پارس ناز پورتال

قاصدک 24

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

مجموعه : اخبار سینما
ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته هاي دیدنی از زندگی این روزهای آنجلینا جولی 

آنجلینا جولی سال قبل با جدایی غوغایی از برد پیت تیتر یک خبرگزاری ها شد، وی این روزها فقط به فرزندان خود فکر می کند. زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش , آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده کشور آمریکا هست.آنجلینا جولی هنرپیشه و کارگردان اهل ایالات متحده ایالات امریکا هست. او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب،دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یکبار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برادپیت،از نام «آنجلینا جولی» بهره گیری کرد.

 

پدر وی جان ویتاست و مادرش اصالتی هلندی و فرانسوی کانادایی دارد. برادر وی جیمز هیون نیزبازیگر هست. او فعالیت بعنوان مدل را از 12 سالگی شروع کرد و در شهرهایی مثل لندن و لس‌آنجلسمدل مشهوری شد. او در جوانی در کلیپ‌هاي خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویتز،انتولینو وندیتیو بازی کرد، نخستین نقش سینمایی وی در فیلم «هکرها» بود که داستان پنج دانش‌آموز هکر را روایت میکند.

 

آنجلینا جولی از سال 2001 از سوی کمیسریای بینظیر سازمان ملل متحد در امور پناهندگانبه عنوان سفیر حسن نیت تعیین شده و با مسافرت به نقاط دورافتاده جهان به فعالیت در زمینهحفظ حقوق آوارگان و پناهندگان مشغول هست.

 

آنجلینا جولی پس از طلاق

آنجلینا جولی پس از طلاق و بعد از جنجال‌هایي که به پا شد از جمله شکایت برای دستگیر همسرسابقش برد پیت، ظاهرا به این توافق رسیدند که بچه‌ها به صورت دائم تحت سرپرستی خودش باشند.این بازیگر در دوران زندگی با پیت صاحب 6 فرزند شد که سه نفر از انها را به سرپرستی گرفتو سه نفر دیگر حاصل ازدواج این دو نفر بودند.

 

آنجلینا اضافه بر سه فرزند مشترکش با برادپیت سه فرزند خوانده دارد. این بچه‌ها مدوکس پکسو زاهارا نام دارند. فرزندان مشترک او با براد نیز شیلو، و کناکس و ویوین میباشند.در ادامه اطلاعات و عکس هایي از شش فرزند این دو بازیگر را دیدن میکنید.هیچ کدام از این شش فرزند به مدرسه نمیروند. هر کدام از این بچه‌ها یک پرستار مخصوص به خود دارند.

 

مدوکس چیوان در سال 2002 میلادی توسط آنجلینا به فرزندی پذیرفته شد. نام اصلی مدوکسکه اصلیتی کامبوجی دارد، راث ویبول هست.جولی که در آن زمان هنوز همسر بیلی باب تورنتون محسوب می‌شد در ابتدا نام این کودک کامبوجیرا مدوکس چیوان تورنتون گذاشت.

 

یک سال بعد جولی بنیادی در کامبوج تاسیس کرد- نام فعلی این بنیاد مدوکس جولی‌ پیت هست-که کمک‌هاي بهداشتی و آموزشی به مردم ارائه میدهد. در سال 2003 مرکز کودکان وابسته به این بنیاد در پایتخت کامبوج افتتاح شد.در سپتامبر 2011 جولی مدوکس را در یک دوره درس آموزش خلبانی با خودش برد و پسرش را باخلبانی آشنا کرد.

 

یکی از پرستاران سابق این خانواده می گوید مدوکس یعنی فرزند ارشد خانواده در این سن کم مشروبات الکلی می نوشد و پشت فرمان خودرو می نشیند.مدوکس که در سال 2013 نقشی کوچک در فیلم برد پیت «World War Z» ایفا کرد، به مادرش در تولید فیلمی با محوریت کشورش کامبوج کمک کرد. جولی درمورد این فیلم در سال 2015 به

 

مجله وُگ گفته بود: مدوکس با این فیلم با قبل خود، فرهنگی که به آن تعلق داشته، سختی‌هاي کشورش و مردم شرافتمندی که برای بهبود شرایط در کامبوج می‌جنگند، آشنا خواهد شد.شاید زهرا فرزند این زوج سابق هالیوودی بیشتر از بقیه برای ما نام‌آشنا باشد.آنجلینا در سال 2005 درست یک روز پس از روز استقلال، زهرا دختری اهل اتیوپی را به فرزندیقبول کرد. برادپیت هم یک سال بعد این دختر سیاه‌پوست را به فرزندی پذیرفت.

