پارس ناز پورتال

اخذ ویزای تحصیلی

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟ 

جریان آشنا شدن ستاره های مشهور با یک دیگر حتماً خواندنی و جالب است، زوج هایي که به هم وفادار مانده اند و ازدواج کرده اند.داستان آشنایی هر زوجی با یک دیگر فرق دارد. اگر شما هم دوست دارید بدانید که زوج هاي سوپر استار جهان چگونه با یک دیگر آشنا شدند، در ادامه این پست با ما همراه باشید.

 

شاهزاده هری و مگان مارکل

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

شاهزاده هری قبل از سفرش به آفریقا، از طرف یکی از دوستان مشترک اش برای شام به یک رستوران دعوت شد و همان جا مگان مارکل را ملاقات کرد. در واقع این زوج توسط یکی از دوستان مشترک شان بهم معرفی شدند و خیلی زود به هم دل باختند. شاهزاده هری دراین مورد میگوید: «من خیلی زود عاشق مگان شدم. این زن زیبا به سرعت به زندگی من قدم گذاشت و من هم خیلی زود جزیی از زندگی اش شدم.»

 

دیوید و ویکتوریا بکهام

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

دیوید بکهام از همان نخستین باری که ویکتوریا را دید، یک دل نه صد دل عاشق اش شد و جالب است که این اتفاق زمانی رخ داد که این دو هنوز هم دیگر را رو در رو ندیده بودند. در واقع دیوید بکهام پس از تماشای ویدیوی «Spice Girls» که ویکتوریا نیز یکی از خواننده هایش بود، انگشت اش رابه سمت ویکتوریا گرفت و به دوستانش گفت که من می‌خواهم با این زن ازدواج کنم. او اعتراف می‌کند که عشق در نگاه اول صحت دارد.

 

جرج و امل کلونی

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

جرج کلونی، امل را درسال 2013 در ایتالیا، زمانی که توسط یکی از دوستان مشترک شان به صرف شام به یک رستوران دعوت شدند، ملاقات کرد. جرج دراین باره می‌گوید: «خیلی جالب بود، از زمانی که من وی را دیدم، تنها یک روز گذشت تا من مطمئن شدم که می‌خواهم با این زن ازدواج کنم.»

 

پرایان رینولدز و بلیک لایولی

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

رایان رینولدز و بلیک لایولی یک دیگر را درسال 2011 در فیلم «Green Lantern» ملاقات کردند. انها ابتدا باهم دو دوست معمولی بودند اما خیلی زود تغییر رویه دادند و رابطه اي رمانتیک را آغاز کردند. خوشبختانه این اتفاق زمانی افتاد که رایان بطور کامل از همسر اولش جدا شده بودو بلیک نیز در دوران مجردی خود به سر می‌برد. آن ها یکسال پس از آشنایی، جشن ازدواج خودرا در کارولینای جنوبی برپا کردند.

 

جی زی و بیانسه

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

این زوج نیرومند دنیای موسیقی یک دیگر را در دهه 90، زمانی که روی پروژه اي هنری کار میکردند، ملاقات کردند، اما رابطه عاشقانه انها ازآن زمان آغاز نشد. در واقع انها درسال 2001، زمانی که تصویر مشترک شان روی جلد مجله « Vanity Fair» چاپ شد، به یک دیگر علاقمند شدند. آن ها سعی کردند برای چندین سال رابطه شان را پنهان کنند اما در نهایت درسال 2008 مهر رسمیت به رابطه خود زدند.

 

جان لجند و کریسی تیگن

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

جان لجند و کریسی تیگن هنگام ضبط آهنگ ویدیوی «Stereo» درسال 2007، یک دیگر را ملاقات کردند. همان شب پس از فیلم برداری، آن ها مسیر هتل شان رابا هم طی کردند و خیلی طول نکشید که جان لجند فهمید کریسی تیگن را برای همیشه میـــخواهد. جان گفت: «من به عشق در نگاه اول اعتقادی ندارم. من باید کم کم عاشق شوم. بهمین دلیل چند وقتی طول کشید که من به این باور برسم که ما می‌توانیم تا ابد کنار یگدیگر بمانیم.»

