پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

سیمون گیتلی زن 160 کیلویی که مانکن جذاب شد

سیمون گیتلی زن 160 کیلویی که مانکن جذاب شد

سیمون گیتلی زن 160 کیلویی که مانکن جذاب شد 

زنی به نام سیمون گیتلی اهل انگلستان اکنون 50 کیلو وزن دارد و اندام وی درست مانند یک مانکن زیباست. اما باید بدانید که این زن روزی 160کیلو وزن داشت. مادر ۳۵ ساله که در دوران بارداری وزنش به ۱۶۰ کیلوگرم رسیده بود توانست وزن خود را به ۵۰ کیلوگرم کاهش دهد!سیمون گیتلی زن 160 کیلویی که مانکن جذاب شد

سیمون گیتلی یک زن انگلیسی است که با کاهش وزن خود سوژه رسانه ها شده است.سیمون گیتلی ۳۵ سال سن دارد و دارای ۵ فرزند است. وی پس از زایمان ۵ فرزند دچار اضافه وزن شدیدی شد و تصمیم گرفت که به اندام ایده ال خود دست یابد. به همین منظور شروع به ورزش کردن نمود.

 

 به گزارش پارس ناز او برای رسیدن به وزن و فرم ایده ال به ورزش پرداخت و رژیم غدای خود را تغییر داد. سیمون در حال حاضر 50 کیلوگرم وزن دارد. این زن هر روز ساعت 5 صبح به دویدن و پیاده روی با سگ خود می پردازد و دو بار درهفته نیز به باشگاه ورزشی میرود.در صفحه وی در اینستاگرام بیش 26700 نفر عضو می باشند.

 

به گفته وی بسیاری ازمردها سوالاتی در مورد کاهش وزن پس از زایمان را می پرسند و می گویند که همسر آنها نمی توانند پس از زایمان وزن خود را کم کنند. همچنین نگرانند که همسر آنان پس از زایمان فرم ایده ال بدن خود را از دست می دهند. وی اضافه کرد من همراه با فرزندانم نیز تمرین می کنیم که آنها آنرا به عنوان یک بازی و سرگرمی می بینند.

سیمون گیتلی زن 160 کیلویی که مانکن جذاب شد

 

مطالب مرتبط :

عکس هایی از زیباترین مانکن هلندی معروف جهان

زیباترین مانکن های معروف جهان راز زیبایی شان را فاش کردند

عکسهای دیدنی از چهره مانکن های معروف جهان بدون آرایش

ده زن سرشناس مانکن که تغییر جنسیت داده اند + عکس

رژیم غذایی آدریانا لیما مانکن زیبای برزیلی چگونه است؟