پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه 

متولدین خردادماه با ما همراه باشید چون می‌خواهیم به شما خصوصیات شخصیتی متولدین این ماه را بگوییم تا بیشتر آنها را بشناسید. 

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

– شخصیت مرد متولد خرداد

با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و کمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، در زناشوئی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت است، علاقه دارد که مرموز جلوه کند، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار است. از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه‌اش بیزار است.

 

– شخصیت زن متولد خرداد

زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی‌ثبات، خیلی بیش از این که طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول است. مادری است شاد و خندان و بچه‌هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود می‌ایستند.

 

– خصوصیات کلی متولدین خرداد ماه

اهل تنّوع ؛ واقعاْ باهوش ؛ سریع‌الانتقال ؛ متلون‌المزاج ؛ غیر پایدار ؛ عاشق کارهای فکری ؛ کنجکاو ؛ پرانرژی ؛ دارای شخصیّت دوتایی ؛ بی‌ثبات ؛ دمدمی مزاج ؛ هرگز کار را تمام نمیکند ؛ عاشق مسافرت

 

معاشرتی ؛ سر به هوا ؛ زرنگ ؛ قابل تطبیق با هر محیط ؛ پی به اسرار می‌برد ؛ نا آرام ؛ در جستجوی مطالب جدید ؛ واقعاْ با سلیقه ؛ ماهر ؛ دارای قدرت فکری زیاد ؛ آدم شناس ؛ عاشق برنامه‌های‌‌ کوتاه‌مدت ؛ منطقی ؛ عاشق حرکت ؛ متنفّر از تقلّب ؛

 

عاشق کامپیوتر ؛ از کار طولانی خسته میشود، عاشق شطرنج ؛ زود جوش ؛ در یک‌جا بند نمی‌شود ؛ نرم و غیرمستقیم حرف می‌زند ؛ قابل انعطاف ؛ عاشق مطالعه ؛ عاشق جمع مردم ؛ رنگارنگ ؛ دارای قوه تخیل زیاد

 

خوش سر و زبان ؛ ماجراجو و بی ثبات ؛ شیک پوش ؛ غیر حسود ؛ گاهی شاد و گاهی غمگین ؛ گاهی پر حرف و گاهی خاموش ؛ نکته سنج ؛ اهل هنر ؛ خواهان وفاداری ؛ کم حرف ؛ آب زیر کاه ؛ اهل معاشرت ؛ رویائی ؛ بی قرار

 

اصلاْ رویش حساب نکنید ؛ میل ندارد کسی از کارش سر در بیارد ؛ با انصاف ؛ بدقول ؛ اهل زخم زبان ؛ گاهی لجباز ؛ عاشق غذا های‌ تند .

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

شناخت خصوصیات زن خرداد ماه از روی روحیات جنسی

زن متولد خرداد، زنی با چند شخصیت گوناگون ؛ با قوه تخیل بسیار، خوش سر و زبان ؛ با سلیقه ؛ ماجرا دوست و بی ثبات .مردی که با یک دختر متولد خرداد ازدواج کند ؛ گویی که چندین زن در حرمسرا دارد. این زن در جستو جوی یکمرد کامل است و به همین جهت در هر مردی یک صفت قابل تحسین می یابد.

 

او گاهی خانه دار ؛ گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا ؛ گاهی غمگین و متاثر ؛ گاهی پر حرف و پر سفسطه ؛ گاهی خاموش و کم حرف است.

 

آیا هرگز فکر کره اید که تعدد زوجات لازم است و یک مرد باید بیش او یک زن داشته باشد ؟

آیا از این که قانون تنظیم خانواده شما اجازه نمی دهد بیش از یک همسر انتخاب کنید ؛ دلخورید؟ خوب اگر اینطور است با یک دختر متولد خرداد ازدواج کنید وحتم داشته باشید که با این کار خود صاحب لااقل دو زن شده اید و تازه چه بسا که در همین یک نفر سه ؛ چهار ؛ پنچ ویا حتی بیشتر زن البته بین او و یک حرمسرا تفاوت هایی هم هست،

 

برای مثال او را مثل یک عضو حرم نمیتوان در چهار دیواری حرمسرا حبس کرد و گفت که فقط به یک کار بپردازد و راجع به یک یا چند چیز محدود و مشخص فکر کند . فکر او دائما در حال پرواز است و او به شیوه های‌‌ خاص دائما به دنبال این افکار و رویاها می رود .

