پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)

عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)

عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)

تصاویر جدید بازیگران و ستاره ها از شبکه های اجتماعی گلچین شده و پیش روی شماست. تصاویر مراسم ختم داوود رشیدی و حاضرین در مراسم هم دیده می شود. مطلب را با عکس های مراسم یاد بود بزرگمرد سینما و تئاتر که روز گذشته در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد، شروع می کنیم.

 

مراسمی که با حضور گسترده چهره های شناخته شده سینما و سایر چهره ها محترم به بهترین نحو و درخور نام و یاد استاد رشیدی برگزار شد تا شاگردان و ارادتمندان ِ استاد رشیدی در فرصتی مناسب به روح بلند ایشان ادای احترام کنند.

 

امین تارخ، مجید مظفری، رضا بابک و ایرج نوذری در این مراسم.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)استاد جمشید هاشمپور و دکتر محمدرضا عارف نماینده محترم مجلس هم در این مراسم حضور داشتند. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)استاد داریوش اسدزاده در حال ورود به مسجد یادبود یار دیرین اش. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)شخصیت استاد رشیدی آنقدر بزرگ و والا بود که هر شخصیتی با هر تفکر و عقیده ای را به مسجد جامع شهرک بکشاند. ابراهیم حاتمی کیا هم انجام وظیفه کرد و در مراسم حاضر شد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)همینطور محمدرضا شریفی نیا.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)استاد علی نصیریان در حال عرض تسلیت به فرهاد رشیدی و بهرام شاه محمد لو که تنها پسر و باجناق استاد رشیدی هستند. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)پرویز خان پرستویی در حاشیه این مراسم.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)پیمان معادیِ مغموم در کنار مصطفی کواکبیانِ نه چندان مغموم در این مراسم. جناب کواکبیان خیلی لطف کردند که درباره استاد رشیدی و فیلم هایشان هیچ جمله ای نساخته و ابراز علاقه نکردند! چون پس از جملات قصار ایشان در مراسم تشییع استاد کیارستمی، هنوز هم که هنوز است دارند از مقابل کانون پرورش فکری کودکان کامیون کامیون گیلاس بار میزنند! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)بیژن امکانیانِ عزیز هم به استاد خود ادای دِین کرد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)علی مصفا در صف استقبال و بدرقه از میهمانان و حضار. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)استاد جمشید مشایخی با معیت پویا امینی وارد مسجد شدند. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)بهمن مفید از چهره های ویژه حاضر در این مراسم بود. دکتر محمود عزیزی هم در کادر حضور دارند.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)استاد اکبر زنجانپور هم در مراسم حضور داشتند. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)علی اصغر شهبازی، بازیگر دوست داشتنی فیلم جدایی نادر از سیمین با تمام مشکلات جسمانی که داشتند در مسجد حاضر شدند و خیلی از عزیزانِ دیگر را که جایشان در مراسم خالی بود، شرمنده کردند. فرهاد بشارتی هم در پشت سر جناب شهبازی قابل تشخیص است.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)اصغر فرهادی در کنار استاد داریوش مهرجویی در حاشیه این مراسم. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)عادل فردوسی پور طبق انتظاری که ازش میرفت در مسجد جامع شهرک غرب حاضر شد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)استاد حمید جبلی هم به استاد خود ادای دِین کرد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)خواهران هنرمند برومند در کنار سایز عزیزان داغدار و همچنین بانو هایده حائری که در تصویر حضور دارند و صاحب عزای مجلس زنانه بودند. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)ستاره اسکندری هم در مجلس دیده شد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)باران کوثری هم به وظیفه خود عمل کرده و در مراسم استادش حضور پیدا کرد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)هانیه توسلی در حال دلداری دادن به لیلی رشیدی. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)لیلا حاتمی هم که طبق معمول دوستش را تنها نگذاشته بود. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)پارسا پیروزفر پس از ماه ها در یک مراسم عمومی دیده شد، آن هم فقط برای ادای احترام به استاد داود رشیدی. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)چهره های عزیز دیگری هم در مراسم حضور داشتند که به دلیل محدودیت های موجود از گذاشتن عکس آن ها معذوریم عزیزانی چون: دکتر محمدعلی صالحی، آقای حسین فریدون، دکتر معصومه ابتکار، حجت الله ایوبی، حجت السلام محمود دعایی، علیرضا تابش، مسعود فروتن، خسرو احمدی، مهدی کوشکی،

 

سعید پیردوست، کمند امیرسلیمانی، مریم بوبانی، سعید امیرسلیمانی، چنگیز جلیلوند، سیروس ابراهیم زاده، علی دهکردی، آتش تقی پور، یوسف مرادیان، حبیب رضایی، صالح میرزا آقایی، مجید انتظامی، کریستف رضاعی، مجید شهریاری، مسعود جعفری جوزانی، جعفر دهقان، حبیب دهقان نسب، سیروس الوند،

