پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

مجموعه : اخبار سینما
سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند 

برخی از سلبریتی ها در زندگی خود انتهای خوبی نداشتند و به بدترین طرز ممکن جان خود را از دست داده اند. حوادثی مثل تصادف و مریضی هاي مهلک جان آنان را گرفت. احتمالا شما هم به زندگی و موفقیت هاي برخی از چهره هاي مشهور دنیای امروز غبطه بخورید اما بی تردید هیچ گاه در مورد نحوه ي به پایان رسیدن زندگی آنها دچار چنین حسی نخواهید شد.

 

حکایت هایي که در ادامه ي این مقاله به انها اشاره خواهیم کرد ممکن هست قلب شما را به درد بیاورند چون شمار زیادی از سلبریتی هاي این فهرست به شکلی بسیار فجیع و دردناک به زندگی خود پایان داده اند.برخی از انها مثل شارون تات, بازیگر و مدل مشهور, در حالیکه روزهای پایانی دوران حاملگی خود را سپری میکرد

 

به طرز فجیعی و به دستور رییس دیوانه یک فرقه ي عجیب‌وغریب به اسم چالز مانسون به قتل رسید یا بازیگر با استعداد و خوش آتیه اي مثل فیل هارتمن که توسط همسرش تحت تاثیر مصرف مواد مخدر به قتل رسید و این موضوع به طور کلی دنیای انیمیشن “خانواده سیمپسون” «The Simpsons» را تغییر داد.

 

برخی دیگر نیز مرگ هایشان بسیار غمگین کننده هست زیرا اتفاقاتی غیرقابل پیش بینی به زندگی انها پایان داده اند. در ادامه از شما دعوت میکنیم که با حکایت دردناک مرگ برخی از این افراد معروف آشنا شوید.

 

14- فیل هارتمن توسط همسرش به قتل رسید

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

بی تردید اگر فصل هاي ابتدایی سریال کارتونی “خانواده سیمپسون” «The Simpsons» را دیده باشید متوجه هنرنمایی فیل هارتمن شده و او را تحسین خواهید کرد. او در این کارتون محبوب صدای شخصیت هاي به یاد ماندنی مثل تروی مک کلور و لیونل هاتز را بر عهده داشت. خارج از دنیای انیمیشن, هارتمن همین طور در برنامه ي “زنده یکشنبه شب” «Saturday Night Live» برای چند سال و همین طور سریال “رادیو خبری” «NewsRadio» حضور داشت.

 

با این وجود هارتمن در سال 1998 بعد از یک درگیری خانوادگی با همسرش برین اومدال به قتل رسید. بر زمینه شایعات علت قتل وی این بوده که هارتمن به همسر خود گفته بود که در صورتی که بار دیگر دست به مصرف مواد مخدر بزند او را ترک خواهد کرد.

 

در حالیکه هارتمن خواب بود, برین بعد از مصرف کوکائین از خود بیخود شده و دو بار به سر او شلیک کرد. همسر هارتمن همان شب بعد از اعتراف به قتل شوهرش در گفتگو با دو تن از دوستانش خودکشی کرد. انها دو بچه داشتند.

 

13- رابین ویلیامز بعد از مدتی مریضی مغزی خودکشی کرد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

رابین ویلیامز در طول دوران فعالیت خود میلیون ها نفر را با فیلمهای خود خندانده و فیلمهای کمدی بسیاری را ساخته بود. زندگی الهام بخش او در سال 2014 با خودکشی به پایان رسید. خبر مرگ او بسیار شوکه کننده بود اما شوکه کننده تر این بود که فاش شد ویلیامز مدت زیادی را با مریضی مغزی عصبی موسوم به “زوال عقل لوی” «Lewy body dementia» دست و پنجه نرم می کرده هست.

 

سوزان ویلیامز همسر رابین ویلیامز بعد از مرگ همسرش چنین گفت:” افسردگی یکی از 50 عارضه و علامت این مریضی بود و احتمالاً کوچکترین آنها”. هم‌چنین وی تصریح کرد که شرایط رابین به شدت در حال بدتر شدن بود و این شرایط را به شکستن یک سد تشبیه میکند که دیگر توان پایداری را از او گرفته بود. به قول ي همسرش, رابین ویلیامز در برترین حالت تنها 3 سال دیگر زنده میماند.

