پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عروس و داماد با جرثقیل از پنجره وارد اتاق شدند

عروس و داماد با جرثقیل از پنجره وارد اتاق شدند

عروس و داماد با جرثقیل از پنجره وارد اتاق شدند 

عروس و دامادی که وقتی فهمیدند آسانسور واحد آن ها خراب است مجبور شدند با جرثقیل و از پنجره وارد اتاق خود شوند و شب اول را کنار هم باشند. زوج جوانی در نخستین شب زندگی شان برای ورود به آپارتمان خود مجبور به استفاده از چرثقیل شدند.

 

مراد سنگان به همراه همسرش اکین، به دلیل نقص فنی در آسانسور ساختمان شان در نخستین شب زندگی شان در آیدین، ترکیه مجبور شدند از یک بالابر استفاده کنند.آنها پس از خروج از خودروی شان با یک کابین فلزی تزیین شده با روبان های صورتی مواجه شدند. این زوج که در ابتدا نمی دانستند

 

چه شخصی این امکان را برای شان فراهم کرده متعجب شدند. مراد سنگان به دلیل ترس از ارتفاع از ورود به کابین ممانعت می کرده که با صحبت همسرش برای سوار شدن متقاعد می شود.آپارتمان این نوعروس و نوداماد در طبقه هفتم ساختمان واقع شده، بنابراین شرکتی که این واحد را به آنها فروخته

 

به دلیل نقص فنی پیش آمده در آسانسور زوج جوان را با استفاده از کابین با چشم انداز زیبایی در نخستین شب زندگی شان شگفت زده کرد. مدیر این شرکت ابراهیم دلن این برنامه را سازماندهی کرده بود چراکه وی نمی خواست شب عروسی این زوج خاطره تلخی را برای آنها رقم زند.

 

وی اذعان داشته آسانسور دچار مشکل شده بود که به هیچ وجه قادر به تعمیر آن در اسرع وقت نبودند، بنابراین این سرویس را به این عروس و داماد جوان ارائه داد.

عروس و داماد با جرثقیل از پنجره وارد اتاق شدند