پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسید

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسید

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسید 

عکس های کودکان ناز و زیبا هستند که با زیبایی خود در فضای مجازی جنجال بپا کرده اند و طرفداران زیادی رابه سوی خود جذب کرده اند. زیبایی موضوعی جنجالی و مساله بر انگیز است که در هر نقطه از جهان استانداردهای متفاوتی برای آن درنظر می‌گیرند.

 

اما تمام این استاندارد ها زمانی که بحث زیبایی کودکان به میان می‌آید دیگر اهمیت چندانی ندارند. در اینجا با بچه هایي آشنا شوید که زیبایی انها شهرت جهانی پیدا کرده است.

 

Anastasia Knyazeva، روسیه

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسید

اخیرا رسانه هاي بریتانیایی این دختر شش ساله را زیباترین دختر دنیا معرفی کرده است. او هم کنون مدل برندهای مشهور بچگانه شده است.

 

Anna Pavaga، روسیه

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسید

آنا مانند خیلی از دخترهای هم سن و سال خودش رقص باله کار میکند و آرزویش این است که یک بالرین حرفه اي شود. از آنا از سه سالگی برای تبلیغ لباس، اسباب بازی و محصولات ورزشی استفاده می‌شود.

 

Lauren Lunde، کره جنوبی

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیدلارن یک دختر زیبای دورگه از مادر کره اي و پدر کانادایی است که همین حالا با برندهای مشهور بچه گانه کار میکند.

 

Haileigh Vasquez، ایالات امریکا

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیداین دختر زیبای آمریکایی آرزو دارد یک طراح حرفه اي شود و برای رسیدن به رویایش دریک مدرسه طراحی نام نويسي کرده است. به علاوه با برخی برندهای بچه گانه همکاری می‌کند.

 

William Franklyn-Miller، استرالیا
زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیداین پسر چشم آبی استرالیایی زیباترین و خوش تیپ ترین پسر در اینستاگرام شناخته شده است.

 

jordyn reinle، ایالات امریکا
زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیدجوردین در حال برداشتن نخستین گام ها در دنیای مد است و با برندهای معروفی همکاری می‌کند.

 

Laneya Grace، کشور آمریکا
زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیدلانیا رگه هاي اسپانیایی آمریکایی دارد که مادرش از ۳ سالگی وی را وارد نمایندگی مدلینگ کرده است.

 

کولین و کمرون اسکات، کشور آمریکا

زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیدکولین و کمرون دوقلو هستند و با یکی از نمایندگی هاي مدلینگ همکاری میکنند.

 

Tallia Burk، ایالات امریکا
زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیدتالیا قبل از آناستازیا در رسانه ها زیباترین دختر جهان معرفی شده است.

 

مگان و مورگان، ایالات امریکا
زیباترین و جذاب ترین کودکان جهان را بشناسیدنام این دو دو قلوی زیبا در فضای مجازی زبانزد همه ی شد. به عقیده خیلی ها این دو خواهر شباهت زیادی به خواننده مشهور ریحانا دارند. چشم هاي مورگان هر کدام رنگ هاي متفاوتی دارند.