 

12- رایان دان تحت تاثیر مشروبات الکلی در یک تصادف رانندگی کشته شد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

رایان دان شهرت خود را با انجام دادن کارهای خطرناک و مشمئز کننده در گروهی به اسم “CKY Crew” و در فیلم هایي با عنوان “کله خرها” «Jackass » بدست آورد. در واقع وی کار تهوع آوری نمانده بود که انجام نداده باشد. اما مشخص شد که هیچ کدام از کارهای او به اندازه رانندگی در حالت مستی خطرناک نبوده هست.

 

رایان دان هنگام مرگ بیش از دو برابر مقدار مجاز سرعت داشت که بازرسی اتومبیل را از دست داده و با یک درخت برخورد کرد. در نتیجه اتومبیل او آتش گرفت و دان زنده در آتش سوخت. بر زمینه برخی گزارشات سرعت وی در هنگام پیشامد حدود 132 مایل در ساعت «بیش از 210 کیلومتر در ساعت» بوده هست. زاخاری هارتول, دوست او و دستیار ساخت فیلم “کله خرها عدد 2” «Jackass Number Two» نیز در این پیشامد کشته شد.

 

11- شارون تات در حالی‌که 8.5 ماهه آبستن بود به دستور چارلز مانسون به قتل رسید

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

شارون تات بازیگر و مدل بسیار معروف و موفقی بود و مدتی از ازدواج او با کارگردان نامدار سینما, رومن پولانسکی می گذشت. وی همراه با تعدادی از دوستانش توسط خانواده ي مانسون سلاخی شدند. چیزی که بیش از همۀ این کشتار را خوفناک می‌کرد این بود که در آن زمان تات هشت ماه و نیم باردار بود.

 

وی با وارد کردن 16 ضربه چاقو به قتل رسیده و با خونش روی دیوار واژه ي “PIG”به معنای “خوک” نوشته شده بود.در حالیکه چارلز مانسون خود در هنگام ارتکاب جنایت حضور نداشت اما دستور کشتار را شخصاً به افراد خود یعنی تکس واتسون, سوزان اتکینز,

 

لیندا کاسابیان و پاتریشیا کرنوینکل داده بود. به نظر می‌رسد که هدف مانسون شخص دیگری بود که قبلاً به او توهین کرده و منزل ي فعلی را به شارون تات و رومن پولانسکی اجاره داده بود.

 

10- هیث لجر به دلیل افراط در مصرف داروهای تجویز شده جان خود را از دست داد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

یکی از برترین شخصیت هاي منفی فیلم ها در تاریخ با بازی هیث لجر در نقش جوکر در فیلم “شوالیه ظلمات” «The Dark Knight» به نمایش گذاشته شد. در حالیکه هیث لجر برای این نقش خود برنده پاداش اسکار برترین بازیگر مرد شد اما نتوانست پاداش را دریافت کند زیرا در زمانی که فیلم در مراحل پایان ساخت قرار داشت, در اثر سوء مصرف داروهای تجویز شده توسط دکتر جان خود را از دست داد.

 

کریستوفر نولان درمورد مرگ هیث لجر گفته هست:” اینکه بعد از مرگ او باید به قبل بر می گشتم و هر روز به او نگاه می‌کردم [در طول دوران تدوین فیلم] از لحاظ عاطفی شدیداً مرا به ریخته بود”. بسیاری خود لجر را به دلیل شرایط سختی که به منظور حاضر شدن برای این نقش به خود تحمیل کرده بود را سرزنش میکردند.

 

او برای آمادگی بهتر برای ایفای نقش جوکر بیش از 43 روز خود را در درون اتاقی در یک هتل حبس کرده بود و با تصور خود به جای جوکر تفکرات او را یادداشت می‌کرد.

 

9- چستر بنینگتون تا اندازه ای به دلیل خودکشی دوستش خود را کشت

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

موسیقی دانان بسیاری خیلی زودتر از موقع از این جهان رفته اند. اما شمار زیادی از جوانان دهه ي 90 و 2000 هیچ موسیقی دانی به اندازه ي خواننده ي اصلی گروه لینکین پارک, چستر بنینگتون دوست داشتنی و خاطره انگیز نبود. اما در کمال ناباوری 20 ژوئیه 2017 در کالیفرنیا خودکشی کرد.