 

با وجود این اگر او را قدری عمیق تر مورد بررسی قرار دهیم ؛ در میان این چند زن « یا بهتر بگوییم این زن چند شخصیتی » موجود رومانتیکی جلب میکند که اگر بتوانید احساسات فکری ؛ روحی و جسمی اش را یک جا مورد بهره برداری قرار دهید ؛ خوشبخت ترین مرد روزگار خواهید بود. البته حصول به این هدف با توجه به برخوردار بودن او از خصوصیات چند گانه، چندان کار ساده ای نیست .

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

به هر صورت من می توانم به شما اطمینان بدهم که او به تنهایی مجموعه ای است از چند زن و متاسفم از این که باید اضافه کنم که شناخت هر یک از این زن ه ا، که به کلی با بقیه تفاوت دارند ؛ محتاج به بر رسی های‌‌ زیاد و کوشش فراوان می باشد .سن و سال در رفتار و کردار زنی که در این ماه متولد شده باشد ؛ تاثیر به سزایی دارد زیرا تا زمانی که دوران شباب را پشت سر نگذاشته است ؛ رویاهای عاشقانه تنها اندیشه هایی هستند که در سرش وجود دار د. در این دوره او به میزان فوق العاده زیادی دم دمی مزاج و بی ثبات است.

 

او یک روز به خاطر نحوه تبسم ؛ تن صدا ویا حتی طرز راه رفتنتان به دنبالتان می آید و بعد در عرض بیست و چهار ساعت آنچنان از شما روگردان می‌شود که از مو های‌ سرتان تا جوراب پایتان را مورد انتقاد قرار میدهد و این کار را آنچنان تند و کنایه آمیز انجام میدهد که شما احتمالا برای التیام جراحات قلبتان مجبور می شوید دست به دامان روانکاو بزنید ؛ اما یادتان باشد که تا اینجا لااقل صاحب دو دوست دختر هستید و احتمالا تعداد دیگرن هم هستند که هنوز از ان ها خبری ندارید .

 

زن متولدشده در این ماه آنقدر ها هم که گاهی اوقات به نظر می رسد، سنگدل و بی احساس نیست.قدرت تحلیل بسیار قوی اش موجب پیدایش فانتزی های‌‌ گوناگونی می‌گردد که ابراز احساسات عاشقانه تنها راه برملا کردن ان است و یک متولد برج خرداد لااقل دو برابر زن های‌‌ دیگر به این کار نیازمند است .

 

یک مرد متولد خرداد میتواند در ان واحد یک خواننده، یک کار خانه دار، یک هندپیشه، یک فروشنده و رئیس یک هیات مدیره باشد وتمام این کارها را هم با موفقیت انجام بدهد، اما یک زن اگر چنین باشد، بوالهوس و دمدمی مزاج شناخته میشود.

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

فکر نکنید که یک زن متولد این برج نمیتواند این چنین باشد، اما اجتماع ما یک چنین موقعیتی را کمتر در اختیار یک زن می گذارد درحالی که در دنیای عشق و احساسات او میتواند هوس های‌‌ هزار گانه خود را به موقع اجرا بگذارد و خویشتن را تا هر قدر که میـــخواهد ارضا کند.

 

زن متولد خرداد مانند توفان ورگبارهای بهاری می ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام است. در حالات او ثبات و دوام و استمرار وجود ندارد.

 

دختر برج خرداد خیلی بیشتر از آنکه طالب عصبانیت شما باشد، به شفقت شما نیاز دارد و برای او جدا مشکل است که هر بار خود را واقعا تسلیم یک نفر بکند. او در حالیکه مجذوب قدرت روحی و هوشی یک مرد است، از جانب رنگر وجودش به سوی هنر و شعر و موسیقی چشم دوخته است.

