پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سقف کاذب پی وی سی کدامند؟

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سقف کاذب پی وی سی کدامند؟

امروزه عناصر و مصالح جدیدی پا به عرصه ساختمان سازی گذاشته و با تنوع بسیاری که هر یک از این مصالح جدید دارند، موجب شده تا بتوان بهترین طرح و دکوراسیون را برای ساختمان خود رقم بزنیم.

 

این تنوع طرح و مصالح هم نمای بیرونی و هم دکوراسیون داخلی ساختمان را تحت تاثیر خود قرار داده است. یکی از بهترین انتخاب مشتریان و معماران در طراحی انتخاب دیوارپوش و سقف کاذب است که طرفدار زیادی دارد.

 

اما سقف کاذب یکی از جدیدترین مصالح پر مصرف این روزها در صنعت ساختمان بوده میزان تخریت کمتری نسبت به سقف های قدیمی گذشته دارد و به دلیل زیبایی، جذابیت بیشتری را به دکوراسیون داخلی می بخشد.

 

یکی دیگر از مزایای سقف کاذب این است که در مدت زمان کوتاهی می توان آن را اجرا و نصب کرد. این نکته را هم نباید فراموش کنید که هر یک از این موارد و مزایای در قیمت سقف کاذب پی وی سی نیز تاثیر خواهند گذاشت.

 

در این گزارش کارشناسان ما در مجموعه آذران سعی کرده اند تا شما عزیزان را با عوامل موثر در قیمت سقف کاذب پی وی سی بیشتر آشنا کنند. با ما همراه باشید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سقف کاذب پی وی سی کدامند؟

عوامل موثر در قیمت انواع سقف کاذب

 

مهم ترین عواملی که بر قیمت اجرا و طراحی سقف کاذب اثر می گذارد

 

هزینه اجرا و طراحی سقف کاذب به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل عبارتند از:

 

* نوع سقف کاذب

* طراحی سقف کاذب

* حجم طراحی

* نورپردازی

 

و… بستگی دارد. البته خرید سقف کاذب از نمایندگی ها و تولید کنندگان به مراتب قیمت کمتری از دیگر جاها برای شما به همراه دارد.

 

مزایای استفاده از سقف کاذب

 

از مهمترین مزایای طراحی و اجرای سقف کاذب می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

 

* سهولت در طراحی و اجرا

* سرعت بالا در نصب و راه اندازی

* ایمنی در برابر زلزله

* عایق صوتی و حرارتی

* انعطاف پذیر در نصب و راه اندازی

* قابل نصب در همه پروژه های ساختمانی

* صرفه جویی در مصرف انرژی

* جابه جایی آسان و استفاده چند باره

* قیمت مناسب

* ترمیم آسان

و… از مزایا استفاده از سقف کاذب است.

 

انواع سقف کاذب و تاثیر در قیمت

 

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی و اجرای سقف کاذب، انتخاب نوع آن می باشد. سقف های کاذب در انوع مختلفی طراحی و اجرا می شوند که عبارتنداز:

 

* سقف کاذب ساده

* سقف کاذب pvc

* سقف کاذب گچی

* سقف کاذب شیشه‌ای

* سقف کاذب فلزات رنگین

* سقف کاذب آلومینیومی

* سقف کاذب کامپوزیت

* سقف کاذب آسمان مجازی

* سقف کاذب کشسان

* سقف کاذب کناف

 

هزینه سقف کاذب باتوجه به انتخاب شما متفاوت می باشد. مثلا قیمت طراحی و اجرای سقف کاذب پی وی سی با کامپوزیت متفاوت است.

 

طراحی سقف کاذب در محیط های متنوع

 

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت سقف کاذب، انتخاب و ابعاد محیطی که می خواهید آن را پیاده سازی کنید می باشد. هر چقدر اندازه و اجرای سقف کاذب بیشتر و دشوار تر باشد، هزینه ها نیز بیشتر می شود ولی هر چقدر محیط محدود باشد و طراحی و پیاده سازی آن آسان باشد، هزینه ها نیز کاهش می یابد. البته نوع انتخابی شما نیز یکی از مهم ترین عوامل در قیمت است زیرا اجرا و پیاده سازی هر کدام متفاوت می باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سقف کاذب پی وی سی کدامند؟

قیمت انواع سقف کاذب پی وی سی

نورپردازی سقف کاذب

 

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت سقف کاذب، نورپردازی می باشد. شما می توانید برای نورپردازی سقف کاذب خود از تنوع بی نظیری استفاده کنید. همچنین اجرا و طراحی تجهیزات صوتی و امنیتی در صورتی که موجب اختلال در زیبایی محیط نشود هم به راحتی امکان پذیر می باشد.

 

سقف کاذب در پایان کار به ساختمان اضافه می شود و انجام مراحل الکتریکی و المان ها نیز در همان زمان می باشد. باتوجه به نوع سقف کاذب و انجام نورپردازی قیمت ها کاملا متفاوت می باشد.

 

نصب سقف کاذب برای کدام محیط و ساختمان ها مناسب است؟

 

سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی انجام می شود که مهم ترین دلیل طراحی و اجرای آن زیبایی در معماری ساختمان می باشد. همچنین سقف کاذب برای پوشاندن تاسیسات و سیم کشی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و عیوب را می پوشاند.

 

همچنین می توانید از آن به عنوان عایق صدا نیز استفاده کنید از همه مهم تر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. امروزه سقف های کاذب بسیار مورد توجه می باشد و در اکثر ساختمان های مسکونی و اداری استفاده می شود.

 

خرید سقف کاذب آذران فضانما

 

در این گزارش با عوامل تاثیرگذار در قیمت سقف کاذب پی وی سی آشنا شدید و دریافتید هر یک از موارد انواع سقف کاذب، نوع نصب، نوع طراحی، ابعاد محیط و … همگی از مهمترین عوامل موثر در قیمت انواع سقف کاذب پی وی سی می باشند.

 

اگر به دنبال خرید بهترین سقف کاذب با قیمت مناسب هستید ما به شما مجموعه آذران فضانما (www.azaran.com) را معرفی می کنیم.شرکت آذران فضانما طراح و تولید کننده محصولات PVC در انواع دیوارپوش، سقف کاذب، ابزار زیر سازی و ابزار آلات پی وی سی با قیمت مناسب می باشد که شما عزیزان می توانید متناسب با نیاز خود محصول مورد نظر را به صورت اینترنتی از این شرکت خریداری کنید.