پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

زایمان زن 29 ساله در وضعیت زندگی نباتی + عکس

زایمان زن 29 ساله در وضعیت زندگی نباتی + عکس

زایمان زن 29 ساله در وضعیت زندگی نباتی 

زایمان زن 29 ساله در وضعیت زندگی نباتی کاربران شبکه های اجتماعی را شوکه کرده است. تصاویر تکان دهنده لحظاتی پس از زایمان یک زن 29 ساله در مرکز مراقبت های آریزونا در پی تجاوز به عنف توسط پرستارش را نشان می دهد. کارکنان هم، مات و مبهوت قربانی را چک می کنند تا سر نوزاد را بیرون بیاورند. این خبر باعث واکنش کاربران شده است.

 

تصاویر دوربین مدار بسته یک بیمارستان، راز تجاوز یک پرستار مرد به زنی 29 ساله که در حالت زندگی نباتی در آریزونا بوده را فاش کرد. این زایمان برای کارکنان این مرکز غافلگیرکننده بود. فیلمی که اکنون توسط پلیس فونیکس منتشر شده است، خبر از تجاوز پرستار این زن به او در زندگی نباتی را می دهد. ما در ادامه داستان غم انگیز این زن بیمار را مرور می کنیم.

 

زایمان زن بیمار بعد از تجاوز جنسی

ناتان ساترلند، 36 ساله، به اتهام آزار جنسی و سوء استفاده از یک زن آسیب پذیر متهم شده است. او به باردار کردن این زن در حالت نباتی در سال 2019 اعتراف کرد. فیلم جدید دوربین، لحظات دلخراشی را ثبت می‌کند که در آن زنی در وضعیت نباتی طولانی‌مدت به دنیا می آورد. وی در خانه مراقبت‌های آریزونا پس از تجاوز توسط یک پرستار مرد حامله شده بود.

زایمان زن 29 ساله در وضعیت زندگی نباتی

باید بگوییم که در جریان این ویدیو، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی در فینیکس کاملاً گیج و مبهوت به نظر می‌رسند و بسیاری پس از زایمان اشک می‌ریختند، زیرا کل داستان این بارداری برای آنها غافلگیرکننده بود. این فیلم همچنین پلیس را در یک اتاق با قربانی نشان می دهد – اگرچه فیلم به شدت بی کیفیت است و نه زن و نه نوزادش قابل مشاهده نیستند، ولی باز هم دیدن آن تکان دهنده است.

 

بیشتر بخوانید: زن جوان در اتوبوس جلوی چشم همه زایمان کرد

 

تحقیقات پلیس درباره تجاوز به زن بیمار

این زایمان در دسامبر 2018 اتفاق افتاد و خشم جهانی را برانگیخت – اما فیلم دوربین، چند روز پیش و فقط به دنبال درخواست آزادی اطلاعات توسط پلیس به اشتراک گذاشته شده است. یکی از کارمندان این مرکز درمانی می گوید: وقتی به این ویدیو نگاه کردم، یک * فیلم نامفهوم* بود. نوزادی که در حال به دنیا آمدن است، و یک پرستار مضطرب با گریه به یک افسر چیزهایی می‌گوید.

زایمان زن بیمار بعد از تجاوز جنسی

پلیس تحقیقات اولیه خود را در آغاز کرده تا مشخص کند چه کسی به اتاق قربانی دسترسی داشته است. این زن که در زمان تجاوز جنسی 29 ساله بوده، تقریباً در تمام عمر خود – از سن سه سالگی – به شدت ناتوان بوده است و بیشتر آن را در کما به سر می برد. به این معنی که او در موقعیتی نبود که به رابطه جنسی رضایت دهد.

 

بیشتر بخوانید: زایمان دو خواهر اطرافیان را شگفت زده کرد!

 

افشای هویت مرد متجاوز که در مرکز درمانی کار می کرد

او به مدت 26 سال، تا زمان تولد کودک، در این مرکز درمانی زندگی کرده بود. شرایط پزشکی او ناشی از یک اختلال مغزی است که باعث اختلالات حرکتی و شناختی و از دست دادن بینایی می شود. او همچنین بدون استفاده کاربردی از اندام هایش زندگی می کرد. وی در همین مرکز زایمان کرد زیرا کارکنان با 911 تماس گرفتند و به اپراتور گفتند که نمی دانستند بیمار باردار است.

متجاوز به زن بیمار در مرکز درمانی

پلیس همه سوابق پزشکی او، پزشکان مراقبت های اولیه، پرستاران و… این زن را در طول مدت نه ماهه بارداری او و قبل از آن جمع آوری کرده است. ظاهرا هیچ مردی حق ورود به بخش زنان را نداشته است. کارکنان هم این مسئله را تایید می کنند، ولی باید مشخص شود که کدام یک از کارکنان مرد و در چه زمانی وارد اتاق این زن بیمار و بی دفاع شده اند.

 

بیشتر بخوانید: زایمان طبیعی این زن وسط خیابان جلوی مردم

 

اطلاعات پلیس درمورد هویت مرد متجاوز

باید بگوییم که پلیس در ابتدا اطلاعاتی را درمورد متجاوز ارائه نداده بود. ظاهرا کسی نمی دانست که کدام یک از کارکنان در آن زمان وارد بخش شده و به این زن تجاوز کرده است. بنابراین پلیس احتمالا از بانک دی ان ای (DNA) کارکنان استفاده کرده بود تا هویت پدر این نوزاد را شناسایی کند. پلیس حالا مرد متجاوز را شناسایی و دستگیر کرده است.

 

به عنوان بخشی از تحقیقات پلیس در مورد این تجاوز جنسی، آزمایش‌های DNA اجباری بر روی کارکنان مرد این مرکز انجام شد که نشان داد نیتن ساترلند، یک مسیحی معتقد و پدر چهار فرزند، متجاوز است. بازرسان این پرستار را دستگیر کردند و چندی بعد هم، در دادگاه به تجاوز جنسی و به 10 سال زندان محکوم شد. این افشاگری شوک بزرگی برای کارکنان به همراه داشت.

 

این مرد به عنوان نامحتمل ترین مظنون توصیف شد. وی هشت سال در این مرکز درمانی کار کرده بود و کارکنان آنجا به او علاقه داشتند. چندی پیش دادگاه او برگزار شده و این متجاوز از عملی که انجام داده اظهار پشیمانی کرده بود. وی اظهار داشت: مهم نیست در زندگی شخصی من چه می گذرد و با چه شیاطینی می جنگیدم. من حق نداشتم تو را در این شرایط قرار دهم.