پارس ناز پورتال

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

تصویر رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد 

تصویری از رضا صادقی خواننده محبوب در کنار یکی از هوادارانش که دست روی شانه وی گذاشته بود در شبکه های مجازی غوغایی شد. یک طرفدار بانو عکسی عجیب با خواننده کشورمون گرفته که برای این خواننده پاپ کشورمون حاشیه ساز شده هست.سوژه شدن تصویر این بانو هوادار که دستش به روی شانه رضا صادقی هست غوغایی اخیر برای رضا صادقی بوجود آورده هست.

 

به گزارش پارس ناز قرار گرفتن دست بانو طرفدار به روی شانه رضا صادقی ,خواننده پاپ کشورمون واکنش هاي متفاوتیبه همراه داشته هست که باعث عصبانیت این خواننده مشکی پوش شده هست .رضا صادقی در پیامی به این حاشیه سازی ها واکنش تندی نشان داده هست.

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

بیوگرافی رضا صادقی

رضا صادقی, خواننده موسیقی پاپ ایرانی اهل بندرعباس هست. رضا صادقی در « 25 مرداد سال 1358 » در بندر عباس به جهان آمد. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن نخست کرد. علاقه‌مندی او به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد.

 

زندگی حرفه‌ ای رضا صادقی

نخستین تجربهٔ او در موسیقی به آهنگ راز عشق در سال 1371 باز می گردد. او در سال 1372 نخستین مجموعه خود را با همین نام ارائه کرد. بعد از آن مشارکت خود را با گروه هنری کیمیا نخست کرد و مجموعه‌هاي گل لاله, رویای شیرین و مستانه و دیوانه را عرضه کرد. بعد از مجموعه گل لاله مشارکت خود را با گروه کیمیا قطع کرده و برای ترقی در کار به شهر تهران آمد.

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

رضا صادقی,بیوگرافی رضا صادقی,عکی همسر رضا صادقی

رضا صادقی

علاقهٔ رضا صادقی به هنرمندانی هم چون چشم آذر و بابک بیات باعث شد تا آثار او تحت تاثیر انها قرار گیرد. او در بعضی کارهای خود از اشعار مهدی اخوان ثالث و سهراب سپهری بهره گیری کرده‌هست. او که به مشکی پوش مشهور هست از 25 مرداد ۱۳۷۲ لباس مشکی بر تن میکند. آغار معروفیت او به ترانهٔ مشکی رنگ عشقه در مجموعه مشکی رنگ عشقه بر میگردد. وی پس از مشکی رنگ عشقه مجموعه پیرهن مشکی را بصورت رسمی ارائه کرد.

 

مجموعه وایسا جهان دومین مجموعه رسمی وی بود که موجی عظیم ایجاد کرد و بهترین آهنگ دهه 80 ایران شد. وی در سال 1390 مجموعه دیگری به نام مجموعه دیگه مشکی نمی پوشم! را ارائه کرد. تراک ۵ این مجموعه به همین نام هست.

 

در پی اعلام نام این البوم شایعات نادرستی مبنی بر آخر مشکی پوشی وی بیان می‌شد که پس از توضیحات خود رضا صادقی و قسمت پایانی این ترک مشخص شد که در این ترانه رضا صادقی میگوید: واسه رفتن از این جهان دیگه مشکی نمیپوشم! در این مجموعه شعر 12 آهنگ را خود رضا صادقی گفته هست. این مجموعه قرار بود با نام‌هاي 121 و یادگاری منتشر شود که به این نام تغییر کرد.

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

رضا صادقی

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

 

رضا صادقی در فیلمی با نام بی خداحافظی بازی کرد که قسمت خیلی کوتاهی از زندگی خود وی نیز در این فیلم بوده هست.او با بابک جهانبخش یکی از خوانندگان مطرح ایرانی ارتباط خوبی دارد, حتی در مجموعه من و بارون بابک جهانبخش یک ترک به همراه هم خواندند. همین طور وی در مجموعه تو محکومی به برگشتن خشایار اعتمادی تراکی به نام “نمیدونی و میدونم” با او هم خوانی کرد که حاشیه‌هایي به دنبال داشت.

 

مشکلات جسمی رضا صادقی

وی در بچگی به مریضی ساده‌اي مبتلا شده بود. که در تنها کلینیک موجود در بندر حضور میابد و بدلیل اشتباه پزشک و تزریق اشتباه در نخاع کلیه اعضای بدن وی فلج شد که کم کم زمان تمامی بدن وی مداوا شد و فقط در قسمت زانوهای پایش ضعفی ایجاد شد.

