پارس ناز پورتال

قاصدک 24

چرا شریک زندگی ام را پیدا نمی کنم؟

چرا شریک زندگی ام را پیدا نمی کنم؟

چرا شریک زندگی ام را پیدا نمی کنم؟ 

برخی از افراد هستند که برای مدت بسیار دنبال همسر می گردند و عقیده دارند که هنوز فرد مورد علاقه شان پیدا نشده است. اما برخی دیگر به نظر نمی آید در این زمینه مشکلی داشته باشند. در حقیقت بیشتر مردم سرانجام ازدواج می کنند.برخی هم چند بار- هفت یا هشت بار! بعضی از افراد نیز دوبار حتی بیشتر از دوبار با فردی ازدواج می کنند که پیش از آن از او جدا شده بودند.

 

البته نمی توان این موضوع را به گردن کمبود فرد مناسب دانست.برخی از همسران وقتی از یکدیگر دور می شوند، به یاد لحظات خوب شان می افتند و با ازدواج مجدد گویی به روزهای اول زندگی شان برمی گردند.افراد بسیاری وجود دارند که می توان برای ازدواج به آنها فکر کرد.

 

معمولا در سه مکان مختلف می شود با یکدیگر آشنا شد
اول، جامعه ای که در آن زندگی می کنیم. البته نمی شود توقع داشت که در همسایگی بتوان با افراد مختلف که برای ازدواج مناسب اند روبه رو شد.

 

دوم، محل کار. برخی از افراد در محل کار با یکدیگر آشنا شده و سرانجام ازدواج می کنند. البته برخی هم با دیدن همکارهایشان به طور کل از ازدواج دلسرد می شوند. اما در هرحال چنین ازدواج هایی رخ می دهد.

 

سوم، در مکان هایی که افراد در کنار هم فعالیت هایی دارند مانند دانشگاه، سازمان های اجتماعی و مکان های ورزشی و غیره. در این جاها معمولا افراد با علاقه های مشابه کنار هم قرار می گیرند و احتمال اینکه فرد مورد نظر خود برای ازدواج را پیدا کنند بسیار زیاد است.

 

البته این روزها گزینه چهارمی هم هست: اینترنت. که بهتر است مراقب خطرات این یکی باشید!برخی از افراد پس از کلی جستجو، وقتی یار دلخواه شان را پیدا می کنند، شهامت روبه رو شدن با او و یا به نوعی ابراز احساس شان را ندارند و به همین راحتی او را از دست می دهند.

 

برخی دیگر هم فقط از خانه به محل کار خود رفته و از آنجا به خانه بر می گردند و حتی ممکن است در روزهای تعطیلات خود هم صرفا به خواب و استراحت بپردازند.این افراد هرگز فرصت روبه رو شدن با فرد مورد علاقه شان را پیدا نمی کنند.

 

بعضی از افراد هم با وجود اینکه دوست دارند ازدواج کنند، نمی توانند. زیرا عینکی از سوء ظن بر روی چشم های خود گذشته و با چنان اخم و تخم با اطرافیان خود برخورد می کنند که آنها را فراری می دهند.اگر واقعا می خواهید ازدواج کنید، پس به مکان هایی بروید که ممکن است با فردی مناسب آَشنا شوید و البته مهم است با خودتان روراست باشید و مطمئن باشید که از ته قلب یار و شریک زندگی می خواهید.

 

قرار نیست با اولین کسی که روبه رو می شوید ازدواج کنید. بنابراین از صحبت کردن با دیگران نترسید و اگر حس می کنید فرد مورد علاقه تان را پیدا کرده اید، به او نزدیک شده و سعی کنید او را بشناسید و همچنین اجازه دهید او با شما آشنا شود.بیشتر مواقع در این برخوردهاست که می توانید در نهایت ازدواج کنید.

 

البته اگر فرد مناسبی نیافتید و یا اینکه خودتان آمادگی ازدواج ندارید مجبور نیستید ازدواج کنید اما افراد متاهل زندگی شادتر و آسان تری دارند.