پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عمل زیبایی این خانم و عاقبت آن +عکس

عمل زیبایی این خانم و عاقبت آن +عکس

عمل زیبایی این خانم و عاقبت ترسناک آن

این پزشکان قلابی که طبق معمول به صورت غیرقانونی و اصطلاحا زیرزمینی فعالیت می‌کنند, نخستین گزینه برای جوانانی هستند که حاضرند برای رسیدن به سودای زیبایی هاي غیر طبیعی, با پرداخت دستمزدی کم به افراد نالایق و کلاهبردار, سر جان و سلامتی خود ریسک کنند.

 

جراحی بینی یکی از متعارف ترین و رایج ترین جراحی هاي پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان قلمداد میشود که گرچه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان مردم باب شده است بعضی جراحان در کلینیک هاي غیراستاندار دست مزد پایینی برای انجام عمل هاي زیبایی می‌گیرند و با شعار سود کمتر, مشتری بیشتر , برای خود کار و کاسبی به راه انداخته اند.

 

البته ناگفته نماند که این افراد کار خودرا با پایین ترین کیفیت ممکن انجام میدهند و بعضی از انها حتی جراح نیستند بلکه تنها اسم آن رابا خود یدک میکشند.

عمل زیبایی این خانم و عاقبت آن +عکس

یک دختر تایلندی با مراجعه با یکی از همین کلینیک هاي غیراستاندارد, از جراحی ناوارد تقاضای کرد که روی بینی او عمل جراحی انجام بدهد.به گزارش پارس ناز این دختر پس از پايان عمل جراحی و به هوش آمدن تازه متوجه شد که چه بلایی به سر او آمده زیرا با یک حفره عجیب بالای بینی خود روبه‌رو شد.

عمل زیبایی این خانم و عاقبت آن +عکس

مسئولان کلینیک برای این که فاجعه پیش آمده را حل کنند از یک ایمپلنت سیلیکونی استفاده کردند و دیگر هیچ کمکی به او عرضه نشد. دختر بیچاره پس از عفونت بینی و مراجعه به جراحان بانکوک نیز با جواب قاطعی در مورد حالات پیش آمده رو به رو نشد.

عمل زیبایی این خانم و عاقبت آن +عکس