پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایش

مجموعه : اخبار سینما
عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایش

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایش 

نمایش موزیکال الیور توییست چندی است که با حضور بازیگران سرشناس در حال برگزاری است و بازیگران این مجموعه گریم هاي جالبی دارند.

 

 نمایش الیور توئیست به کارگردانی حسین پارسایی و با بازی نوید محمدزاده، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، امیرکاوه آهنین جان, سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا و داریوش پیروز و با همراهی بیش از 100 بازیگر و هنرجوی نوجوان در تالار همبستگی تا شنبه 30 دی 1396 هر شب ساعت 18 به روی صحنه می‌رود.

 

یکی از جذابیت نمایش الیور توئیست گریم هاي عجیب بازیگران این نمایش است . هوتن شکیبا بازیگری که این شب ها با سریال لیسانسه ها مهمان منزل هاي مردم است یکی از متمایز ترین گریم هایش را در این نمایش تجربه کرد ودر کنار نوید محمدزاده و آتیلا پسیانی تجارب جدیدی کسب کرد. عکس هایي از گریم هاي متمایز بازیگران این نمایش را در ادامه مشاهده می کنید.

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشسعید چنگیزیان

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشنمایش الیورتوئیست

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشمهناز افشار بازیگر نقش نانسی یکی از شخصیت هاي اصلی حکايت «الیور توئیست» نوشته چارلز دیکنز است.

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشهوتن شکیبا بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در نمایش موزیکال “الیور توئیست” نقش فاگین را برعهده دارد.نوید محمدزاده در این نمایش در نقش بیل سایکس، یک سارق، خلافکار و قاتل بی رحم بازی می‌کند.

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشگریم متمایز بازیگران در نمایش الیور توئیستعجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشداریوش پیروز، گریم هاي متفاوتی در این نمایش دارد. پیروز در نمایش موزیکال الیور توئیست در سه نقش ساوربری، قاضی و پارکر ایفای نقش می‌کند.

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایشنمایش الیورتوئیست

عجیب ترین گریم های بازیگران مشهور در یک نمایش

حسین پارسایی پیش از این کارگردانی نمایش هایي چون «هذیان»، «قصیده بلند باران»، «یلدا»، «بانوی آب و آینه»، «سردار مهر و ماه»، «این فصل رابا من بخوان» و «آرسنیک و تور کهنه» را در کارنامه کاری خود دارد.