 

او وقتی مردی را پیدا کرد که دارای قدرت خلاقیت است، ان وقت شخصیت دوگانه اش شروع به خودنمایی میکند. او درست در همان لحظانی که با مرد دلخواه خویش به تماشای یک نمایشگاه رفته و خوشحال است از این که سر انجام کسی را پیدا کرده که مثل خودش از دیدن تابلوهای زیبا لذت ببرد، ناگهان وجود ثانوی از وی می پرسد که آیا این مرد هنر دوست مرد زندگی هم هست ؟

 

من حتم دارم که با توجه به مطالب فوق شما تا حدودی میتوانید حدس بزنید که یک زن متولد شده در برج جوزا چه نوع موجودی است .او را به حال خودش بگذارید، زیرا معمولاًً میتواند مسائل ناشی از دو گانگی های‌‌ وجود خویش را درون خویش نگاهداردوشما را با ان ها درگیر نسازد . او یک دوست شاد و دل زنده است .

 

در ایامی که ماه در آسمان نورانی است ؛ او موجودی سرشار از شادی و نشاط است که با ارائه هوش و ذکاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم می سازد.در طی این روزها او کوچکترین حرکات، گفتار و اشارات عاشقانه داشته باشد . در ان گونه مواقع ظرافت زنانگی به میزان زیادی در وی می جوشد اما یادتان باشد که در صورت لزوم میتواند سریعا به نقطه برودت و سردی رجعت کند.

 

زن متولد شده در ماه خرداد خیلی به راحتی میتواند یک مهمانی زنانه سوت کور را به شور و نشاط بیاورد ویا فکر گرفتاری های‌‌ بزرگ یک مرد را از سرش خارج سازد .در حالیکه به زحمت می توان او را در قالب یک زن خانه دار منحصرا خانه دار در آورد. اگر زمانی لازم باشد، سایر زنان مخفی شده در وجودش سریعا شروع

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

به خودنمایی میکنند مثلا شما ممکن است روزی او را در قالب یک باونوی فکور و سخنور که عقاید فلاسفه بزرگ را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد و به شیوه ای تعجب آور درباره سیاست و یا ادبیات سخن می گوید، ببینید وبلا فاصله روز بعد مشاهده کنید که دستخوش احساسات میشود و اشکش از فرط رقت احساسات جاری می گردد و خود را تنها و بی پناه نشان میدهد و لحظه ای بعد دوباره سرشار از تحرک و نشاط می‌گردد.

 

بله، او هر چه باشد، یکنواخت و خسته کننده نیست. اگر خیال می کنید که این اغراق گویی ست، هنر پیشه فقید« مارلین مونرو» را به خاطر بیاورید. تمام مردهایی که با وی آشنا بوده اند، از « کارل سندبورگ» گرفته تا آرایشگری که موهایش را درست میکرد، او را به صورتی می شناختند که با دیگران تفاوت فراوان داشت.

 

دختری که در برج جوزا تولد یافته باشد، شدیدا مایل است که کسی را واقعا و از صمیم قلب دوست بدارد، اما همیشه این احساس خود را کتمان میکند، او واقعا بچه دوست است ولی این حقیقت را از شوهر خود پوشیده نگاه می دارد.او قبل از ازدواج در هر مردی چیزی جالب دوست داشتنی می‌یابد، اما پیوسته در جستجوی کسی است که واجد تمام شرایط و خصائص لازم برای خوشبخت کردن یک زن باشد، او به دنبال یک مرد کامل است.

 

شما او را یار و همدم بسیار خوبی میابید. دختری که طبیعت برج دو پیکر را برای تولدش انتخاب کرده باشد، حاضر است با شما از میدان ورزش تا سالن سینما و کتابخانه بیاید. او در میدان ورزش به همان اندازه از خود هیجان و علاقه مندی نشان میدهد که در یک مهمانی رقص قوه تفکر باشکوهش وقتی کاملا آشکار میشود که موضوعی حس کنجکاوی او را تحریک کند.