 

زهرا در فیلم «پاندای کونگ فو کار 3» به جای یکی از شخصیت‌هاي این انیمیشن محبوب حرفزده هست، همین طور نقش کوتاهی در «Maleficent» بر عهده داشته هست.جولی در سال 2011 با تأسیس بنیادی به نام دخترش در اتیوپی تلاش‌هاي خود را برای مبارزهبا مریضی ایدز و سل آغاز کرد.

 

گفته میشود زهرا و شیلو- دیگر دختر جولی- ارتباط بسیار خوبی با یکدیگر دارند و بیشتر مواقعبا هم دیده میشوند. وی همین طور با الگو گرفتن از لوپیتا نیونگو-هنرپیشه آفریقایی فیلم 12 سال بردگی که برای این فیلم جایزه اسکار گرفت- قصد دارد وارد صنعت مدلینگ شود.

 

پسر دوم آنجلینا پکس تایِن جولی- پیت در سال 2007 از کشور ویتنام به فرزند خواندگی این هنرپیشه سرشناس درآمد. معنی اسم پکس به لاتین و ویتنامی آسمان صلح‌آمیز هست. وی که در سن 3 سالگی به جولی واگذار شد، یک سال بعد توسط برد پیت هم به فرزندی پذیرفته گشت.

 

پکس که همچون برادر بزرگترش به مدل مو علاقه زیادی دارد، تولد هفت سالگیش را در بالنی تفریحی در پاریس جشن گرفت. در همان سال، جولی پکس را به ویتنام برد تا با کشور و فرهنگش بیشتر آشنا شود.

 

جولی در ماه دسامبر به مجله ووگ گفت:من آشپز خیلی خوبی نیستم، پکس بهتر از من آشپزی می کند.لباس مورد علاقه او سوئیشرت کلاه‌دار هست. پکس هم مثل دیگر برادران و خواهرانش نقشیکوچک در فیلم «Maleficent» آنجلینا داشته هست و در فیلم پاندای کونگ فو کار 3 نیز به جای یکی از پرندگان حرف زده. وی همین طور در فیلم آخر مادرش درمورد کامبوج بعنوان عکاس حضور دارد.

 

شیلو نوول دختر آنجلینا و برادپیت 10 سال پیش در نامیبیا به جهان آمد و او حالا یک پاسپورت نامیبیایی دارد. سال 2015 آنجلینا جولی به مجله‌ وینتی فر گفت: «شیلو دوست دارد لباس‌هاي پسرانه بپوشد.او دلش میخواهد شبیه به پسرها باشد. پس موهایش را کوتاه می کنیم. شیلو فکر میکند مثل برادرانش هست. مثل یک پسر خوش تیپ هست. او از کت و شلوار هم خیلی خوشش می آید».

 

زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش

 به گزارش پارس ناز او لباس‌هاي پسرانه میپوشد و از اطرافیانش می خواهد وی را با نام پسرانه «جان» صدا کنند.آنجلینا نه تنها به این ناهنجاری دخترش توجهی نکرد بلکه وی را تشویق کرد هر طور که می خواهدرفتار کند! اکنون شیلوی 10 ساله با کت و شلوار و کراوات و دیگر لباس‌هاي مردانه و پسرانه در ملا عام ظاهر میشود.

 

ناکس لئون و ویوین مارسلین در 12 جولای 2008 به جهان آمدند. برادر خواهری که به گفته مادرشان از نظر روحیات کاملا با هم متفاوت میباشند. ویوین با روحیاتی کاملا دخترانه و ناکس یک پسر بچه تیپیکال.ویوین همین طور نقشی پررنگ در کنار مادرش در فیلم «Maleficent» برعهده داشت که هفته‌اي3 هزار دلار هم دستمزدش بود. او نیز یکی از صداپیشه‌هاي انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3 بوده هست.

 

به گفته آنجلینا ویوین به یادگیری زبان عربی به شدت علاقه دارد حال آنکه برادرش به زبان اشاره تمایل نشان میدهد.دوقلوهای این زوج سابق که شباهت بسیار زیادی به مادر و پدر خود دارند و بسیار مورد دقت قرار گرفته هست ویولون و ناکس آخرین فرزندان این دو فرد میباشند.

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

فیلمهای اخیر آنجلینا جولی،درمورد زندگی اخیر آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

ناگفته های جالب از زندگی این روزهای آنجلینا جولی

زندگی آنجلینا جولی و فرزندانش،