پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

مجموعه : اخبار سینما
زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

با بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019 آشنا شوید 

امروز بشما برترین بازیگران زن در کشور ترکیه که توانستند درسال 2019 خوش بدرخشند را معرفی می‌کنیم. بازیگران ترک در ایران محبوبیت زیادی دارند. بازیگری در ترکیه نیاز به ظاهر و چهره اي زیبا دارد. تعداد زیادی از بازیگران مشهوری که در حال حاضر در سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت دارند, زمانی مدل بوده اند.

 

البته آن ها نه تنها زیبا, بلکه بسیار با استعداد هم بوده اند, به طوریکه توانستند خودشان را در سطح برترین و محبوب ترین بازیگران بالا بکشند و جوایز زیادی را ازآن خود کنند. دراین پست, اسم برترین و زیباترین بازیگران زن ترک را درسال 2019 بشما معرفی میکنیم.

 

هانده دوغان دمیر

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

هانده دوغان دمیر بازیگر جوان و خوش آتیه تلویزیون ترکیه که به علت ایفای نقش زینب در سریال ترکی در “انتظار آفتاب” در میان ایرانی ها محبوب گردیده است در تاریخ 22 نوامبر 1985 در آنکارای ترکیه متولد شد. وی که در ابتدای کار به بازی در تیزرهای تبلیغاتی مشغول بود با پیشنهاد شبکه TRT ترکیه برای بازی دریک سریال روبه‌رو شد ودر سال 2011 با بازی در سریال “غم و اندوه” پا به دنیای حرفه اي بازیگری نهاد.

 

هانده دوغان دمیر فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی از دانشگاه تاریخ و جغرافیای آنکارا است. او همینطور در دانشگاه لیل فرانسه در رشته زبان نیز تحصیل کرده است. هانده درسال 2013 با ایفای نقش زینب در سریال “انتظار آفتاب” توانست برای نخستین بار بعنوان بازیگر نقش اول دریک فیلم یا سریال بازی کند.

 

جانسو دِره

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019جانسو دره, در 14 اکتبر 1980 متولد شد و حال جزو یکی از مدل ها و بازیگران معروف ترکیه به حساب می‌آید. او تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت ودر رشته باستان‌ شناسی از دانشگاه استانبول فارغ‌التحصیل شد. او کار در تلویزیون و سینما را از سال 2004 شروع کرد و بین سال‌هاي 2006 تا 2008 نقشی برجسته

 

در مجموعه تلویزیونی “سیلا” داشت. بعد ازآن با همکاری کنان ایمیرزالی اوغلو در فیلم ” the Last Ottoman Yandim Ali” به شهرت رسید. او توانایی هاي زیادی در بازیگری دارد, به طوریکه در نقش هاي گوناگونی, از کمدی گرفته تا نقش هاي جدی, هنرنمایی کرده است.

 

اُویکو کارایل

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

اویکو کارایل بیشتر به خاطر چشم هاي جذاب و گیرایش شهرت دارد. او در استانبول درسال 1990 متولد شد ودر زمان نوجوانی, پس از یک آموزش کوتاه در تئاتر درسال 2007, وارد دانشگاه دولتی هنر و تئاتر استانبول شد. او ابتدا کار خودرا با تئاتر شروع کرد اما تدریجی توانست موفقیت هاي

 

بیشتری را کسب کند. ایکو کارایل درسال 2011 پیروز شد برای بازی در “چیزهای خوب برای مهمانی” دو جایزه استعدادهای درخشان جوان و جایزه مخصوصاً افسس را ازآن خود کند. در میان سریال‌هاي او نیز بازی در سریال “کارا پارا آشک” و همینطور نقش جمره در سریال “کوزی گونی” شاخص تر از کارهای دیگرش بوده است.

 

سرنای ساریکایا

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

سرنای ساریکایا بازیگر و مدل حرفه‌اي ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایسته ترکیه درسال ۲۰۱۰ می باشد.به گزارش پارس ناز این ستاره جذاب درسال 1991 در ترکیه متولد شد. بازی در سریال “عمرگل‌لاله” و “جزر و مد” باعث شناخته شدن وی در سطح جهانی شد. او با بازی دراین دو سریال,

 

دو تندیس پروانه طلایی کسب کرد که معتبرترین جایزه برای یک بازیگر اهل ترکیه به حساب می‌آید. علاوه بر بازیگری, سرنای چهره تبلیغاتی برندهای مشهور ترکیه اي است. او درسال 2014 برترین بازیگر زن شناخته شد و توسط جی‌کیو تندیس دریافت کرد.

 

بورجو بیریجیک

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

بورجو بریجیک یکتین بازیگر اهل کشور ترکیه است که درسال 1989 در المالی متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته باستان‌شناسی از دانشگاه اژه است. او درسال 2006 بعنوان ملکه مدیترانه مسابقه زیبایی آنتالیا برگزیده شد و پس ازآن کار حرفه اي خودرا در کارآموزی تئاتر شهری شهر بورنوا شروع کرد. او بعنوان یکی از زیباترین بازیگران ترکی سال 2019 شناخته شد و حال در طرح هاي سینمایی زیادی فعالیت دارد که جدید ترین آن ” Life Song” میباشد.