 

همه ي می‌دانستند که این اواخر بنینگتون با دشواری های بسیاری روبرو شده بود از جمله غم از دست دادن دوست بسیار نزدیکش کریس کورنل که دو ماه قبل از بنینگتون خودکشی کرده بود. بنینگتون در روز تولد کورنل خودکشی کرد. وی در هنگام مرگ 6 بچه داشت.

 

8- جیمی هندریکس با استفراغ خودش خفه شد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

احتمالاً بتان ادعا کرد که جیمی هندریکس برترین گیتاریست تمام دوران بود. پس می‌توانید تصور کنید که اگر در سن 27 سالگی نمی مرد چه میراثی از او به جای می‌ماند.در شب مرگش, هندریکس 9 قرص خواب آور خورده و قبل از خواب نیز اندکی مشروبات الکلی نوشیده بود.

 

به همین علت وی به علت استفراغ در خواب خفه شد. یکی از مسئولان آمبولانسی که جنازه ي او را به بیمارستان منتقل کرد در این خصوص گفته هست:”خوفناک بود. بدن او از استفراغ پوشیده شده بود. روی بالش نیز مقدار زیادی استفراغ پاشیده شده بود, سیاه و قهوه اي بود.

 

مسیر تنفسی او از بالا تا به پایین مسدود شده بود. کمی تپش در دستش حس می‌شود و نور ضعیفی را در چشمانش میدیدیم اما به عملیات برگشت هیچ پاسخی نداد”.

 

7- پل واکر در یک تصادف رانندگی خوفناک کشته شد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

پل واکر در چندین فیلم ماندگار ایفای نقش کرده بود و بزرگترین آنها بی تردید آلبوم فیلمهای “سریع و خشن” «Fast and the Furious» بود که همین موضوع مرگ وی در یک پیشامد ي رانندگی خوفناک را غم انگیزتر می‌کرد.

 

در هنگام پیشامد راجر روداس, دوست واکر پشت دستور پورشه کاررا جی تی متعلق به واکر نشسته بود و واکر نیز در صندلی کناری حضور داشت. ماشین انها به علت سرعت بالا بازرسی خود را از دست داده و با یک تیر برق بتونی و دو درخت کناری آن برخورد میکند. کالبدشکافی نشان داد که اگر چه روداس در همان لحظه ي برخورد جان سپرده اما مرگ واکر در اثر سوختگی شدید پس از آتش گرفتن اتومبیل رخ داده هست.

 

6- مایکل جکسون به علت دخالت پزشکی نامناسب جان سپرد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

هیچ شکی وجود ندارد که مایکل جکسون در طول دوران زندگی اش تصویر العمل هاي مناسبی از سوی رسانه ها دریافت نکرد اما خبر مرگ او شوکی فلج کننده را در سراسر جهان پراکنده کرد. جکسون 50 ساله به علت خوردن قرص لورازپام و میدازولام قبل از خواب که دو قرص ضد پریشانی بسیار قوی میباشند

 

در خواب جان داد. پزشکی که این داروها را برای او تجویز کرده و بعد از مرگ پیکر او را پیدا کرده بود بعد از این ماجرا به جرم دخالت در قتل غیر عمد به دو سال حبس محکوم شد.دیدنی اینکه سهل انگاری این دکتر شامل رویدادها بعد از پیدا کردن جنازه ي بی جان مایکل جکسون نیز می شد.

 

این دکتر برای بازیابی تپش قلب جکسون به خوبی از دست هایش بهره گیری نکرده و تلاش کرده بود روی تخت عملیات CPR را انجام دهد در صورتی که اینکار باید روی یک مکان سفت مثل کف زمین انجام شود نه روی تخت نرم.

 

5- آنتون یلچین به علت برخورد با اتومبیل خودش جانش را از دست داد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

آنتون یلچین یکی از بازیگران خوش آتیه ي سینما بود و بازی او در فرانچایز “پیشتازان فضا” «Star Trek» در نقش پاول چخوف به یاد ماندنی شد. زندگی یلچین در سن 27 سالگی با مرگی دردناک و غیرمنتظره به پایان رسید.

 

در روز پیشامد, یلچین در محل زندگی اش از جیپ گراند چروکی خود پیاده شد اما به علت شیب تند محل پارک کردن بدون اینکه یلچین متوجه باشد اتومبیل او به سمت عقب به راه افتاد و پس از زیر گرفتن یلچین او را بین خود و ستون بتونی کنار جاده و هم‌چنین تور امنیتی کنار آن قرار داد. علت مرگ خفگی تاخیری تشخیص داده شد. به همین علت مشخص بود که وی قبل از مرگ مدتی را با مرگ دست و پنجه نرم کرده هست.

