جستجو در پارس ناز

عاشقانه ترین زبان جهان را بشناسید

عاشقانه ترین زبان جهان را بشناسید

اینکه تشخیص دهیم عاشقانه ترین زبان کدام است، به فردی که از او سؤال می شود بستگی دارد. زبان های عاشقانه و زیبای مختلفی در سراسر جهان وجود دارند. برخی معتقدند که زبان اسپانیایی با لهجه ی شیرینی که دارد عاشقانه ترین زبان است.

 

برخی دیگر بر این باورند که زبان فارسی که زبان مولانا و شعر های بی نظیر است، از عاشقانه ترین زبان های جهان می باشد. عده ‌ای هم فکر می‌ کنند زبان کره‌ ای با وجود تلفظ عجیب و غریب و زیبایی‌ شناسی تا حد زیادی جذاب است. به طور کلی عقاید متفاوتی در این باره وجود دارد اما زبان فرانسه از همه ی این زبان ها جایگاه بالاتری دارد.

 

برای یادگیری تمام زبان های عاشقانه جهان در کم ترین زمان و کم ترین هزینه کلیک کنید.

 

زبان فرانسه عاشقانه ترین زبان جهان

 

با توجه به طرفداران بسیار زیاد زبان فرانسوی و لهجه ی شیرین آن باید این را پذیرفت که فرانسوی از زبان های بسیار جذاب در دنیا می باشد. فرانسه کشوری است که همه ی زیبایی ها و خوراکی ها از نان باگت گرفته تا کلاه برت (کلاه پشمی)، همه چیز فانتزی و فوق العاده است. فرانسه منبع پنیر های خوشمزه، نوشیدنی‌ های خوش‌ طعم، کرم بروله، کرم کارامل و برند لوئی ویتون است!

فرانسوی ‌ها فقط به این دلیل جذاب نیستند که می ‌دانند چطور باید آشپزی کنند! به خاطر صنعت مد و زندگی لوکس آن‌ ها هم نیست، حتی به خاطر تاریخ غنی و مقاومت آن‌ ها در تاریخ هم نیست!

دلیل اصلی جذابیت آن ‌ها به خاطر مدل حرف زدنشان است و شما هم اگر زبان فرانسه یاد بگیرید، می‌ توانید مثل فرانسوی ها صحبت کنید و جذاب باشید.

 

لهجه زبان فرانسه

 

فرانسوی هایی که به زبان فرانسه صحبت می کنند و فرانسوی هایی که انگلیسی صحبت می کنند هر دو با لهجه ی خاصی کلمات را بیان می کنند که همین موضوع باعث جذابیت فرانسوی ها شده است. اینکه نمی ‌توانند صدای «th» را تلفظ کنند یا وقتی نمی ‌توانند صدای «r» را آنطور که هست بیان کنند بسیار خاص و دلنشین است!

 

کلمات زبان فرانسه

 

رئیس‌ جمهور ایالات متحده آمریکا گفته بود مشکل فرانسوی‌ زبان ها این است که کلمه  «entrepreneur» را ندارند. فرانسوی‌ ها می ‌توانند به دلیل مسائل زیادی مقصر شناخته شوند.فرهنگ لغت ناقص و کمبود واژگان یکی از آن‌ ها می باشد. کلماتی مثل Ange، bisou، brindille و غیره تنها چند کلمه هستند و این فهرست بلند بالا ادامه دارد.

 

صداها در زبان فرانسه

 

صدا ها در زبان فرانسوی بسیار رسا، نفس گیر و با ریتم هستند که آنقدر آرامش بخش اند که می توان به جای لالایی از آن ها استفاده کرد. صدا ها در زبان فرانسه بسیار دلنشین و جذاب اند و دلیل آن زمزمه و صداهای ظریف است.

 

سعی کنید به آلمانی بگویید «I love you» که می ‌شود ich liebe dich! تا متوجه زیبایی این زبان و ریتمیک بودن آن شوید.برای یادگیری زبان فرانسه میتوانید بهترین آموزشگاه زبان در تهران را انتخاب کنید.

عاشقانه ترین زبان جهان را بشناسید

مردم زبان فرانسه

 

اگر در پیاده‌ رو های شانزلیزه راه رفته اید یا در یک کافه در تپه مونمارتر قهوه خوردید، دیگر متوجه جذابیت مردمان این کشور شده اید. هنرمندان و تاجران، فعالان عرصه مد و فشن و فیلم ‌سازان فرانسوی همه شخصیت کاریزماتیک دارند.

 

در سال 2017، هنوز هم در فیلم ‌ها کسی در کافی‌ شاپ یا فضای باز جلوی رستوران می نشیند و سیگاری روشن می‌ کند و این صحنه را اگر بار ها هم ببینید باز هم جذاب است. به هتل پاریس هیلتون (Paris Hilton) به عنوان یک معماری جذاب نگاه کنید!

 

تاریخ زبان فرانسه

 

تاریخ زبان فرانسه نشان می دهد که فرانسوی ها همیشه مردمانی در سکوت بوده اند. انقلابی عاشقانه از توده ‌های سرکوب شده که برای سرنگونی سلطنت قیام کرده بودند نشان دهنده ی این موضوع است.به طور کلی کلمات فرانسوی و لحن آن ها زیبایی و جذابیت را به همراه دارد.