 

اشتون کوچر و میلا کونیس

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

اشتون کوچر و میلا کونیس اکنون صاحب دو فرزند هستند. آن ها یک دیگر را از سال 1998، زمانی که در « That ’70s Show» حضور یافتند، ملاقات کردند. اشتون دراین باره میگوید: «زمانی که من میلا را ملاقات کردم با خودم گفتم، وای این دختر مدل کلوین کلاین است! او واقعا جذاب است! و همانجا بود که عاشقش شدم.»

 

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل زوج دیگری هستند که توسط یکی از دوستان مشترک شان به هم معرفی شدند. جاستین درباره چگونگی پیشنهادش به جسیکا میگوید: «من تلفنی به او پیشنهاد دادم. در واقع پدر بزرگ و مادربزرگم همیشه به من می‌گفتند که بجای پیام دادن، بطرف مقابلم زنگ بزنم زیرا صدا تاثیری بر دیگران می‌گذارد که هیچ پیامک و ایمیلی جای آنرا نمی‌گیرد. من پای تلفن آن قدر به او اصرار کردم تا در نهایت جواب بله را از او شنیدم.»

 

جاستین بیبر و سلنا گومز

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

جاستین بیبر و سلنا گومز از جمله ستاره هایي هستند که مدام در قهر و آشتی به سر می‌برند. درست زمانی که شما فکر میکنید همه ی چیز بین شان تمام شده، ناگهان عکسی از انها دست در دست هم منتشر میشود و تعجب همگان را بر می انگیزد. اما خب اگر بخواهیم به نخستین باری که آن ها یک دیگر را ملاقات کردند بازگردیم، باید به سال 2009 آنهم فقط از طریق یک تلفن، اشاره کنیم.

 

سلنا می‌گوید: «مدیر برنامه هاي جاستین با مادر من، که کارهای مرا مدیریت می‌کرد، تماس گرفت و برای ما یک وقت ملاقات گذاشت. از همان جا بود که رابطه ما آغاز شد. آن ها رابطه خودرا درسال 2011 علنی کردند و هنوز هم که هنوز است، تیتر تعداد زیادی از روزنامه ها و مجلات اند.»

 

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون هردو در دانشگاه سنت‌اندروز در رشته تاریخ هنر درس می خواندند. انها درسال 2001 یک دیگر را ملاقات کردند. کیت اعتراف می‌کند زمانی که شاهزاده ویلیام را می دیده، از شدت خجالت گونه هایش سرخ می شده. شاهزاده هم همیشه برای دیدن کیت لحظه شماری میکرد ودر تمام خیریه ها حضور داشت تا وی را ببیند. او می‌گوید: «او واقعا مهربان و خوشرو است که این موضوع برای من اهمیت زیادی دارد.»

 

تام بردی و ژیزل بوندشن

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

یکی از دوستان مشترک تام بردی و ژیزل بوندشن مسئول آشنایی این دو ستاره با یک دیگر است. ژیزل بوندشن می‌گوید: «از زمانی که تام را دیدم، باور داشتم که اعتقادات این مرد بسیار شبیه به من است.» انها درسال 2009 با یک دیگر ازدواج کردند و حال 2 فرزند دارند.

 

اولیویا وایلد و جیسون سودیکیس

ستاره‌های مشهور چطور عاشق یکدیگر شدند؟

اولیویا وایلد اعتراف می‌کند که پس از ملاقات جیسون در «Saturday Night Live» عاشقش شده است. او میگوید: «من از زمانی که وی را دیدم، عاشقش شدم اما او حتی حاضر نشد که عدد تلفن مرا داشته باشد. 6 ماه ازآن زمان گذشت اما بازهم اتفاقی نیافتاد تا این‌که یک روز دوست من نزد او رفت و گفت این عدد اولیویاست، ازش استفاده کند. همه ی چیز از همانجا آغاز شد.» انها از سال 2011 با یک دیگر در ارتباط اند و حال نیز دو فرزند دارند.