 

4- اوون هارت با پرش از بلندی جان خود را از دست داد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

خانواده هاي کشتی گیر بسیار جذابی در دنیای کشتی کج وجود دارند اما احتمالاً دوست داشتنی ترین و با استعدادترین انها خانواده ي هارت باشند. اما میراث این خانواده همواره تحت تاثیر مرگ دلخراش اوون هارت قرار خواهد داشت. هارت 34 ساله بود که نقص تجهیزات در طنابی که داشت او را در میدان مبارزه پایین می آورد باعث شد که هارت نگون اقبال از بلندی حدودد 24 متری به پایین پرت شود.

 

این رخداد در یکی از برنامه هاي زنده ي WWF به وقوع ضمیمه و دیدنی اینکه بعد از پیشامد نیز وینس مک ماهون خوشنود نشد برنامه را متوقف کند. بر زمینه گزارشات تماشاگران تا پس از پایان برنامه از سرنوشت اوون هارت آگاهی پیدا نکردند.

 

3- جان لنون توسط یکی از طرفدارانش به قتل رسید

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

هیچ گروه موسیقی اندازه گروه بیتلز بر روی جهان تاثیرگذار نبوده هست. بی تردید این گروه بعد از مرگ نابهنگام جان لنون 40 ساله دیگر نتوانست موفقیت هاي دوران حضور لنون را تکرار کند. لنون در 8 دسامبر سال 1980 توسط مارک دیوید چاپمن با شلیک گلوله به قتل رسید.

 

دیدنی اینکه چاپمن شب قبل با لنون ملاقات کرده و از او امضا گرفته بود. چاپمن اوایل اکتبر سال 1980 قصد جان لنون را کرده بود که در آخرین دقایق پیروز به اینکار نشد. او به جرم قتل لنون به 20 سال حبس محکوم شده و خواهش بخشش و بررسی دوباره پرونده ي او برای 9 بار رد شد. به نظر می‌رسد که چاپمن به این زودی ها از حبس آزاد نخواهد شد.

 

2- برندون لي در یک شلیک در صحنه ي فیلمبرداری کشته شد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

بازیگری ریسک هاي فراوانی دارد اما به سختی میتوان تصور کرد که کسی با خود فکر کند فیلمی که در آن حضور دارد ممکن هست جانش را بگیرد. اما این رخداد وخیم همان چیزی بود که در سر صحنه ي فیلمبرداری فیلم “کلاغ” «The Crow» برای برندون لي فرزند بروس لي فقید که خود او نیز در اثر پارگی رگ هاي مغزش در سن 32 سالگی درگذشته بود به وقوع ضمیمه.

 

برندون بعد از اصابت گلوله ي حقیقی جا باقیمانده در لوله یک اسلحه با خشاب مشقی به سینه اش کشته شد. وی در آن زمان تنها 28 سال سن داشت. فیلم با بازنویسی حکایت از نو و با بهره گیری از بدل و دیگر جلوه هاي ویژه ساخته شد.

 

1-استیو اروین هنگام تلاش برای تهیه ي ویدیویی برای برنامه ي دخترش کشته شد

سلبریتی های مشهور که مرگ هولناکی داشتند

استیو اروین واقعاً حیوانات را دوست داشت و در طول برنامه هاي محبوب تلویزیونی خود موسوم به “صیاد تمساح” «The Crocodile Hunter» علاقه و دلبستگی خود به دنیای وحش و طبیعت را نشان داده بود. اما علاقه ي او به حیوانات باعث شد که در نهایت در اثر نیش یک سفره ماهی سمی جان خود را از دست بدهد.

 

وی در آن زمان در حال فیلمبرداری صحنه هاي یک مستند تلویزیونی به اسم “کشنده ترین هاي اقیانوس” «Ocean’s Deadliest» بود. پس از توقف فیلمبرداری به علت دشواری های فنی وی تصمیم گرفت که ویدیویی کوتاه را برای برنامه ي تلویزیونی دخترش با ناام “بیندی دختر جنگلی” «Bindi the Jungle Girl» تهیه کند اما ناگهان توسط یک سفره ماهی زهرآگین در ناحیه سینه گزیده شد. او در هنگام مرگ تنها 44 سال سن داشت.