پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اند

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اند

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اند 

شمار زیادی از ستاره هاي سرشناس دنیای سینما و موسیقی میباشند که بدون وجود پدر در خانواده خود رشد یافته و ترقی کرده اند. بزرگ کردن فرزند کار ساده اي نیست، به ویژه اگر از همسرت جدا شده باشی و مجبور شوی که فرزندانت را به تنهایی بزرگ کنی. این رخداد در میان ستاره هاي هالیوود نیز متعارف هست،

 

بطوری که شمار زیادی از آن ها تنها زیر سایه مادران شان بزرگ شده اند. اگر شما هم دوست دارید که این ستاره ها را بشناسید در ادامه مقاله در کنار ما بمانید.

 

آنجلینا جولی

 به گزارش پارس ناز پدر و مادر آنجلینا جولی، مارچلین برتراند و جان ویت، نیز مثل خودش سرشناس میباشند. اما آن ها زمانی که آنجلینا نوزادی بیش نبود، از هم جدا شدند. به همین علت آنجلینا تا مدت ها با پدرش غریبه بود و تنها توسط مادرش بزرگ شد. از این جهت او ارتباط عمیقی با مادرش دارد.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندکانیه وست
کانیه وست همه ي وقت از مادرش، دوندا وست، به نیکی یاد میکند. او مادرش بود که به رشد و شکوفایی او کمک کرد و در نهایت مسبب موفقیت او در حرفه موسیقی شد. اما بدبختانه کانیه وست در سال 2007 مادرش را در حین عمل جراحی از دست داد.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندباراک اوباما
باراک اوباما در هاوایی متولد و توسط مادرش، آن دانهام، بزرگ شد. در واقع پدر و مادر او کمی بعد از تولد باراک اوباما، از هم جدا شدند و مادرش بود که مسئولیت بزرگ کردن وی را به عهده گرفت.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندهلی بری
هلی بری و خواهر بزرگ ترش، هیدی، توسط مادرشان بزرگ شدند. جودیس ان، پدر خانواده، انها را زمانی که هلی بری تنها 4 سال داشت، ترک کرد.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندجی زی
این ستاره هنرمند به همراه 3 خواهر و برادر خود در برکلین، نیویورک، توسط مادرشان بزرگ شدند. گلوریا، پدر او، خانواده آن ها را به حال خود رها کرد و رفت.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندکریستینا آگیلرا
پدر و مادر کریستینا آگیلرا زمانی که او تنها 6 سال داشت، از هم جدا شدند، بنابراین مسئولیت او به گردن مادرش افتاد که گرچه به نفع او نیز شد زیرا اعتقاد داشت که پدرش مبتلا به دشواری های روانی هست.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده انداوا مندس
اوا مندس اعتراف میکند اگر چه پدرش در منزل بوده اما عملا هیچ نقشی در پرورش او نداشته هست. در واقع مادرش بود که وی را بزرگ و تمام نیازهایش را برآورده میکرد. در فیلم «Girl In Progress» که او نقش یک مادر مجرد را بازی میکند، در حین فیلم برداری، از مادر خودش نیز تشکر و قدردانی می‌کند. او گفت: «بزرگ کردن یک طفل آنهم به تنهایی واقعا کار دشواری هست و من از این بابت از تو ممنونم مادر.»

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندماریا کری
پدر و مادر ماریا کری، زمانی که او تنها 3 سال داشت، از هم جدا شدند، به همین علت او توسط مادرش بزرگ شد. حال او که خود او یک مادر 46 ساله و صاحب 2 فرزند هست، قدر زحمات مادرش را اکثر می‌داند.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندآلیشیا کیز
آلیشیا کیز نزد مادرش، تریا ژوزف، بزرگ شد. او هیچوقت تاثیری که مادرش بر زندگی او داشت را فراموش نمی‌کند. او در یکی از پست هاي اینستاگرام خود که به مناسبت برنده شدن در گرمی آوارد بود نوشت: «مادرم به تنهایی مرا بزرگ کرد و تنها علت اینکه حال این جا هستم، خود اوست. حال که خودم صاحب فرزند شده ام،

 

احترام بیشتری نسبت به همه ي وقت برای مادرم قائل ام. بزرگ کردن فرزند، آن هم به تنهایی اصلا کار ساده اي نیست اما مادرم اینکار را به برترین شکل ممکن انجام داد.»

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندجاستین بیبر
مادر جاستین بیبر، یکی از قدرتمندترین مادران هست که به تنهایی فرزندش را بزرگ کرد. جاستین بیبر همه ي وقت از تاثیراتی که مادرش در زندگی او داشته، با غرور یاد می‌کند. مادرش در سن 17 سالگی وی را به جهان آورد و تنها چند ماه پس از تولد فرزندش از همسرش جدا شد.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده انددمی لواتو
مادر و پدر دمی لواتو در تولد 2 سالگی او از هم جدا شدند. از آن پس او توسط مادرش در تگزاس، به همراه خواهرهایش، بزرگ شد.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندسلنا گومز
در سال 2012، این ستاره جوان از مادرش به دلیل تمام زحماتی که برای او کشید، تشکر کرد: «من از اینکه پدر و مادرم از هم جدا شدند، به شدت غمگین و عصبی بودم، از اینکه می‌دیدم مادرم برای بزرگ کردم من چقدر سخت کار می‌کند، و افسرده شدم. او تمام تلاشش را کرد تا من زندگی بهتری داشته باشم و حال از اینکه توانستم آرزوی وی را برآورده کنم بی نهایت خوشحالم.»

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندلئوناردو دی کاپریو
زمانی که لئوناردو دی کاپریو 3 سال اکثر نداشت، پدر و مادرش از هم جدا شدند و او توسط مادرش بزرگ شد. او همۀ وقت} در گفتگو هایش از مادرش قدردانی میکند. «مادرم تنها فردی هست که برایش الماس خواهم خرید زیرا که او تنها ارزشش را دارد.»

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اندادل
زمانی که این ستاره پرطرفدار 2 سال داشت، پدر او مادرش را ترک کرد، به همین علت مادرش مجبور شد که به تنهایی وی را بزرگ کند. در سال 2012، زمانی که او با آهنگ «Someone Like You» برنده پاداش گرمی شد، از مادرش و ارتباط نزدیکی که با او دارد، گفتگو کرد.

ستاره هایی که بدون وجود پدر در خانواده بزرگ شده اند

بازیگران یتیم،بازیگران بدون پدر در خانواده،خواننده هاي بدون پدر در خانواده،خواننده هاي یتیم