پارس ناز پورتال

قاصدک 24

این عطر 1400 رایحه خوشبو دارد

این عطر 1400 رایحه خوشبو دارد

این عطر 1400 رایحه خوشبو دارد 

رایحه های خوشبو مخصوص عطرها با سلیقه های خاصی سازگار است اما این عطر با بقیه عطرها متفاوت است.این عطر را همه می پسندند. عطر جالبی که 1400 نوع رایحه متفاوت تولید می کند و تمامی عطرهای مورد علاقه انسان ها را در خود جای داده است.

 

یک کمپانی هلندی به نام “لنرت و سندر” به تازگی عطری را رونمایی کرده است که بوی همه عطرهای سال گذشته را در خود دارد. این عطر 1400 بوی متفاوت از خود تولید می کند.
این عطر 1400 رایحه خوشبو دارددر سال 2012 عطرهای مختلفی وارد بازار شدند که در میان آن ها 1400 عدد به عنوان مهمترین عطرهای سال گذشته انتخاب شدند.این شرکت خیلی ساده این عطر را تولید کرده است. آن ها یک ظرف 1.5 لیتری شیشه ای انتخاب کردند و از همه عطرهای سال گذشته به میزان یکسان در این ظرف ریخته اند و نام آن را “همه چیز” گذاشتند.
این عطر 1400 رایحه خوشبو داردسازندگان این عطر بوی آن را بیشتر شبیه به یک مغازه فروش عطریات می دانند ولی افرادی که آن را بو کرده اند هر کدام نظر متفاوتی دارند و هر کس بوی خاصی از آن به مشامش می خورد.این عطر قرار است در یک مراسم رونمایی شود و البته قیمت آن ممکن است بسیار گران باشد چرا که شما همه عطرهای یک سال گذشته را در یک شیشه در اختیار دارید.