پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید 

بعضی از افراد مشهور در دنیا هستند که در شبکه هاي اجتماعی بسیار سوژه میشوند و همیشه مورد تمسخر کاربران قرار می‌گیرند. جنجال آفرینی در اینترنت دیگر به امری عادی مبدل شده و هرروز ویدیویی خبرساز از یک سلبریتی مشهور در فضای مجازی پخش می‌شود که بازار بحث هاي اینترنتی را داغ میکند.

 

بدین ترتیب هرگاه که به فضای مجازی مراجعه کنید با حجم زیادی از اخبار جدید در مورد خبرسازی ها، روابط غیراخلاقی، رسوایی ها و بطور کل دسته گل هایي که سلبریتی ها به هر نحوی به آب می‌دهند آشنا خواهید شد.

 

در ادامه این مطلب می‌خواهیم سلبریتی هایي که درسال 2017 به هر نحوی خبرساز شدند رابه همراه جزییاتی از حکايت خبرسازشان بشما معرفی کنیم.

 

1- دونالد ترامپ

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسیددر مورد دونالد ترامپ باید گفت که وی هر وقت پیامی توئیتری مخابره میکند اینترنت پر از جنجال میشود. اما وی هیچوقت به اندازه نخستین ملاقات رسمی خارجی خود که از عربستان سعودی دیدن کرد و با یک گوی درخشان روبه‌رو گردید در اینترنت خبرساز نشد.

 

به گزارش پارس ناز ،بسیاری نگاه خیره دونالد ترامپ به این گوی درخشان رابا فیلم «ارباب حلقه ها» و مجموعه فیلمهای “هری پاتر” مقایسه کرده و کاریکاتورها و تصاویر فتوشاپ شده بسیاری در سراسر اینترنت پخش شد.

 

2- پیپا میدلتون

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

گرچه او مثل خواهرش با خانواده سلطنتی بریتانیا وصلت نکرده است اما عروسی پیپا میدلتون از پوشش رسانه اي و سر و صدای اینترنتی که طبق معمولً مربوط به جشن هاي خانواده سلطنتی است برخوردار شد. دراین مراسم، پیپا یک لباس عروس بسیار گرانقیمت از گیلز دیکون رابا گوشواره هاییکه در مراسم عروسی کیت و پرنس ویلیام درسال 2011 پوشیده بود ست کرد.

 

خواهرزاده هاي مشهور او، پرنسس شارلوت و پرنس جورج در نقش همراهان او دراین مراسم فوق العاده بودند و پرنس هری نیز دراین مراسم حضور کوتاهی داشت اما بي درنگ پس از پايان مراسم نزد نامزد کنونی اش، مگان مارکل شتافت که در محل حاضر شده بودو این موضوع نیز خود خبرساز شد.

 

3- کندال جنر

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

معلوم نیست که شرکت پپسی از تولید ویدیویی تبلیغاتی که کندال جنر در آن ایفای نقش میکرد چه هدفی داشته است که دارای صحنه هایي بی ربط از اعتراض و تظاهرات در ترکیب با دیگر صحنه هاي مربوط به فعالیت حرفه اي کندال جنر در حوزه مد و فشن بود. شرکت پپسی بعد ها به خاطر این ویدیو تبلیغاتی عذرخواهی کرده و پخش این ویدیو تبلیغاتی را در اوایل آوریل سال 2017 متوقف کرد.

 

وی در برنامه ریالیتی شو “همراه با خانواده کارداشیان” در صحبت با خواهرش کیم کارداشیان اعتراف کرد که از این ویدیو دل خوشی نداشته و پخش آن تاثیر ناخوشایندی در حرفه او داشته است. درضمن این ریالیتی شود برای سال 2020 نیز تمدید شده و بین 100 تا 150 میلیون دلار برای خانواده کارداشیان ها درآمد خواهد داشت.

 

4- کیتی گریفین

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

سخت است تصور کنیم که کیتی گریفین نمی توانست عواقب عکس احمقانه اي که با تایلر شیلدز مشهور گرفته بود را پیشبینی کند. دراین عکس وی نیم تنه خونین و بدون سر دونالد ترامپ را در دست دارد. در حالیکه بعضی از سلبریتی ها به حمایت از او پرداختند اما در دنیای اینترنت، اکثریت دیدگاه ها مخالف اینکار بود.

