پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند

مجموعه : اخبار سینما
ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند 

ستاره هاي مشهوری بوده اند که وقتی علاقه وافر یک هوادار به خودرا دیدند حتی تصمیم گرفتند که با وی ازدواج کنند. البته گرچه این سبک عمومیت دارد اما همیشه نیز صادق نیست و سلبریتی ها نیز گاهی طوری عاشق می‌شوند که شبیه حکايت هاست. گاهی اوقات آنها عاشق کسانی میشوند که نه خود و نه طرف مقابلشان انتظار آنرا ندارد. در ادامه این مطلب شما رابا شخصیت هاي مشهوری آشنا خواهیم کرد که عاشق طرفداران خود شده اند.

 

۶- کلزی گرامر

کایت والش یک مهماندار هواپیما بود که یکی از طرفداران سریالهای «Frasier » و «Cheers» بود که از دیدار با کلزی گرامر که ستاره هردو سریال به شمار می آمد متعجب شده بود. در واقع این دو در پروازی به نیویورک باهم آشنا شدند. در آن زمان گرامر متاهل بودو بعد ها که از همسر سوم خود جدا شد، رابطه اش با والش گرم تر شده و بدین ترتیب این دو از سال ۲۰۱۱ باهم زندگی میکنند.

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند

۷- مت دیمون

شما به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید؟مت دیمون اعتقاد دارد زیرا با عشق کنونی زندگی خود، لوسیانا باروسو، دریک کافه شلوغ آشنا شد.باروسو که یکی از طرفداران این بازیگر معروف بود در آن زمان در کافه مذکور کار می‌کرد اما دیمون می‌گوید که عاشق یک زن معمولی شدن را یک خوشبختی و شانس بزرگ میداند.

 

وی در گفتگو اي دراین باره چنین گفته است:” من خوش شانس بودم.من عاشق یک شخص معمولی شدم,. نه یک بازیگر و نه یک بازیگر معروف.ازآن جاییکه این موضوع جلب دقت را دو برابر نمی‌کند این رابطه به سرعت پیش رفت”.

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند۸- ریس ویثرسپون

این بازیگر معروف زمانی که شوهرش، تام توث، در آژانس استعدادیابی او مشغول بکار بود با او آشنا شده و ازدواج کرد. اما مشخص شده که توث از خیلی وقت پیش یکی از طرفداران و تحسین کنندگان ویثرسپون بوده است

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند۹- پاتریک دمپسی

جیلین فینک در آرایشگاه خود مشغول بکار بود که دمپسی برای کوتاه کردن مو هاي خود به آنجا رفت.در آن زمان هنوز دمپسی در سریال «آناتومی گری» بازی نکرده بود ولی فینک بعضی از فیلمهای قبلی وی را دیده و دمپسی را می شناخت. فینک میگوید که از دیدن دمپسی در آرایشگاه خود شوکه شده بود اما هم زمان نیز شاد بوده زیرا از نظر او آقای دمپسی یکی از جذاب ترین مشتریان او بوده است”

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردندپاتریک دمپسی و همسرش

 

۱۰- نیکلاس کیج

نیکلاس کیج در طول زمان فعالیت خود در هالیوود با زنان هالیوودی زیادی رابطه داشته است ودر مقاطعی حتی با پاتریشیا آرکوت و لیزا ماری پرسلی هم ازدواج کرد. اما وی سومین همسر خود، الیس کیم، را زمانی دیدار کرد که وی دریک رستوران بعنوان گارسن مشغول بکار بود.

 

کیم از کیج خواست که به او امضا بدهد اما کیج عدد تلفن خودرا نیز روی برگه نوشت.این دو اواخر آن سال باهم ازدواج کردند اما در کمال ناباوری سال گذشته از هم جدا شدند.

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند۱۱- الویس پرسلی

وقتی که الویس پرسلی همسرش، پریسیلیا، را دیدار کرد وی تنها ۱۴ سال داشت و همراه با پدرش دریک پایگاه نظامی در کشور آلمان زندگی میکرد. پرسلی نیز در همان پایگاه در حال آموزش دیدن بودو این دو هر چند وقت یک بار یک دیگر را می‌دیدند، البته با بازرسی والدین پریسیلیا. این دو زمانی که پریسیلیا ۲۱ ساله شد باهم ازدواج کردند.

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند۱۲- جسیکا آلبا

زمانی که جسیکا آلبا هنوز هنوز در فیلم «۴ شگفت انگیز» بازی نکرده و به شهرت نرسیده بود، یک ایجنت سینمایی به اسم کش وارن از طرفداران شخصیت او در سریال «فرشته مرگ» بود. این دو در موقعفیلمبرداری فیلم «چهار شگفت انگیز» باهم آشنا شده و بین این دو رابطه اي عاشقانه شکل گرفت. این دو از سال ۲۰۰۸ باهم ازدواج کرده و دو فرزند دارند.

ستاره هایی که با هواداران خود ازدواج کردند