پارس ناز پورتال

زشت ترین زن دنیا و داستان غم انگیز زندگی او + عکس

زشت ترین زن دنیا و داستان غم انگیز زندگی او + عکس

داستان زشت ترین زن دنیا 

در این پست، داستان زشت ترین زن دنیا و ماجرای غم انگیز زندگی او را مرور می کنیم. امروزه و در قرن 21، دیگر کمتر کسی به ظاهر و چهره اشخاص اهمیت می دهد. ما در دورانی زندگی می کنیم که افراد را براساس بهره وری و سطح هوشی شان طبقه بندی می کنند. اما در گذشته افکار افراد اینگونه نبود و اگر کسی از دید دیگران زیبا دیده نمی شد، مورد تمسخر و انزوای اجتماعی قرار می گرفت.

 

داستانی که امروز نقل می کنیم، درمورد زنی است که برای تامین هزینه زندگی فرزندانش، در مسابقات زشت ترین زن جهان شرکت کرد. این زن برای فرزندانش از هیچ کاری دریغ نکرد. مادر همیشه مادر است و برای بزرگ کردن فرزندانش هر کاری می کند، حتی اگر زشت ترین زن دنیا خطاب شود. خانم مری آن بیوان هم مادری دلسوز بود که هرگونه تمسخر و آزار را برای رفاه فرزندانش تحمل کرد.

 

داستان غم انگیز زشت ترین زن جهان

مری آن بیوان زنی بود که همیشه با عواقب سخت قضاوت اجتماعی روبرو میشد. او به عنوان یک مادر فداکار، کارهای غیرقابل تصوری برای تأمین مخارج چهار فرزندش انجام داد. داستان بیوران، گواهی قدرتمندی است بر احساس مادرانه خارق‌العاده‌ و حفاظت از فرزندان. اینکه یک مادر حاضر است همه کاری برای بچه‌های کوچکش انجام دهد.

زشت ترین زن دنیا و داستان غم انگیز زندگی او + عکس

ما در این مقاله، عمل فداکارانه عشقی را که اثری فراموش نشدنی در تاریخ برجای گذاشت، به شما خواهیم گفت. مری، در سال های اولیه زندگی، دوره کوتاهی از شادی را تجربه کرد. مری آن، متولد 1874، دوران کودکی خود را در شرق لندن در خانواده ای پرجمعیت با 7 خواهر و برادر خود گذراند. او پس از تحصیل در رشته پزشکی، شغل پرستاری را دنبال کرد.

 

سرانجام، او با توماس بیوان عشق و دوستی پیدا کرد و سال‌های شادی را با هم سپری کردند. البته او در دوران جوانی، یک زن زیبا و قد بلند بود. اما جبر زمان و سختی های پی در پی زندگی، ظاهر این پرستار زیبا و جوان را از بین برد. بنابراین او در دوران میانسالی و به خاطر ابتلا به یک بیماری، به گونه ای تغییر کرد، که اگر کسی او را می دید، نمی شناخت.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج دختر 29 ساله با مرد 75 ساله

 

بیماری مری آن بیوان که او را زشت کرد

مری آن بیوان، پس از ازدواج، متوجه تغییرات غیرعادی در بدن خود شد. از جمله رشد غیر طبیعی اندام، بدشکلی های صورت، و میگرن های مکرر. این علائم به آکرومگالی اشاره می کند، وضعیتی که در اثر هورمون رشد بیش از حد ایجاد می شود. متأسفانه در آن زمان درک محدودی از این اختلال وجود داشت و راه درمانی هم برای آن نبود.

زشت ترین زن دنیا و داستان غم انگیز زندگی او + عکس

در طول پنج سال بعد، ظاهر فیزیکی بیوان، دستخوش تغییرات قابل توجهی شد.ولی با وجود این چالش ها، شوهرش در کنارش ماند و از او حمایت کرد. با این حال، تراژدی زمانی رخ داد که شوهرش، به طور غیرمنتظره ای بر اثر سکته مغزی در سال 1914 درگذشت و مری آن را تنها گذاشت تا از چهار فرزند خود مراقبت کند.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج زن جوان با هوش مصنوعی

 

تلاش های ماری آن بیوران برای یافتن شغل

همانطور که بیماری بیوان پیشرفت کرد، او با چالش های دیگری از جمله ضعیف شدن قدرت بینایی و از دست دادن شغل خود روبرو شد. متأسفانه، تغییر ظاهر او یافتن شغل مناسب را به طور فزاینده ای دشوار کرد و او را در تنگنای مالی فرو برد. شایعاتی وجود دارند که می گویند او حتی در یک مقطع زمانی در یک سیرک هم مشغول به کار بوده است.

 

ولی در لحظه ناامیدی، بیوان تصمیم جسورانه ای گرفت تا در مسابقه “زشت ترین زن دنیا” شرکت کند و آن را فرصتی بالقوه برای استفاده از ظاهر منحصر به فرد خود برای منافع مالی دید. او با پیشی گرفتن از 250 شرکت کننده دیگر به عنوان برنده ظاهر شد و هم عنوان مسابقه و هم یک جایزه نقدی را به دست آورد. و او تمام این کارها را برای فرزندانش انجام داد.

 

بیشتر بخوانید: معرفی ثروتمندترین گدای جهان

 

او در سیرک ها نمایش اجرا می کرد

در سال 1920، بوان توسط ساموئل دبلیو گامپرتز، یک شومن مشهور آن دوران، استخدام شد. او به برنامه جانبی او پیوست و تا زمان مرگش در سال 1933 به حضور در سیرک های مختلف مانند سیرک سرزمین رویا ادامه داد. انگیزه اصلی او تأمین رفاه و تحصیل فرزندانش بود. مردم برای مشاهده ویژگی های منحصر به فرد او، از جمله اندازه قد بلندش جمع می شدند.

زشت ترین زن دنیا و داستان غم انگیز زندگی او + عکس

اگرچه داستان بیوان با تراژدی مشخص شده است، اما به عنوان نمونه ای قدرتمند از اراده تزلزل ناپذیر مادر به فرزندانش عمل می کند. علیرغم اینکه در گذشته به او برچسب “زشت” بودن زده میشد، ولی او به عنوان یکی از دوست داشتنی ترین و زیباترین مادران تاریخ گرامی داشته می شود. والدین، به ‌ویژه مادران، عشق بی‌نهایتی به فرزندان خود دارند.

 

در آخر هم باید بگوییم که تنها یک مادر می داند که احساس مادرانه چیست. یک مادر برای فرزندانش همه کاری انجام می دهد و حتی از جان خودش هم می گذرد. درست همانند ماری، زنان بسیار زیادی در تمام نقاط جهان وجود دارند که برای سیر کردن شکم فرزندان شان از هیچ کاری دریغ نکردند. ماری نیز به عنوان یک مادر فداکار، مرد احترام افرادی است که او را می شناسند.