 

سونگول اودِن

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

سونگول اودن در 17 فوریه 1977 به جهان آمد. او در هر نقشی که پذیرفته, از نقش هاي جدی گرفته تا نقش هاي کمدی, توانسته به برترین نحو هنرنمایی و خودش را در دل هوادارانش جا کند. او کار حرفه اي خودرا درسال 1999 با سریال محبوب “Ferhunde Hanimlar” شروع کرد. او علاوه بر بازیگری در عرصه سینما, به تئاتر نیز علاقه دارد. به لطف توانایی هاي او, او تا حالا جوایز زیادی را ازآن خود کرده است به طوریکه درسال 2012 اسم برترین بازیگر کمدی رابه خود اختصاص داد.

 

سِلِن سویدِر

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

سلن سویدر در 26 دسامبر 1986 در ازمیر, ترکیه, به جهان آمد. سلن 54 کیلو گرم وزن و ۱٫۷۸ سانتی‌متر قد دارد و جزو مدلهای حرفه‌اي ترکیه قلمداد می‌شود. او درسال ۲۰۰۷ توانست دختر شایسته ترکیه شود ودر مراسم دختر شایسته کشور چین نیز شرکت کند.به گزارش پارس ناز سلن سویدر در حال حاضر در رشته روابط بین‌الملل در دانشگاه تحصیل می کند و علاوه بر بازیگری, به عکاسی و نویسندگی نیز علاقه دارد. او با بازی در سریال “شمیم عشق” و “عمر گل لاله” به اوج شهرت رسید.

 

برگوزار کورِل

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

برگوزار کرل زمان کودکی خودرا در اولوس, منطقه‌اي نزدیک بشیکتاش, استانبول گذرانده است. او در رشته تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان تحصیل کرده است. کورل با فیلم سینمایی “آشیانه گرگ‌ها” فعالیتش را شروع کرد ودر سال ۲۰۰۶ با بازی در فیلم “هزار و یک شب” مطرح شد,

 

فیلمی که نه تنها در ترکیه بلکه در کشور های عربی و اروپای شرقی نیز طرفداران زیادی پیدا کرد. او همینطور دریک قسمت از فیلم “حریم پادشاه” بعنوان بازیگر مهمان به ایفای نقش پرداخت. از سال ۲۰۱۲ تا ژوئن ۲۰۱۵ در سریال “کارادایی” در نقش فریده شادعلو بازی کرد که برای بازی دراین سریال جوایز متعددی کسب کرد و شهرت و محبوبیت اش چند برابر شد.

 

هازل کایا

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

هازال کایا دریک خانواده طبقه بالا در شهر غازی عینتاب ترکیه در 10 اکتبر 1990 به جهان آمد. او در دبیرستان ایتالیایی در استانبول درس خواند ودر سال 2009 فارغ التحصیل شد. پدر و مادرش هردو وکیل هستند و وقتی او هفت ساله بود از هم جدا شدند. او بعنوان یک کودک هفت ساله که ویولن و باله می آموخت به دنیای هنر وارد شد. هازال کایا نخستین نقش مهم خودرا در سریال “گنجو” ایفا کرد و پس ازآن درسال 2008 در سریال “عشق ممنوع” در نقش نیهال زیاگل ظاهر شد.

 

وی بخش عمده اي از محبوبیت خودرا مدیون بازی در سریال بسیار پیروز “اسمش را فریحا گذاشتم” میباشد. هازال کایا پس از دو سال عدم حضور در تلویزیون, درسال 2017 با سریال “حکايت ما” که برگرفته از مجموعه تلویزیونی “بی شرم” است, بار دیگر به تلویزیون بازگشت.

 

طوبا بویوک‌اوستون

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

زیباترین و بهترین بازیگران زن ترکیه در سال 2019

طوبا بویوک‌ اوستون درسال 1982 در استانبول متولد شد, زمان مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه, او برای نخستین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلم برداری رفت.

 

وی درسال 2011 با اونور سایلاک ازدواج و صاحب دو فرزند دختر دو قلو به اسم هاي توپراک و مایا شد. شایعاتی در مورد طلاق طوبی از همسرش بود ولی هردو در صفحه اینستاگرام خود اعلام کردند که ما از هم جدا نشدیم. طوبا در میان زیباترین زنان جهان که از یک مجله مشهور امریکایی منتشر شده بود رتبه 17 را کسب کرد.

 

مطالب مرتبط :

عکس های جالب از زیباترین بازیگران زن ترکیه

عکس های بازیگران مطرح ترکی در کنار همسرانشان

عکس های زیباترین زنان سال 2019

سری جدید عکس های بازیگر زن مشهور ترکیه ای