پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

رژیم غذایی مناسب برای عروس خانم ها

مجموعه : رژیم و تغذیه
رژیم غذایی مناسب برای عروس خانم ها

رژیم غذایی مناسب برای عروس خانم ها 

روز عروسی و داشتن اندام مناسب برای بهترین شب زندگی و پس از آن زندگی در کنار همسر با اندام مناسب و زیبا برای هر زنی اهمیت دارد. ” در درون من یک زن لاغر زندگی می‌کند و فریاد می‌زند که می‌خواهد بیرون بیاید اما من معمولا می‌توانم او را با چند عدد کوکی ساکت کنم”.

 

شاید خواندن این نقل قول واقعا خنده دار باشد اما از دست دادن آن کالری‌های اضافه شوخی نیست. شما یک مرد مناسب برای خودتان پیدا کرده‌اید و تاریخ عروسی را نیز معین کرده‌اید. تمام کاری که باید حالا انجام دهید، از دست دادن آن چند کیلو وزن اضافه است تا از زیبایی لباس عروسی‌تان لذت ببرید.

 

هنگامیکه می‌خواهید همه چیز کامل باشد و نامزدتان با دیدن شما در آن لباس زیبا مسخ شود پس یک برنامه غذایی خوب، تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. یک عروس حق دارد که در روز عروسی‌اش، بهترین ظاهرش را داشته باشد و یک رژیم غذایی قبل از عروسی باید از روش سالمی دنبال شود تا پوست، مو و چشمان عروس واقعا بدرخشد.

 

دراینجا چند نکته رژیمی برای قبل از عروسی بیان می‌کنیم که با دنبال کردن آن‌ها در روز عروسی‌تان، با اعتماد به نفس و فوق العاده به نظر می‌رسید.

رژیم غذایی مناسب برای عروس خانم ها

نکات رژیمی قبل از عروسی

ــ تمام چیزی که به آن نیاز دارید، قدرت اراده قوی و علاقه شدید به کاهش وزن است. بنابراین، خودتان را از نظر ذهنی آماده کنید و بلافاصله دست به کار شوید. معطل نکنید! روز خاص شما نیز چندان دور نیست.

 

ــ وقت آن است که تنبلی کردن و متکی بودن به تکنولوژی موجود را کنار بگذارید. به جای رانندگی کردن تا محل کار یا سوپرمارکت (اگر در فواصل معقول و قابل پیاده روی قرار دارند)، پیاده به آن‌جاها بروید. به جای نشستن جلوی تلویزیون، با سگ‌تان یا بچه های همسایه بازی کنید. هنگامیکه به مراکز خرید می‌روید، به جای پله برقی یا آسانسور از راه پله استفاده کنید.

 

ــ چند فعالیت بدنی سبک را در خانه آغاز کنید.می‌توانید کمی باغبانی کنید، خانه‌تان را گردگیری و جارو کنید یا با آهنگ مورد علاقه‌تان برقصید. دوچرخه سواری در از دست دادن آن کالری‌های اضافه دور باسن و ران‌ها، کمک زیادی به شما می‌کند.

 

ــ به طور منظم غذا بخورید. هرگز یک وعده غذایی را حذف نکنید. کارشناسان ثابت کرده‌اند وقتی زنان سالمی که لاغر بودند، وعده‌های غذایی نامنظم خوردند، مقدار کالری کمتری سوزاندند، افزایش وزن پیدا کردند و در نتیجه باد کردند.

 

ــ غذای سالم بخورید. مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه به منوی غذایتان اضافه کنید. از شیرینی ها و غذاها و نوشیدنی‌های شیرین اجتناب کنید. از نوشابه‌ها و نوشیدنی‌های گازدار استفاده نکنید.

 

ــ برای یک روش کاهش وزن بی‌خطرتر، مطمئن شوید که چه چیزی می‌خورید. قبل از خریدن هر چیزی از فروشگاه، به مواد تشکیل دهنده‌ی آن نگاه کنید. مقدار چربی‌ها و کالری‌هایی که می‌خورید را بررسی کنید.

 

ــ مقدار زیادی آب بنوشید و مواد غذایی غنی از فیبر بخورید. این چیزها باعث می‌شود که احساس سیری کنید و غذای کمتری بخورید و گرسنگی نیز نخواهید کشید.

 

ــ غذاها را در بخش‌های کوچک‌تر بخورید و به جای سه وعده غذایی سنگین، ۵ وعده غذایی سبک مصرف کنید. غذاهای سه وعده را به ۵ وعده تقسیم کنید تا در هنگام مصرف و همچنین هضم کردن آن‌ها، کالری بیشتری بسوزانید.

 

ــ مواد غذایی غنی از پروتئین مانند ماهی، تخم مرغ و محصولات لبنی که پوست شما را ترمیم می‌کنند مصرف کنید. مواد غذایی آنتی اکسیدانی مانند گوجه فرنگی، انبه، اسفناج، پرتقال و گاهی اوقات چای سبز، پوست شما را درخشان می‌کنند.

 

ــ و در آخر خودتان را با ترازو و نوار متر چک کنید تا به اعداد مورد نظرتان برسید. اگر به کندی در حال نتیجه گرفتن هستید ناراحت نشوید. به خودتان گرسنگی ندهید و مانند دیوانه‌ها ورزش نکنید. صبر و شکیبایی باعث می‌شود که نتایج پایدارتری به دست آورید. بنابراین صبر کنید و تفاوت را ببینید.

 

هدف شما نباید فقط این باشد که لاغر و باریک به نظر برسید. رژیم غذایی قبل از عروسی شما باید درخشش تابناکی به چشم‌ها و پوست‌تان در روز عروسی بدهد. بنابراین مطمئن شوید برنامه غذایی دارید که تمام نیازهای شما را برآورده می‌سازد.