پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

این عکس رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را لو داد

مجموعه : اخبار سینما
این عکس رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را لو داد

این عکس رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را لو داد 

در حال حاضر سحر قریشی و مهدی طارمی هیچکدام حرفی درمورد رابطه شان نزده اند اما گویا این رابطه واقعا حقیقی است. چنان که حالا سایت خبرگزاری فوتبال ایران خبری منتشر کرده‌اند مبنی بر اینکه مهدی طارمی پست مربوط به تولد سحر قریشی که توسط شیما مرزی منتشر شده بود را لایک کرده است.

این عکس رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را لو داد

سحر قریشی و مهدی طارمی

 

شیما مرزی چند وقت پیش با سحر قریشی به بهانه دیدن بازی پرسپولیس در مقابل الهلال به امارات متحده عربی سفر کرده بود؛ استادیومی که طارمی در آن در قالب تیم پرسپولیس بازی کرد.پست بارگذاری شده از سمت شیما مرزی به بهانه تولد سحر قریشی توسط مهدی طارمی لایک شده است!

این عکس رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را لو دادتولد سحر قریشی

 

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی «زادۀ 6 دی سال 66 در تهران» بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.او درسال 88 با بازی در فیلم سینمایی لج و لجبازی به تهیه کنندگی آقای زبر دست و کارگردانی سیدمهدی برقعی وارد عرصه سینما شد.سحر قریشی توسط سارا خوئینی ها برای بازی دراین فیلم انتخاب شد که سرآغاز ورود سحر قریشی به سینما و تلویزیون شد.

 

سحر قریشی پس ازآن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای حسین سهیلی زاده برای نقش یلدا وی را انتخاب کرد.او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

این عکس رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را لو دادبیوگرافی مهدی طارمی

مهدی طارمی زادۀ 27 تیر ماه سال 71 در شهر بوشهر متولد شد.او بازیکن فوتبال است ودر اردیبهشت سال 93 به باشگاه پرسپولیس تهران پیوست. او همینطور پیشینه بازی در تیم هاي شاهین بوشهر و ایران جوان بوشهر را دارد.

 

مطالب مرتبط :

واکنش سحر قریشی و مهدی طارمی به خبر ازدواجشان

درخواست عجیب مهدی طارمی از سحر قریشی درباره ازدواج

بازیگر مشهور ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی را تایید کرد

ازدواج مجدد سحر قریشی از شایعه تا واقعیت