 

این خصیصه موجب می‌گردد که با زیرکی و قدرت تمام به جست و جوی انچه که در مغز شما می گذرد، بپردازد و برای حصول به این هدف عده ای از افکار خویش را برایتان بازگو میکند. تا زمانی که شما از او ثبات قدم نخواهید، زن بی نظیری است.شاید گوشزد کردن این نکته هم لازم باشد که او ممکن است خود را صادقانه عاشق شما بداند و بعد شخص دیگری را به مراتب مناسب تر از شما بیاید . او زودتر از هر زن دیگری میتواند شما را فراموش کند، مگر این که دائما در جوارتان باشد. گناهی هم ندارد.

 

طبیعتش طوری است که تغییر و تحول را دوست دارد و حتی میتوان گفت به ان عمیقا نیازمند است. تا زمانی که گذشت ایام به وی نیاموخته باشد که در زندگی پرماجرایی را میگذارند و این حالت را باالطبع شامل حال مردی که عاشقش است نیز می کند.وقتی پیشنهاد ازدواج شما را قبول کرد و همسرتان شد، ان وقت به مردان دیگری که نتوانسته اند با گرفتن یک زن صاحب یک حرمسرا شده باشند، دهان کجی خواهید کرد.

 

بله، شما این موقعیت استثنایی را داشته اید که با یک زن ازدواج کنید ولی یک حرمسرا را به خانه خود بیاورید. زن شماره یک این حرمسرا قادر است هر چه بخواهید انجام بدهد، اگر شما خواهان وفاداری می باشید، او میتواند این چنین باشد ولی به شرط این که نیازهای قلبی اش را ارضا کنید. این زن از این که با شما هزاران فرسنگ مسافرت کند و هر سال در یک شهر بساط خانه و زندگی را بگسترد، ذره ای دلتنگ نخواهد شد.

 

همانگونه که گفتیم، او عاشق تغییر و تحول است و در نتیجه هیچ دلیلی نمی بینید که با ماجرهای زندگی شما مخالفت کند حتی اگر این ماجرا نوعی قمار بازی باشد. او پیوسته از تغییر وضع به هیجان نمی آید.زن متولد خرداد شم اقتصادی قوی دارد و اگر شما به کار تجارت مشغول می باشید، بهتر است مسائل و مشکلات خود را با او مطرح سازیدزیرا نه تنها میتواند نظریات جالبی ارائه بدهد، بلکه در ان گونه امور مشوقی بهتر از او نمی‌توانید پیدا کنید.

 

شما میتوانید در صورت ضرورت از وی بخواهید که به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمدی بیشتری را که به ان نیاز پیدا کنید. شما میتوانید در صورت ضرورت از وی بخواهید که به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمد بیشتری را که به ان نیاز پیدا کردید، بدست بیاورید.

 

« البته اگر این اضافه درآمد بیشتر از آنی بود که شما در نظر داشتید، هیچ کسی هم بهتر از او نمی داند که چطور باید خرجش کند.» حالا اجازه بدهید شخصیت های‌‌ گوناگون زن شما را یک یک تجزیه و تحلیل کنیم.زن متولد خرداد گاهی خیلی کمتر از انچه که ظاهر به نظر میرسد، سربه هوا است. او در این حالت بسیار فهیم، باهوش، کم حرف و اندکی آب زیر کار است.

 

اما زن شماره دو حرمسرای شما گاهی هم دمدمی مزاج است و هیچ بعید نیست که شما هم از نمونه ان مردانی باشید که گاه گاهی هوس داشتن یک چنین زنی را بکنند.او لحظه ای غرغر و لحظه ای بعد بدگمان و چند دقیقه بعد چرب زبان میشود و جالب آنکه در تمام این دقایق و لحظات با شما مخالفت میکند. مگر این نیست که مردها گاهی مایلند کسی با ایشان به جدل بنشیند؟

شخصیت شناسی دختران و پسران متولد خرداد ماه

بی محلی نکنید و دامنه گفت‌وگو را به یک بحث منطی بکشانید« زیرا این همان چیزی است که او در نهان میـــخواهد. زن شماده دو حرمسرا شما کسی نیست که در مقابل ناملایمات زندگی جابرانه و یکطرفه به قضاوت بنشیند. او ممکن است جدا با شما از در مخالفت برخیزد و یا به منزل خواهرش برود و تا نصف شب بر نگردد، در یک چنین حالتی به نفع شما است که وقتی برگشت، سئوال نکنید و مرتبا نپرسید که کجا بودی؟

 

چکارمی کردی؟ اگر شما مرد خانه هستید، او هم زن خانه است. او خود را همسر شما می‌داند نه زنتان، و خیلی بیش از انچه که تصور می کنید، خود مختار و استقلال طلب است.