 

ازدواج رضا صادقی

رضا صادقی در 20 بهمن 1390 با دختری ایرانی که ساکن کشور آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. 2 سال بعد از ازدواج خود دارای دختری به نام تیارا می‌شود. تیارا نخستین فرزند رضا صادقی هست که در بهمن سال 1392 به جهان آمده هست.

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

عکس رضا صادقی و همسرش

 

رضا صادقی در مورد ازدواجش می گوید, در سفر به کشور آلمان از طریق دوستانم با خانواد‌ه‌اي آشنا شدم و در مدتی كه آنجا بودم احساس كردم باید به این اندیشه باشم كه تفكری جز تفكر خودم را بپذیرم, ضمن اینكه همسرم خیلی آدم صادقی هست. برخلاف من عصبی نیست, خیلی تبسم می زند, مهربان هست, انسان ها را دوست دارد و به بچه‌ها عشق می‌ورزد.

 

اکثر طرفدار تفكر من بود تا طرفدار آهنگ‌هایم؛ این اکثر جذبم می‌كرد. تفكرات و حتی مطالعات و گفت و گو‌هاي من. از گفت و گو‌هایم اکثر از شعرهایم مطلع بود و این برای من دیدنی‌ بود. همسرم سال‌ها از ایران دور بود, با فرهنگ اروپا آشناتر بود. برای من مهم این هست كه همسرم در یك خانواده اصیل و با تفكرات ایرانی بزرگ شده هست.

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

عکس همسر و دختر رضا صادقی

 

اصالت همۀ وقت} برای من خیلی مهم بوده هست. یك خصوصیت مثبت دیگر او سیدزاده بودنش هست. پدرخانم من اهل مطالعه و كتاب هست, كلكسیون كتاب دارد و از همۀ مهم‌تر اینكه احساس می‌كنم همسرم, مادر خوبی برای بچه‌هاي من هست.

 

بدون تعارف میگویم همه ي مردهای جهان بعد از مادرشان از همسرشان توقع مادر بودن دارند.واقعا ممنونم كه بچه‌بازی‌هایم را طاقت می‌آورد. دركل احساس خوبی به تمام رویدادها دوروبرمان دارم و یكی از ستاره‌هاي مفید زندگی من همسرم هست.

عکس رضا صادقی با دختر غریبه جنجالی شد

رضا صادقی , همسر و دخترش

 

مجموعه‌هاي رضا صادقی

* ۱۹۹۲ / ۱۳۷۲ * راز عشق
* ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ * باله پرواز
* ۱۹۹۵ / ۱۳۷۴ * کلاغ غارغاری
* ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ * گل لاله
* ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ * بندر قدیم
* ۱۹۹۹ / ۱۳۷۷ * مستانه و دیوانه
* ۲۰۰۰ / ۱۳۷۸ * رویای شیرین
*۲۰۰۰ / ۱۳۷۹ * ۱۰ ثانیه
*۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ * عاشقم من
* ۲۰۰۲ / ۱۳۸۱ * داستان مشکی پوش
*۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ * مشکی رنگه عشقه
* ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ * کما
* ۲۰۰۴ / ۱۳۸۳ * پرچم مشکی
* ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ * دلم برات میسوزه
* ۲۰۰۵ / ۱۳۸۵ * پیرهن مشکی
* ۲۰۰۶ / ۱۳۸۶ * وایسا جهان
*۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ * چقدر سخته «غیر رسمی»
* ۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ * یکی بود یکی نبود
*۲۰۰۹ / ۱۳۸۸ * درود آقا «دو قطعه در وصف امام حسین»
* ۲۰۱۰ / ۱۳۸۹ * هشت «یک قطعه در وصف امام رضا»
* ۲۰۱۱ / ۱۳۹۰ * مجموعه دیگه مشکی نمی پوشم
*۲۰۱۲ / ۱۳۹۱ * نسیم انتظار «دو قطعه مذهبی»
* ۲۰۱۳ / ۱۳۹۲ * همین…
* ۲۰۱۴ / ۱۳۹۳ * فقط گوش کن
* ۲۰۱۴ / ۱۳۹۳ * یک جرعه باران
* ۲۰۱۵/ ۱۳۹۴ * شب بارونی