پارس ناز پورتال

زن ریش دار آفریقایی و داستان جالب او + عکس

زن ریش دار آفریقایی و داستان جالب او + عکس

زن ریش دار آفریقایی 

در این مطلب، داستان جالب زن ریش دار آفریقایی را مرور می کنیم. خوسی کانیزی باتلزی زن ریش دار آفریقایی است که این روزها در شبکه های اجتماعی معروف شده است. البته قبل از او هم زنان ریش دار زیادی در شبکه های اجتماعی دیده شده و ما ماجرای آنها را نقل کرده بودیم. اما داستان خوسی در نوع خودش قابل توجه بوده و او به خاطر این مشکل آزارهای زیادی را هم تحمل کرده است.

 

خانم خوسی اولین بار در نوجوانی متوجه وضعیت او شد، اما آن را غیرعادی ندید، زیرا سایر زنان خانواده او تجربیات مشابهی داشتند. علیرغم مواجهه با توهین‌های ترول‌های آنلاین، او نشان داد که شرایط منحصربه‌فرد خود یعنی رشد بیش از حد مو را که تمام بدن او از جمله ریش کامل را می‌پوشاند، پذیرفته است. ما در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه داده ایم.

 

بیشتر بخوانید: ماندیپ کائور زن ریش دار هندی معروف + عکس

 

دختر ریش دار آفریقایی

زنی که تمام بدنش از جمله صورتش موهای پرپشت دارد، می‌گوید با وجود توهین‌های ترول‌ها، خودش را دوست دارد. ترول ها کسانی هستند که در فضای مجازی اقدام به آزار و اذیت دیگران می کنند. خوسی کانیزی باتلزی ، 42 ساله، اهل ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی، از رشد بیش از حد مو رنج می برد که بیشتر صورت، سینه، پشت، بازوها و پاهای او را تحت تاثیر قرار می دهد.

دختر ریش دار آفریقایی

این ویراستار مستقل کتاب گفت که او اولین بار زمانی که در سنین نوجوانی بود متوجه این مشکل شد. اواخر سال گذشته، جرقه‌ای از کنجکاوی او را به دنبال یافتن پاسخ از یک حرفه‌ای سوق داد، اما پزشکان با دیدن مشکل بدن او، گیج شدند. او از آن زمان تصمیم گرفت از ظاهر خود استقبال کند و حتی برای ثبت رشد موهای خود به TikTok مراجعه کرد.

 

بیشتر بخوانید: ازدواج عجیب زن ریش دار با مرد خرچنگی (عکس)

 

آزارهای آنلاین کاربران

خوسی گفت، همیشه نگاه های خیره و آزار کلامی با وی همراه بوده است. ولی حالا زمان آن رسیده است که به ترول هایی که گاهی اوقات زیاده روی می کنند، از جمله فردی که او را «مذکر» خطاب می کرد، پاسخ دهد. او توضیح داد: من با این عادت بزرگ شدم که زنان پرمویی مانند عمه هایم را، قوی و سخت گیر ببینم، بنابراین فکر کردم که این چیز خوبی است که به ارث برده ام.

زن ریش دار آفریقایی 

از این رو، من هرگز در مورد موهای بدنم به پزشک مراجعه نکردم، و تاکنون هیچ مشکل جسمی نداشتم. اما وقتی در نهایت به یک پزشک عمومی مراجعه کردم، آنها آزمایش های سطح هورمونی را برای باروری و سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) پیشنهاد کردند. با این حال، هر دو منفی شدند. اگر می خواستم می توانستم بچه دار شوم و نیازی به درمان هورمونی نبود.

 

بیشتر بخوانید: تصاویر جنجالی یک زن با ریش های بلند

 

هیرسوتیسم یا پرمویی زنان چیست؟

با این حال یک پزشک گفت که خوسی ممکن است به هیرسوتیسم مبتلا باشد. وضعیتی که بیشتر زنان را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث رشد موهای زائد در قسمت های خاصی از بدن آنها می شود. خانم خوسی گفت که هرگز در مورد این وضعیت چیزی نشنیده بوده است. اما از آنجایی که به نظر جدی می رسید، علیرغم هشدار اعضای خانواده به او تصمیم گرفت موهایش را اصلاح کند.

هیرسوتیسم یا پرمویی زنان

او افزود: من قبلاً هرگز در مورد آن نشنیده بودم، اما منطقی بود. به یاد دارم که با اعضای خانواده ام در مورد آن صحبت کردم. آنها به من هشدار دادند که اصلاح باعث رشد بیشتر آن می شود، اما من فکر می کردم که این فقط یک افسانه است. او گفت: چون شغل اش، نیاز به ظاهری زیبا دارد، در ابتدا برای رفع رشد موهای زائد خود به تیغ زدن هفتگی متوسل شد.

 

با این حال، به نظر می رسید که اینکار، اثر معکوس در رشد سریع موها داشته باشد. خوسی گفت که وقتی یک سال پیش درمان موهای زائد را متوقف کرد، وضعیت بسیار بدتر شد. او که از مبارزه مداوم خود با رشد بیش از حد موهای بدن و صورتش ناامید شده بود، در نهایت تصمیم گرفت ظاهر خود را در آغوش بگیرد و عشق به خود را در اولویت قرار دهد.