 

زن شماره سه حرم موجودی است متنفر از خانه داری و انجام کارهای روزمره ان؛ رختخواب پهن و ظرف ها نشسته میماند، در حالیکه او روی صندلی راحتی نشسته و غرق در رویا های‌‌ طلایی خود است و یا این که کتاب می خواند. او ممکن است شب که شما به منزل برگشتید، یک قوطی نخود فرنگی به عنوان شام جلویتان بگذارد بدون این که حتی درش را باز کرده و یا پنج دقیقه ان را توی آب جوش گذاشته باشد.

 

لابد خیال میکند که عصبانی میشوید؟ ابدا او درست در همان لحظه ای که از تعجب دهانتان باز میشود، چنان گفت و گوی مناسب و شیرینی را شروع میکند که عمیقا از ان لذت می بردید و آرامش روحی ناشی از این کار موجب میشود که اصلا از یاد ببرید شام چه چیز جلویتان گذاشته است.

 

او ابتدا با زیرکی تمام در می‌یابد که ان روز برای شما موفقیت آمیز بوده یا یک روز توام با شکست وناکامی، و اگر حالت اخیر بوده است، چنان با شما همدردی میکند و چنان خاطرتان را تسکین میدهد که به کلی گرفتاری خود را فراموش می‌کنید. او خیلی به راحتی میتواند موجبات رضامندی شما را چه از نظر احساسی و چه از نظر عقلانی فراهم بیاورد.

 

در مورد عقیده ای که فلان روز نسبت به بودا و بودایی ها ابراز کرده بودید، کنجکاوی نشان میدهد و نسبت به کوششی که برای سرودن چند خط شعر به خرج میدهید، از خود هیجان ظاهر می سازد. خلاصه او دوست همراه بسیار مهربان است. به خصوص ان شب خیلی هم مهربان تر و خوش مشرب تر میشود زیرا شما از این که منزل را گردگیری نکرده، شام را نپخته و به کارهای منزل نرسیده اوقات تلخی راه نینداخته اید.

 

اگر شما یک روز به منزل بیایید و به وی پیشنهاد کنید که با هم به کنار دریا بروید، ناگهان از شدت شادی از جایش می جهد و بدون کوچک‌ ترین اعتراض و یا حتی بدون این که سئوال بکند آیا پول کافی برای ان دارید یا نه، آیا هتل رزرو کرده اید یا خیر؟ به طرف قفسه لباس هایش میرود تا هر چه زودتر راه بیفتید.

 

زن شماره چهارم حرمسرای شما مادری است شاد و خندان. او اجازه نمیدهد که بچه ها مانع کارهای جوراجورش بشوند و علتش این است که همیشه سرگرمی های‌‌ زیادی برایشان فراهم میکند ولی در عین حال بیشتر از سایرین مراقب آنها است.

 

بچه های‌‌ این زن مثل خودش خود مختار بار می آیند و از زمره کسانی می شوند که روی پای خود می‌ایستند. ا اگر کسی از زن شماره چهار حرمسرا بپرسد که چقدر از وقت خودش را صرف بچه داری می کند، احتمالا جواب میدهد:« در خانواده چقدر وقت مطرح نیست بلکه چقدر عشق مطرح است» ؛ و این ادعا حقیقت دارد.

 

زیرا یک روز خیلی جدی و سخت گیر و روز دیگر خیلی بی توجه و بی تفاوت است، ولی به هر صورت این بچه ها مخصوصا وقتی که هنوز خیلی بزرگ نشده اند، صمیمانه به او عشق می ورزند واز داستانهای شیرینی که برایشان تعریف میکند، لذت میبرند. قوه تخیل قوی مادر متولد خرداد درست همان چیزی است که هر بچه ای خواهانش می باشد، قصه های‌‌ او همیشه شیرین، پر ماجرا و شنیدنی است.

