پارس ناز پورتال

قاصدک 24

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

زیباترین مجریان زن عرب

در این مقاله به شما زیباترین زنان مجری عرب در شبکه هاي تلویزیونی گوناگون را معرفی میکنیم که از نظر جذابیت رده بندی شده اند. در این گزارش قصد داریم تا شما را با مشهورترین مجریان و گویندگان زن رسانه هاي عربی آشنا کنیم. بدون شک بارها تصویر هاي انها را در رسانه هاي عربی دیده اید. با ما همراه باشید.

 

لبنی عسل، استاد «تاک شو»

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

لبنی عسل در زقازیق مصر به جهان آمد. او مجری برنامه هاي تلویزیون مصر هست که در حال حاضر در شبکه ي «الحیاة» مصر به اجرای برنامه میپردازد. وی را استاد اجرا در برنامه هاي گفتگو محور میدانند. برنامه ي {الحیاة الیوم} با اجرای انفرادی او یکی از پربیننده ترین برنامه هاي کشور مصر هست.

 

سهیر القیسي، سیندرلای عرب

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

سهیر القیسی متولد ۱۹۸۵ میلادی در بغداد عراق هست. به او لقب «سیندرلای عرب» را داده اند. او نه تنها در عراق بلکه در تمام کشورهای عربی شناخته شده و چهره اي محبوب هست و الان در کشور امارات زندگی میکند. سهیر القیسی در رشته ي پزشکی تحصیل کرده

 

و در سال 2007 میلادی از سوی هلال احمر عراق بعنوان سفیر حسن نیت هلال احمر در اساس ي زنان و کودکان گزینه شد. از مهم‌ترین برنامه هاي او «من العراق» بود که از شبکه ي «العربیّة» اکران می شد و به مسائل مربوط به عراق می پرداخت.

 

حلیمة بولند، حاشیه سازترین مجری رسانه هاي عربی

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

 به گزارش پارس ناز حلیمه بولند، به او لقب ملکه ي زیبایی رسانه هاي عرب را داده اند. او اهل کویت هست و از سال ۲۰۰۱ میلادی فعالیت خود را در رادیو و تلویزیون کویت آغاز کرد. وقتی دانشجوی سال آخر دانشگاه کویت بود از سوی رئیس گروه رسانه اي دانشگاه برای گویندگی خبر در تلویزیون کویت گزینه شد.

 

او به رفتارها و پوشیدن لباسهای نامناسب و زننده شهرت دارد و از سوی مخاطبان رسانه با حجم گسترده اي از انتقادات روبرو شده هست. اغلب به او اجرای برنامه هاي ماه رمضان توصیه میشود و هر سال این حجم انتقادات از سوی مردم اکثر میشود زیرا ادا و اطوارهای نامناسب وی را متضاد با قداست ماه رمضان بر می شمرند و خواهان حذف او میباشند. او به علت تمسخر شهروندان بعضی کشورهای عربی و فحش دادن به همکارش حاشیه ساز شده بود.

 

ریتا معلوف، ژورنالیست سوری

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

ریتا معلوف، روزنامه نگار و گوینده ي خبر سوری و خواهر مجری مشهور «نضال مشهور» هست او کار خود را با اجرا در برنامه ي تلویزیون سوریه «شام» شروع کرد و در اسکای نیوز عربی و فرانس 24 به گویندگی و اجرای خبر پرداخته هست.

 

أنابیلا سمیر الهلال، عرب آیدل

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

أنابیلا هلال متولد سال ۱۹۸۶ میلادی و دارای مدرک دکترای حقوق هست. او گوینده و مدل لباس لبنانی هست که در سال ۲۰۰۵ میلادی لقب ملکه ي زیبایی لبنان را از آن خود کرد. در سال ۲۰۰۶ میلادی در لیست ۱۰ زن زیبای جهان قرار گرفت. او در شبکه هاي «إل.بی.سی» و «إم.بی.سی»

 

به اجرای برنامه پرداخته هست. الهلال در فصل اول و دوم برنامه ي «عرب آیدل» به اجرا پرداخت و از مجریان محبوب این برنامه بود. عرب آیدل یک برنامه ي تلویزیونی عرب زبان می باشد که بر اساس مدل بریتانیایی «پاپ آیدل» به تهیه کنندگی سایمون فولر تا کنون در چهار فصل ساخته شده هست.

 

فاطمة نبیل، نخستین مجری محجبه ي تاریخ مصر

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

فاطمه نبیل در تاریخ مصر نخستین مجری محجبه ي تلویزیون به شمار میرود و به همین علت به شهرت رسیده هست. او نوه ي «فرید السندیونی» قاری قرآن کریم می باشد.

 

لجین عمران و لباسهای عجیب و خواستگار ایرانی اش

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

لجین عمران چهره ي رسانه اي و یکی از مجریان سعودی هست. او اغلب به علت پوشیدن لباس ها و اکسسوارهای عجیب و غریب شهرت دارد و به جدید ترین مدلهای لباس پایبند هست. ماجرای خواستگاری یک تاجر ایرانی از او باعث شد تا نامش در ایران بر سر زبانها بیفتد.

 

منی الشاذلي و گفتگوهای چالشی با شخصیت هاي سیاسی مشهور

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس

مني الشاذلی یکی دیگر از مجریان مشهور در رسانه هاي عربی هست. این مجری مصری فعالیت خود را از شبکه ي ART بعنوان مجری سیاسی آغاز کرد و سپس به برنامه CBC رفت و به اجرای برنامه ي «منی شاذلی همراه شما» را بر عهده گرفت. او مجری برنامه هاي سیاسی چالشی با حضور شخصیت هاي مطرح بوده هست.

زیباترین مجریان زن عرب را بشناسید +عکس