پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟

مجموعه : مجله خبری روز
سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟ 

امروز نگاهی داریم به میزان خواب افراد معروف در دنیای تکنولوژی و سیاست تا ببینیم آنها شبانه چند ساعت خواب نیاز دارند. سیاستمداران و افراد معروف دریک نکته مشترک هستند و آن کم‌خوابی و کار زیاد است . مارگارت تاچر تنها ٤ ساعت میخوابید و مدیر تسلا 2 ساعت. حتی ترامپ هم وقتی که هنوز رئیس‌جمهور نشده بود، ٤ ساعت می خوابید و تا ١١-١٢ شب کار میکرد اما در آخرین اخباری که درباره او منتشر شده،

 

اعلام شد صبح‌ کاری رسمی دونالد ترامپ درحدود ساعت ١١ صبح آغاز میشود. مقامات به وب سایت آکسیوس گفتند که این زمان در محل اقامت رئیس‌جمهوری در کاخ سفید می‌گذرد و شامل تماشای تلویزیون و توییت‌کردن است و ساعت ١٨ نیز به محل سکونتش بازمی‌گردد.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟ اما سارا هوکابی سندرز، سخنگوی کاخ سفید، ضمن رد این گزارش گفت: صبح‌هاي ترامپ ترکیبی است از حضورش در محل سکونتش در کاخ سفید ودر دفتر کار ریاست‌جمهوری اما او دراین زمان همیشه با کارمندان، اعضای کنگره، اعضای کابینه و رهبران خارجی در ارتباط است.

 

اما برنامه ترامپ به‌ طور چشمگیری مختصرتر از برنامه رؤسای‌جمهور سابق آمریکاست. برای مثال جورج بوش پسر حدود ساعت ٦:٤٥ صبح به وقت محلی وارد دفتر کار ریاست‌جمهوری می ‌شد و باراک اوباما نیز بعد از ورزش صبحگاهی بین ساعت ٩ تا ١٠ صبح به وقت محلی وارد دفتر کار ریاست جمهوری می ‌شد.

 

روزنامه نیویورک‌تایمز پیش‌تر گزارش کرده بود که ترامپ هشت ساعت در روز را صرف تماشای تلویزیون میکند؛ گزارشی که ترامپ آنرا رد کرد. ترامپ سال گذشته به خبرنگاران گفته بود: من زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون نمی کنم؛ چرا که باید اسناد بسیاری را مطالعه کنم. درحقیقت من بیشتر ازآن که وقتم را صرف تماشای تلویزیون کنم، صرف مطالعه اسناد و مدارک میکنم.

 

فارغ از اخبار این چند ساله دراین اینفوگرافی که به‌تازگی منتشر شده است، روال زندگی عده اي از افراد موفق در کسب‌وکار و سیاست بررسی شده است. این نمودار به ما می گوید که رئیس‌جمهور سابق کشور آمریکا «باراک اوباما» هرروز صبح ساعت ٦:٤٥ بیدار می شود و به ورزشگاه می رود. اوباما پس ازآن برای خوردن صبحانه با خانواده برمی‌گردد. وقتی دخترانش از خانه خارج می شوند، وقت آن رسیده تا به کسب‌ و کار جدی درباره سیاست یا زندگی بپردازد.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟طبق گزارش سان، دیوید کامرون، نخست‌وزیر سابق بریتانیا، روز خودرا از ساعت شش صبح شروع می کند و ساعت هشت با همسرش، سامانتا و بچه‌هایش برای خوردن صبحانه کنار هم جمع می شوند. او پیش از این وقتی که در محل نخست‌وزیری «عدد ١٠ خیابان داونینگ» مستقر بودند، برنامه‌ریزی کرده بود

 

که فرزندانش باید صبح، قبل از رفتن به مدرسه «کاری را» انجام دهند. کامرون همچنین به‌ شدت پیگیر اخبار بودو هرروز صبح خبرها را مرور می کرد اما دیدن تلویزیون در صبح را ممنوع کرده بود. بر خلاف او، وینستون چرچیل، نخست‌وزیر سابق بریتانیا، واقعا یک فرد صبح زود نبود. او طبق معمول تا ساعت ١١ صبح از خواب بیدار نمی‌شد.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟

هاوارد شولتز، مدیرعامل استارباکس، در گفتگو سال ٢٠١٢ با بیزینس هفتگی، درباره این‌که او هرروز صبح از ساعت ٤:٣٠ بلند میشود تا به گردش برود و با همسرش در ساعت ٥:٤٥ صبح قهوه‌اي بخورد، صحبت کرده بود. او حتی جزئیات و نحوه خوردن قهوه مخصوص سوماترایش را بیان کرده بود.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟استیو جابز، مدیر اجرایی سابق اپل، هرروز، صبح خودرا با یک سخنرانی انگیزشی آغاز میکرد. استیو جابز که برای همه ی با لباس‌هاي سیاه‌وسفید، یقه‌دار و تبدیل اپل به بزرگ‌ترین شرکت در دنیا، معروف است، در اواخر عمرش هرروز صبح یک کار ساده انجام می‌داد و خاطرجمعی حاصل می کرد

 

که او بهترین کارها را برای خودش انجام می دهد. پس از بیدار شدن از خواب، جابز به سراغ آینه می‌رفت، بخود نگاه میکرد و می‌پرسید: «اگر امروز آخرین روز زندگی من بود، آیا میتوانم با انچه امروز میخواهم انجام دهم، خوشحال باشم؟» اگر جواب به خودش نه بود، احساس می کرد که نیاز به تغییر وجوددارد.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟

بیل گیتس، بنیان‌گذار مایکروسافت و شاید پولدارترین فرد دنیا، تمایل به آموزش ذهن و بدن را در خود احساس میکند. بیل گیتس یک ساعت روی تردمیل به انجام تمرینات می پردازد.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟

آفريننده فیسبوک، مارک زاکربرگ که تقریباً همیشه تی‌شرت خاکستری ساده‌اي را بر تن دارد، در گفتگو سال ٢٠١٤ گفت که پوشیدن پیراهن‌هاي مشابه کمک میکند تا او کمترین امکان را برای تصمیم‌گیری داشته باشد و بلافاصله به سراغ کار کردن برود. او طبق معمول زیاد نمیخوابد و گاه تا شش صبح با کارمندان فیسبوک در حال مصاحبه است.

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟بنیان‌گذار آمازون، غول تجارت الکترونیک، بر خلاف تعداد زیادی از افراد موفق دنیا، آدمِ صبح زود بیدار شدن نیست و بر خواب شبانه تأکید دارد. جف بیزوس درسال ١٩٩٩ به وال‌استریت‌ژورنال گفت که احساس می کند روز بهتری خواهد داشت اگر هشت ساعت را خوابیده باشد. او از ملاقات‌هاي صبحگاهی اجتناب می کند، بنابر این لزومی برای استفاده از ساعت‌هاي زنگ‌دار وجود ندارد. صبحانه مفصل و سالمی با خانواده‌اش می خورد و روز خودرا با آرامش آغاز می کند.»

سلبریتی ها چند ساعت در طول شبانه روز می خوابند؟