 

مادر متولد خرداد در مورد کار تحصیلی فرزندان خود سختگیر است و از انها می خواهد که شاگردان خوب و ساعی باشند. بچه ها هرگز نمی‌توانند قبل از انجام تکالیف مدرسه خود به بازی مشغول بشوند در حالی‌که می توانید هر شخصیتی را از رئیستان گرفته تا نخست وزیر برای شام به منزل دعوت کنید و او آنچنان از ایشان پذیرایی میکند که حاضر به دل کندن از خانه شما نمیشوند. او بسیار صاحب سلیقه و بسیار با ذوق است.

 

مانند یک مانکن لباس میپوشد و مانند یک میهماندار به اضافه یک دوست دیرینه و قدیمی از میهمانان شما پذیرایی میکند و در تمام طول مدتی که مهمان در منزل شما است، یک لحظه لبخند شیرینش از لبانش محو نمی شود.این زن عاشق تئاتر است. شما میتوانید او را به نمایشگاه های‌‌ نقاشی و یا گالری های‌‌ هنری ببرید و او در هر محفلی راحت و آرام و خودمانی جلوه میکند.

 

و دوستانتان به خود می‌گویند شما چه مرد خوشوقتی هستید که یک چنین همسر دوست داشتنی و گرم و ساده دارید. او بسیار رومانتیک و خیلی بیش از حد معمول برخوردار از ظرافت های‌‌ زنانه است. احساسات لطیفش گاهی چنان است که خودتان و دیگران را متعجب می سازد. او ممکن است در سال روز تولد شما، یک قطعه شعر عاشقانه زیبا برایتان بسراید.

 

رفتارش در قالب یک چنین زنی چنان است که شما همیشه با کمال میل و رغبت گران ترین عطرها و زیباترین لباس ها را برایش می‌خرید. اگر پیشنهاد مسافرت به نقاطی را بکنید که از نظر طبیعت شاعرانه و زیبا باشد و یا از لحاظ هنری و قدمت مشهور باشد، چشمانش از شادی برق خواهد زد.

 

این را هم بدانید که این زن شماره پنج ممکن است تا حدودی از بحث و جدل و مناظره خوشش بیاید. بله زندگی شما پس از ازدواج با یک دختر برج جوزا این چنین خواهد بود و شاید تعجب کنید اگر بگویم که در توصیف و شمارش اعضای حرمسرایتان چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری را هم نادیده گرفته ام، چند نفری که از خصوصیات نسبت به آنهایی که شرح داده شده اند، در درجه اهمیت کمتری قرار دارند.

 

مگر به این است که در هر حرمسرایی تعدادی هم زن صیغه وجود دارد که نسبت به زن عقیده در سطح پایین تری قرار دارند؟ طبیعی است دوستانتان از این که شما را هر روز با یک زن می‌بینند به حال شما غبطه میخورند و اگر چیزی در این مورد پرسیدند، موضوع صحبت را عوض کنید، مگر یه این است که تعدد زوجات ممنوع است؟

 

زن متولد خرداد وقتی که میتواند سوار هواپیما شود، با ترن مسافرت نمی‌کند و به همین ترتیب وقتی میتواند حرف بزند، ساکت نمیماند، و وقتی میتواند بدود، هرگز راه نمیرود و وقتی که میتواند کمک کند، از تعاون رو نمی گرداند.سرش همیشه چنان مملو از ایده های‌‌ مختلف قلبش پیوسته چنان مملو از امیدهای گوناگون است که انسان خیال میکند برای تنظیم ان ها باید دست به دامان یک کامپیوتر شد. با وجود اینها، زن متولد خرداد، به علت طبیعت ونهاد خاص خودش گاه خیلی تندرو و در زندگی بی باک و بی ملاحظه است.

 

باید شما دائما مواظب او باشید که با تندروی و مبالغه جویی خود را گرفتار بلا نکند.لازم است در تمام زندگی مواظب او باشید که سرعت چرخش از 150 کیلو متر در ساعت تجاوز نکند. او در تمام عمر محتاج توجه و محافظه کاری شماست که نلغزد و از جاده سلامت خارج نشود.