 

سی ان ان که برای نزدیک به یک دهه گریفین را بعنوان مجری در اختیار گرفته بود قرارداد خودرا با وی فسخ کرد. وی حتی قرارداد اسپانسری با اسکواتی پاتی را نیز از دست داده و دوستی شا با اندرسون کوپر نیز به پایان رسید.حتی دونالد ترامپ نیز در حساب توئیتری خود به این موضوع واکنش نشان داد و چنین نوشت:” کیتی گریفین باید شرمنده باشد.

 

فرزندان من، بخصوص پسر 11 ساله ام، بارون،ضربه شدیدی از این موضوع خورده اند. روانی!”. گریفین دریک کنفرانس خبری ودر حالی‌که اشک می ریخت از اینکار عذرخواهی کرد و گفت:” فکر نمیکنم که پس از این شغلی داشته باشم. بگذارید صادق باشم، ترامپ مرا خرد کرد”. وی بعد ها گفت که در نتیجه تهدید طرفداران ترامپ تمامی برنامه هایش را لغو کرده و همه ی چیزش را از دست داده است.

 

5- وارن بیتی و فایه دانوی

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسیددر مراسم اسکار هشتاد و نهم اشتباه خواندن نام برنده برترین فیلم سال مراسم اسکار خبرساز شد. در واقع این اشتباه زمانی صورت گرفت که پاکت شامل نام فیلم برنده به اشتباه در اختیار وارن بیتی قرار گرفته و او نیز پاکت را در اختیار دانوی قرار داد که برنده را اعلام کند.در واقع اشتباهاً پاکت مربوط به بخش برترین بازیگر زن را دریافت کرده بود

 

که روی آن نام فیلم «لا لا لند» نوشته شده بودو بدین ترتیب برای مدت کوتاهی، فیلم «مهتاب» عنوان برترین فیلم سال را از دست داد. ویدیو مربوط به این اشتباه در اینترنت خبرساز شد هر چند به سرعت انها متوجه اشتباه خود شده و فیلم «مهتاب» جایزه خودرا دریافت کرد.

 

6- ویونا رایدر

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

وقتی که بازیگران سریال «چیزهای عجیب تر» جایزه برترین ایفای نقش دربخش سریالهای تلویزیونی مراسم اسکرین اکتورز گیلد اواردز را دریافت کردند، سخنرانی احساسی دیوید هاربر بجای دوستانش در اینترنت پیچید. اما جالب تر از ان واکنش ویونا رایدر بود که کنار او ایستاده و مثل موجودی فضایی که الان از دنیایی دیگر آمده بود به او نگاه می‌کرد. هاربر بعد ها از رایدر دفاع کرده و اعلام نمود که رایدر صدای وی را نمی شنیده است.

 

7- ملانیا ترامپ

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

ملانیا ترامپ نیز در مراسم تحلیف شوهرش ژستی گرفته بود که در اینترنت جنجال آفرین شد. علاوه بر این دونالد ترامپ هنگام ورود به قصر سفید منتظر خارج شدن همسرش از اتومبیل نماند و رقص این دو نیز در ابتدای مراسم بسیار مضحک بود. اما مهم‌ترین صحنه مربوط به زمانی بود که چهره ي خندان ملانیا

 

به سرعت به یک دهن کجی مبدل شد و آن هم زمانی بود که دونالد ترامپ هنگام سخنرانی فرانکلین گراهام ناگهان روی خودرا از او برگرداند. این موضوع غوغایی در توئیتر به پا کرد.

 

8- ماریا کری

سوژه ترین افراد مشهور شبکه های اجتماعی را بشناسید

ماریا کری درسال 2016 در مراسمی که برای سال نو برگزار می شد اجرایی فاجعه بار داشت که حکايت هاي مربوط به آن به سال 2017 نیز کشیده شد تا جاییکه باعث درگیری بسیار زشتی بین کری و شرکت دیک کلارک پروداکشنز شد و هر یک دیگری را در افتضاحات برنامه هاي کری گناهکار میدانستند. کری تا فوریه سال 2017 دراین مورد سکوت کرد اما در انتها در گفت و گو اي چنین گفت:” این موضوع خارج از بازرسی من بودو اگر وضعیت تا این حد بهم ریخته نبود من می توانستم کاری بکنم.

 

حتی بعضی از رقصنده ها برنامه را متوقف کرده و به من کمک کردند که از صحنه خارج شوم. بسیار متاسفم. یک خرابکاری بزرگ بودو من همه ی را گناهکار می‌دانم و خودم را نیز سرزنش می‌کنم که چرا بعد از توقف آن جا را ترک نکردم.