پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند 

بعضی از ستاره ها هستند که به شدت از طرفداران خود و نزدیک شدن به آنها ترس و نفرت دارند و حتی حاضر نیستند با انها عکس بگیرند. بهتر است مردم برای گرفتن سلفی با بعضی سلبریتی هاي هالیوودیوقت خودرا هدر ندهند , چرا که بر طبق نقل قول هاي خودشان در بعضی گفتگو ها, احتمالا این کاررا نخواهند کرد.

 

امیلی بلانت

بلانت در گفت و گو با مجله ونیتی فر گفت فرانسیس مک دورماند به ما میگفت وقتی کسی از اودرخواست عکس می‌کند, او می گوید می‌دانید چیست؟ من دیگر بازنشسته شدم,. ولی دوست دارمبا شما دست بدهم و شما را دیدار کنم.شبکه هاي اجتماعی محیط را عوض کرده اند, تا حدی که در حال حاضر روبه‌رو شدن با افراد درشبکه اجتماعی با ارزش تر از دیدار هاي واقعی است.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندبازیگر مشهور امیلی بلانت

 

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس به خبرگزاری دیلی تلگراف گفت من دیگر بسیار پررو شده ام و حرفم را میزنم. فکرمی کنم مردم تصور میکنند ما همیشه باهم دوست هستیم و چون من مشهورم آنها احساسمی کنند از قبل مرا می شناسند, ولی من آنها را نمی شناسم

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندبازیگر مشهور برنده اسکار جنیفر لارنس- سلفی با ستاره هاي مشهور

 

جاستین بیبر

بیبر درسال 2016 در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت اگر به صورت اتفاقی مرا جایی دیدید, بدانید که عکس نمی‌گیرم. من دیگر از عکس خسته شدم,.کار به جایی رسیده که دیگر حتی مردم به من درود هم نمی‌کنند و مرا مثل بقیه بعنوان یک انساندر نظر هم نمی‌گیرند.

 

من احساس میکنم مثل یک حیوان داخل باغ وحش شدم, و میخواهم حرمتخود را حفظ کنم. من متوجه هستم که مردم ممکن است ناراحت شوند ولی به کسی عکس بدهکار نیستم.و خطاب به افرادی که به میگویند

 

ولی ما آلبوم تو را خریدیم میگویم که بدانید که شما آلبوم مراگرفته و بابت چیزی که خریدید «یک آلبوم» هزینه پرداخت کردید. داخل کاور آلبوم درج نشده که درصورتی که مرا دیدید باید یک عکس هم همراه آن بگیرید.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندخواننده مشهور جاستین بیبر

 

اما واتسون

اما درسال 2017 در گفتگو با مجله ونیتی فر گفت اگر کسی از من عکسی بگیرد و آن را پست کند, در عرض تنها چند ثانیه افشا میکنند که من دقیقا کجا هستم. آنها می‌توانند ببینند چه پوشیدم وبا چه کسی هستم و من چنین ردیابی شدنی را دوست ندارم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرنداما واتسون بازیگر مشهور فیلم هری پاتر

 

راسل کرو

او در گفت و گو با لری کینگ گفت من سعی میکنم خیلی ساده به شخص بگویم من با بچه هایم هستم, روز خوبی داشته باشید. حداقل آنها متوجه خواهند شد که سلامت آنها برایم مهم است وامیدوارم روز لذتبخشی داشته باشند ولی نمی‌خواهم زمانی که فرزندانم با من دارند را از آنها بدزدم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندراسل کرو بازیگر هالیوودی

 

آنا وینتور

سردبیر مشهور مجله مد «Vogue» در یکی از نقل قول هایش دراین مجله گفته من هرگز سلفینمی گیرم, و اکنون نیز برنامه اي برای آغاز اینکار ندارم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندآنا وینتور سردبیر مجله Vogue

 

کیت هرینگتون

او به روزنامه گاردین گفت وقتی در اسپانیا بودم جمعیتی حدود 500 و یا شاید 600 هوادارهر روز بیرون هتل منتظر می نشستند و شما باید از بین همه ی آنها رد شوید. احساسی شبیه آنکه کسی مثل جاستین بیبر و یا چیزی شبیه آن باشید. شما فقط مجبورید درخواست عکس را رد کنیدچرا که در غیر این صورت احساسی شبیه یک مانکن بی جان را پیدا خواهید کرد.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندکیت هرینگتون بازیگر مشهور سریال بازی تاج و تخت

 

کریستی آلی

او یک‌بار به یکی از هوادارانی که از او درخواست سلفی کرد گفت من از سلفی متنفرم …پوزش میخواهم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرند”کریستی آلی بازیگر و کمدین مشهور

 

میسی ویلیامز

ویلیامز در گفت و گو اي با مجله نیلون گفت من هنوز فکر نمی‌کنم چیزی به کسی بدهکار هستم,اگر روزی نخواهم عکس بگیرم, مشکی با نه گفتن ندارم. می‌دانم که بعضی از مردم با این موضوعبه خوبی کنار نمی‌آیند و ممکن است بگویند تو خیلی بدجنسی ولی اگر من کسی را واقعا دوستداشته باشم, نمیخواهم فقط با آنها عکس بگیرم, بلکه میخواهم زمانی را نیز با آنها بگذرانم.

این ستاره های هیچ گاه با هوادارنشان عکس نمی گیرندمیسی ویلیامز بازیگر مشهور سریال بازی تاج و تخت