 

شاهرخ فروتنیان، شهرام قائدی، هدایت هاشمی، مهدی امینی خواه، شبنم فرشاد جو، هادی قمیشی، شهنام شهابی، رضا صفایی، پوری بنایی، بهمن دان، اصغر همت، مجید اخشابی، عبدالرضا اکبری، خشایار اعتمادی، مصطفی طاری، دانیال حکیمی، محمود بصیری، رضا ناجی، بهرام ابراهیمی،

 

رضا توکلی، داریوش کاردان، افسانه چهره آزاد، مینا ساداتی، علی مرادخانی، منوچهر شاهسواری، افسانه بایگان، ستاره پسیانی، آتیلا پسیانی، نسیم ادبی، شبنم مقدمی، پانته آپناهی ها، پانته آ بهرام، مهدی سلطانی سروستانی، آهو خردمند، الهام پاوه‌نژاد، آزاده پورمختار، فرشته طائرپور، افسر اسدی

 

رخشان بنی اعتماد، مهشید افشارزاده، امیر آقایی، ستاره اسکندری، ملکه رنجبر، رعنا آزادی‌ور و سایر عزیزانی که اسمشان جا ماند.

 

عکس زیبا و خوش حس و حال فقیهه سلطانی با لباس محلی در یک کوچه باغ رویایی در سپیدانِ فارس. منتظر نشسته تا یارش با اسب ابلق بیاید و با هم سر تمرین ذوب آهن اصفهان بروند!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)کمند امیر سلیمانی و لاله اسکندری در افتتاحیه یک گالری. واقعاً چگونه وقت می کنند به این همه برنامه و مراسم برسند؟ کار و زندگیِ شخصی ندارند؟!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101):)))

شما عزیز دل مایی جناب دژاکام. خیلی هم مخلص شما و ارادتمندِ شخصیتتان هستیم، هر چی هم که میخورید نوش جانتان باشد.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)– یا صفحه منُ تو اینستا تبلیغ میکنی، یا کاری می کنم از 18 تا هم خط بخوری!

+ نه بابا! خودت تنهایی؟! یا با داداشات؟!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)دو خواهری که سرنوشت اینگونه برایشان رقم زده بود که این عکس یادگاری با آن ها گرفته شود…
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)سلفی زانیار با نیوهیراستایل اش که ما تفاوت زیادی بین این با اولدهیراستایل هایش پیدا نکردیم. در ثانی بین ابرو ها را که تیغ می اندازی پرپشت تر میشوند. از این به بعد نخ بنداز!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)حامد جان نیازی به این همه فشار نیست ، خدای نکرده از جایش در می رود.
سیم گیتار را میگویم!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)عکس های جدید سام درخشانی که قرار است برای تبلیغ یک مدل گِنِ مردانه روی بیلبورد برود، 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی در جشن امضای کتاب نمایشنامه های هارولد پینتر. کتاب را نویسنده نامی بریتانیایی نوشته ولی امضایش را اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی پای کتاب می زنند. خیلی جالب است! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)باز هم تئاتر و باز هم سلفی پس از تئاتر. با حضور معصومه کریمی (یگانه مونوپادِ عالمِ هنر)، مرجانه خانم گلچین (یگانه تکرار شونده ی عالم طنز)، امیر غفار منش (یگانه مو قشنگِ دنیای کمدی)، یزدان فتوحی (یگانه خوش سبیلِ جعبه ی جادو) و مجید یاسر (رفیقِ محسن یگانه).
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)به گزارش پارس ناز مجید اسکندری، سعید راد و بیژن بنفشه خواه در پشت صحنه کار جدیدشان که اشاره ای به آن نشده است.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)امروز تولد حسن فتحی کارگردان کاردرست کشورمان است. خود جناب فتحی با این عکس های قدیمی از دوران کودکی شان به استقبال این روز رفته اند. ما نیز به نوبه خودمان این روز را به ایشان تبریک عرض میکنیم. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)پارس ناز وقتی مسئول سالن میلاد نمایشگاه یه صورت کاملاً سهوی و اتفاقی، یک سانس و ساعت را به دو خواننده می فروشد. (تبریک به کاوه عزیز برای مجاز شدن صدای زیبایش)
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)پروانه خانم معصومی، بازیگر قدیمی و توانمند سینما و تلویزیون شب گذشته میهمان رامبد و خندوانه اش بودند که این عکس مربوط به پشت صحنه این برنامه است. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی پیشکسوتان عرصه هنر. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)چهار عدد جنتلمنِ دوست داشتنی در یک قاب. حبیب رضایی، سام نوری، پیمان معادی و علیرضا عصار در مراسم اکران خصوصی فیلم “آی آدم ها”. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)سردار آزمون هم یک میلیون نفری شد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)گلابی که ملاحظه میکنید، گلاب کاشان است. ماشاالله. دیروز جشن تولد سهیلا خانم رضوی بوده است، ماشا الله. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)لوس بازی های عاشقانه ای که هر انسان سالمی در یک یا چند دوره از زندگی به آن روی آورده و خواهد آورد. مثلا همین کار ها که عکس همدیگر را روی والپیپر گوشی هم می گذارند که مثلا همیشه به یاد هم باشند! 
ممنون از بنیامین عزیز.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)بهرام افشاری طی یک سلفی از چهره جدید خودش رونمایی کرد و با دو کامنت از هومن حاج عبداللهی و علی مسعودی رو به رو شد! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)کامران که فساد مالی و رانت خواری عیان میکردی همه عمر، دیدی که چگونه فساد مالی و رانت خواری کامران گرفت؟ دیدی که چگونه مجبور شدی صفحه ات را پرایوت کنی؟! دیدی عزیز دلم؟! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)عکسی عالی که مهدی فخیم زاده در صفحه فیسبوک اش از آن رونمایی کرده است. با حضور زنده یاد علی حاتمی، زنده یاد داود رشیدی، مهدی فخیم زاده، زکریا هاشمی و سایر عزیزان در باشگاهِ کاراته ی جناب فخیم زاده مربوط به دوران ده ساله ای که استاد رشیدی و زکریا هاشمی ممنوع الفعالیت بودند

