پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن 

تعداد زیادی از ستاره های مشهور هالیوودی عقاید خرافی بسیاری در ذهن دارند که در زندگی شان از انها تبعیت می‌کنند. عقاید خرافی و بطور کلی خرافات و باور داشتن به اتفاقات و چیزهای ماوراء الطبیعه چیزی است که هر چقدر که منطقی و علم محور باشید نیز به هر ترتیب شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این عقاید خرافی گاهی بدون آن که توضیحی برای انها داشته باشیم یا خودمان متوجه داشتن انها شویم در زندگی ما جریان دارند.

 

باید بدانید اگر شما هم عقاید خرافی دارید دراین زمینه تنها نیستید. حتی بزرگترین سوپراستارها نیز دارای عقاید و باورهای خرافی هستند که برای تعداد زیادی از مردم عادی غیرطبیعی و احمقانه است. در ادامه این مطلب میخواهیم شما رابا سلبریتی هایي آشنا کنیم که عقاید خرافی خاص خودرا داشته و به آنها اهمیت زیادی می‌دهند.

 

۱- پل مک کارتنی

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

پل مک کارتنی، عضو سابق گروه موسیقی بیتلز و ترانه سرای معروف وقتی که در خیابان راه میرود نیم چشمی هم به آسمان دارد. وی دراین باره چنین گفته است:” شاید تنها چیز فرا زمینی که من به آن اعتقاد دارم زاغ ها باشند. من در کشوری زندگی می‌کنم که هر روزه تعداد زیادی از انها را می‌بینم. هر وقت یکی از انها را میبینید یا باید تف کنید یا به انها سلام بفرستید و من تف کردن را ترجیح میدهم”.

 

۲- جنیفر آنیستون

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

جنیفر آنیستون، بازیگر محبوب سریالهای تلویزیونی تنها پس از پایان سریال «دوستان» «Friends» مراسم جالب قبل از سوار شدن به هواپیما راکه همیشه انجام می داد فاش کرد. وی در مورد عقاید خرافی خود دراین باره چنین گفته است:” اگر سوار هواپیما شوم همیشه ابتدا پای راستم

 

را در هواپیما میگذارم و چند ضربه با دست به قسمت بیرون بدنه هواپیما وارد می‌کنم. همیشه اینکار را کرده ام، برای خوش شانسی. یک نفر به من گفت که اینکار را بکنم و یادم نمیاد این اتفاق چه زمانی افتاد. اما این عادت همیشه همراه من مانده است”.

 

۳- کریستین بیل

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

اگر تعداد زیادی از ما یک گربه سیاه یا یک نردبان باز شده ببینیم سعی میکنیم زیاد به آنها نزدیک نشویم اما کریستین بیل همیشه دوست دارد که نیروهای تاریک را تحریک کند و بهمین دلیل درصورت دیدن این دو به انها نزدیک شده و سعی می‌کند با انها ارتباط برقرار کند زیرا اینکار را خوش یمن میداند. وی گفته که همواره اینکار را کرده و این موضوع میتواند موفقیت وی را در حوزه بازیگری تحت تاثیر قرار دهد.

 

۴- کالین فارل

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

بنظر میرسد که این بازیگر همه ی چیزهای فرا زمینی خودرا زیر کمربندش مخفی میکند. در واقع کمربندی که پدرش به او داده برای کالین فارل بسیار مهم است و یکبار که گمشده بود برای پیدا کردن آن مبلغ زیادی صرف کرد و اعتقاد دارد که برای وی خوش یمن است. وی گفته که روز اول فیلمبرداری هر فیلم لباس زیر مخصوصی میپوشید که برای وی خوش یمن خواهد بود. وی گفته که دست کم برای هفت فیلم از یک دست لباس زیر استفاده کرده است.

 

۵- هایدی کلوم

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

شاید این یکی باورنکردنی ترین عقاید خرافی در بین چهره هاي معروف هالیوود باشد یا شاید هم دوست داشتنی ترین. وی اعتراف کرده که همیشه همراه خود یک کیف بسیار کوچک دارد که به نظرش برایش خوش یمن بوده است. وی دراین باره چنین گفته است:” من همیشه کیف کوچک دندان هایم را همراه دارم. ما در کشور آلمان هیچ افسانه اي در مورد دندان ها نداریم بنابر این دندان هایم را دریک کیف کوچک قرار داده ام. چه بزرگ و چه کوچک”.

 

۶- جیمز مک آووی

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

این بازیگر معروف شاید با عقاید خرافی خود بسیاری را عصبانی کرده باشد. وی در مورد باور خرافی خود چنین گفته است:” در روز اول هرماه باید به نخستین فردی که میبینیم عبارت «خرگوش سفید» را بگویم”. وی گفته که این عادت را از مادربزرگش یاد گرفته و برای وی خوش یمن بوده است.

 

۷- تیلور سویفت

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

تیلور سویفت علاقه فراوانی به شماره ۱۳ دارد بهمین دلیل طبق معمولً این شماره را هر بار که اجرا دارد روی دست خود می‌نویسد. وی دراین باره چنین گفته است:” من در روز ۱۳اُم ماه بدنیا آمده ام. دریک روز جمعه که مصادف با ۱۳اُم بود نیز سیزده ساله شدم [طبیعتاً باید همین اتفاق می افتاد

 

و این‌که غیرطبیعی یا خاص نیست!]. نخستین آلبوم من در ۱۳ هفته به یک آلبوم پرفروش تبدیل شد. نخستین موزیک من که به موزیک شماره یک بیلبورد تبدیل شد مقدمه اي ۱۳ ثانیه اي داشت. هر بار که برنده جایزه اي شده ام روی صندلی شماره ۱۳ نشسته ام، یا ردیف سیزدهم، یا قسمت سیزدهم یا ردیف مربوط به حرف M که سیزدهمین حرف است”.

 

۸- مگان فاکس

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

مگان فاکس تا کنون بارهای در مورد عقاید خرافی خود سخن گفته است. وی گفته که به وجود روح، موجودات فضایی و حتی پا گنده نیز اعتقاد دارد و دلیل او برای داشتن این عقاید خرافی این است که هنوز دلیلی برای رد کردن انها نیافته است. علاوه بر این وی گفته که هر بار سوار هواپیما می‌شود به موزیک هاي بریتنی اسپیرز گوش میدهد زیرا “سرنوشت من این نیست که در حال گوش دادن به آلبوم بریتنی اسپیرز بمیرم”.

 

۹- سرنا ویلیامز

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

بهترین و مشهور ترین تنیسور زن جهان و ایالات متحده همواره قبل از شروع بازی هایش تشریفات خاصی را انجام می‌دهد. برای مثال قبل از هر بازی بزرگ طبق معمولً وی بند کفش هایش رابه شکل خاصی می بندد، سندل هاي حمام خودرا با خود به محل مسابقه می آورد، قبل از زدن هر توپ ۵ بار آنرا در هوا می چرخاند ودر هر تورنمنت یک دست جوراب میپوشد.

 

۱۰- پاریس هیلتون

ستاره های مشهور هالیوود و خرافاتی بودن

برای این‌که به این نتیجه برسید پاریس هیلتون نیز عقاید خرافی زیادی دارد تنها کافی است به ظاهر و رفتارهای او توجه کنید. دریک گفت و گو وقتی از وی سوال شد که عقاید خرافی دارد وی پاسخ داد: بله! برای مثال وقتی که ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه باشد وی در دل خود آرزو میکند. هر گاه که کسی حرفی زده و هیلتون نمی‌خواهد آن اتفاق رخ دهد چند ضربه به یک وسیله چوبی میزند.