور میشود توانایی درمان از طریق ماساژ را دارد. مانگی هیلوت یا درمانگر پس از به دست آوردن اعتماد مردم با این مهارت شناخته میشود.

 

تعریف او معمولاً به روستاهای اطراف هم می رسد و مانگی هیلوت از محبوبیتش و دیدن افرادی که ساعت‌ها رانندگی می کنند تا ماساژ وی را تجربه کنند لذت میبرد. اعتقاد بر این هست که متخصص هیلوت می تواند بفهمد چرا هر مشتری از درد یا چیز دیگری رنج می برد. این ماساژ شامل وارد کردن فشار کافی به نقاط خاصی از بدن میشود که صدمه دیده یا نیاز به ماساژ دارد.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

حمام در مراکش

در این نوع ماساژ مشهور و بدنام، مشتریان باید در بین افراد دیگری که در اتاق بخار میباشند کاملا لخت شوند. مشتریان دور حمام مینشینند و فرصت گفتگو با غریبه‌ها را پیدا می کنند، سپس حمام حقیقی با ریختن آب داغ از سر تا پا و با بهره گیری از صابون سیاه برای شستشو شروع می شود.

 

پس از آن لایه برداری پوست شروع میشود که حدود سه لایه از پوست برداشته میشود! در نهایت یک ماساژ نسبتا کمرشکن انجام میشود. همه ي اینها به نظر خشن و غمگین کننده به نظر می رسند، اما مشتریان سوگند میخورند که نتایج ارزش آن را دارند. افرادی که معتقدند ماساژ باید آرام و لذتبخش باشد باید از این ماساژ صرف نظر کنند.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ بادکش داغ در چین

بادکش، سنت ۳۰۰۰ ساله پزشکی چین بر پایه اصل قدیمی از میان بردن کرختی، انسداد یا گرفتگی از بدن به منظور رفع درد راسخ هست. وقتی جریان منظم انرژی، مایعات و حتی خون مختل میشود درد رخداد می‌افتد؛ بنابراین انسداد باید برطرف شود. در اصل درمان بادکش داغ از نوع خاصی از فنجان‌هاي داغ شده روی پوست،

 

به خصوص کمر برای ایجاد مکش و برطرف کردن انسداد بهره گیری میکند. سنت‌هاي درمانی آسیایی اثبات کرده اند که این شگرد به طرز چشمگیری جریان انرژی فرد را بهبود می‌بخشد و وی را قادر می‌سازد با مریضی‌هاي معمول مبارزه کند. لازم هست بدانید که پروسه این ماساژ آرام و بدون ناراحتی نیست. در واقع علائم گرد و بزرگی حدود یک هفته روی بدن تان میماند.

روش های عجیب برای ماساژ دادن زنان و مردان در جهان

ماساژ بدن زنان،ماساژ دادن با مار،روشهای دیدنی ماساژ درمانی،ماساژ بدن زنان و مردان،ماساژ دادن با بادکش