 

و اوقات خود را با ورزش در باشگاه رزمی مهدی فخیم زاده می گذراندند. باشگاهی که ایشان در زیر زمین منزل شخصی اش به راه انداخته بود.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)ریما رامین فر در حال نشان دادن مجسمه ای جالب که مطمئناً هیچ ارتباطی با همسرش ندارد و همه شباهت های موجود اتفاقی است. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)نیوشا ضیغمی در سکانسی از فیلم جدیدش. سکانسی که برای ضبط آن حدود 4 کیلو پیاز و سیر هدر رفته است.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)نصرالله جان همان اول کپشن و قبلِ توجه توجه شماره کارتت را میزدی خیلی شیک تر بود، نیازی هم به این همه کلمه سوزی نبود! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)یک پست بودار از بهنوش طباطبایی. خدا بخیر بگذراند! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)یک تتلیتیِ واقعی هیچگاه عمو تتل را تنها نمیگذارد، حتی با دستبند و لباس زندان در مقابل بازداشتگاه! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)کی گفته که برای خوشتیپ بودن حتما باید کت و شلوار و جلیقه را با هم پوشید؟ باور کن اقتضای آب و هوایی فصول مختلف را هم باید در نظر گرفت!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)پژمان جمشیدی و تلخ ترین شب تولدی که تابحال داشته است. این روز را به پژمان عزیز تسلیت میگوییم و برایش آرزوی صبر داریم. روح مادر عزیز هم همیشه شاد باشد. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)سروده جدید رسید. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)عباس معروفی نویسنده خوب و پرطرفدار کشورمان این عکس قدیمی از خود در کنار زنده یاد احمد شاملو در فیسبوک اش به اشتراک گذاشت. عکسی که اگر جناب شاملو در قید حیات بودند دست کم ایشان را بلاک میکردند! 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)اینستاگرام گلاره عباسی هم یک میلیون نفری شد. با این روندی که چهره های ما دارند میلیونر می شوند، نظام سرمایه داری آمریکا زیر سوال رفته است و هر لحظه ترس از این وجود دارد که بهنوش بختیاری با یک بیلیون نفری شدن اش عالم کپیتالیسم را کن فیکون کند!
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)حمایت اینستاگرامی حمید فرخ نژاد از علی مطهری نماینده محترم مجلس که مثل همیشه دل مردم را به حضور یک قلب شجاع و زبانِ نترس در بهارستان، گرم کرده است. 
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)با این عکس نوستالژیک از سریال به یاد ماندنی دنیای شیرین ساخته استاد بهروز بقایی مطلب را به پایان میرسانیم. سریالی با بازی رضا فیاضی، رضا عطاران، سوسن عزیزی، اشکان اشتیاق، علیرضا رئیسی و سایر عزیزان که بخشی از خاطرات خوب کودکی و نوجوانی متولدین اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد را رقم زده است.
تا شنبه مراقب خود باشید.

یا علی.
عکسهای جالب بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (101)

 

برترین ها