پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها «319»

آخرین عکس های بازیگران و ستاره هاي ایرانی سرشناس در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای شما عزیزان حاضر نموده ایم که از میان برترین ها انتخاب شده اند. 

 

همایون در فوکوس و بهرام در فلو, پس از اجرای کنسرت / نمایش /سی/ که به یکی از خاطرات مفید هر که بیننده اش بوده, تبدیل شده هست. آواز هاي بی بدیل همایون شجریان در کنار اعجاز موسیقایی سهراب پورناظری و گروه اش, در فضای با شکوه قصر سعد آباد, این نمایش را به برترین شکل ممکن خواستنی کرده هست. گوش به زنگ باشید و اگر باز هم تمدید شد, آن را از دست ندهید, حتی اگر صندلی ردیف پایان باشد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)

فرهاد و قباد در حال خندیدن به ریش همه ي مشتریان و طرفداران سریال شهرزاد, پس از عرضه فصل دوم این سریال.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)

سلفی کوروش سلیمانی و دختر خوردنی اش مهرآفرین بانو, با حضور افتخاری قوطی سرلاک که آثارش در لپ هاي مهرآفرین بانو قابل دیدن هست.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سوشا مکانی دیده که با توانایی هاي فنی و روشهای فوتبالی نمی‌تواند ترقی کند و جلوی گل زدن حریف را بگیرد, لذا به روش غیر حرفه اي /ایجاد ترس و هراس/ روی آورده هست. اخبار ضد و نقیضی هم از خودکشی /دواین جانسون/ پس از این تغییر قیافه توسط سوشا مکانی, شنیده می‌شود

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)واکنش احسان علیخانی پس از دیدن قیافه اخیر سوشا مکانی. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)با این سلفی از نازنین بیاتی, پست هاي قبلی را میشوییم و می رویم سراغ ادامه مقاله.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)عکس یادگاری کیهان ملکی در کنار میرطاهر مظلومی, دو هنرمند خلاق و خوش صدا در پشت صحنه یک نمایش.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی کاملاً عادی خاطره حاتمی و دوستش. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)شما را به آموختن املای اخیر فعل /بدرخشی/ از نرگس محمدی, دعوت می‌کنم. بعید می‌دانم ادبیات دبیرستان را هم پاس کرده باشد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)عکس یادگاری داریوش خان محترم در کنار عوامل نمایش /آیینه هاي رو به رو/, احسان کرمی, بهنوش طباطبایی و محمد خان رحمانیان.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)کلا هر شئ درخشان و منعکس کننده اي به چشم عزیزان بیاید, بدون گرفتن سلفی مقابل آن, نمی توانند صحنه را ترک کنند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)با این که چرا بعضی افراد گمان می کنند رابطه لایو «زنده» و زل زدنشان به دوربین برای مخاطب ها جذاب هست, کاری ندارم, راستش با یکی از کامنت هاي موجود در عکس هم خیلی کار ندارم. کلاً با هیچ جیزی کار ندارم و حوصله دردسر هم ندارم!

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)

عادل جان در گودلایف چهره ات اینچنین در هم کشیده و اخموست, خدایی نکرده در بد لایف چطور خواهد شد؟!

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی سپند امیرسلیمانی در کنار نوید عبداللهی و همسرش. نوید پسر بزرگ زنده یاد ناصر عبداللهی هست و خوانندگی هم می کند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی لیلا بلوکات در کنار حامد حدادی در حاشیه یک مراسم «قطعا کنسرت نیست» در مشهد مقدس.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)هر شروعی را پایانیست و ما نیز به ته دیگِ مجموعه کودکی هاي مهدی سلطانی رسیده ایم.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی هنری بهاره کیان افشار در دامان طبیعت. از کپشن هم اینچنین به نظر می رسد که اخیراً یا ملیکا شریفی نیا مراوده و صمیمیت پیدا کرده هست

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)نیوشا همواره نگران این هست که هواداران چهره وی و جزئیات اجزای صورتش را فراموش کنند, لذا هر چند وقت یک‌بار یک کلوز آپ تقدیم هواداران می کند.

عکسهای بازیگران

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)فقیهه سلطانی به همراه همسرش جلال امیدیان و دختر تپلویش گندم بانو, به همراه پرویز برومند دروازه بان سال هاي دور تیم ملی و استقلال و همسرش در حاشیه یک مراسم. آقای دوربینی چهره ها هم در عکس حضور دارد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)در روزهای قبل تولد گوهر بانو خیراندیش, گوهر ارزنده سینمای کشورمون را گذراندیم. تبریک بی اتمام به بانو خیراندیش, خانواده هنرمند و همۀ هواداران اش. این عکس هم مربوط به جشن تولد ایشان در کنار دخترش آزاده هست.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)وقتی در حین اجرا, تصاویر اخیر او در تئاتر جدیدش را به دلیل می آوری.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)لیندا کیانی غمگین هست, صرفا به این علت غمگین هست که عکاس اینچنین از او خواسته هست. احساسات انسانی هم اینستاگرامی شده اند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)عکس آتلیه اي هدی زین العابدین. معلم فیزیک دبیرستانم دقیقا یک کت مثل همینی که هدی پوشیده هست را داشت. گرچه بدون آن جزئیات قرمز رنگ

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)به به جناب آقای ضرغامی. داش آکل هم پس میبینید! شیراز هست و شربت آلبالو هم که وفور هست الحمد لله!

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)عکس کارت پستالیِ ستاره اسکندری در جنگل هاي شمال. عکسی که خوراک عکس جلد یک رمان عشقی/جنایی دهه هفتادی هست. نوشته ر اعتمادی.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)خاله نسرین مقانلو در حال بدرقه پسرش آرین به خارج. خداوند پشت و پناهش باشد. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)عکسی دیدنی از دوران طفولیت پوریا پورسرخ, وقتی هنوز عضلات پشت بازویش آن طور که باید شکل نگرفته بود.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سهراب پورناظری با این عکسِ نشسته در وسط استادیوم آزادی, یک آرزوی محال کرد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سجاد جان انقدر دوستت را از راه به در نکن و بگذار روی تیم و بازی اش تمرکز کند. یک پله دیگر سقوط کنند, صدر نشین لیگ آزادگان می شوند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)مجید یاسر, جواد رضویان و رضا شفیعی جم در حاشیه فیلم برداری کار جدیدشان.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)نوید محمدزاده و خواهر عزیزش به همراه لیلا بلوکات, پس از تماشای نمایش /پچ پچ هاي پشت خط نبرد/ در پردیس شهرزاد. نمایشی به قلم علیرضا نادریِ خوش قلم که یکی از نمایش هاي مفید این شب هاست

تصاویر بازیگران

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)چرا سلفی سیاوش جان؟ کمی میگشتی حمید معصومی نژاد را پیدا می کردي و میتوانست ازت عکس بگیرد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی روزبه نعمت اللهی در جوار آرامگاه حضرت مولانا در شهر کُنیا «قونیه» واقع در ترکیه.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)
کلا چهره هاي ایرانی متخصص خراب کردن منظره هاي ناب میباشند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)امیر علی دانایی با این عکس جذاب از کودکی هاي خود در آغوش پدر فقید اش, روز دکتر را به وی تبریک گفت. روحشان خوشحال و قرین آرامش.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)خودِ علی منصوریان پس از دیدن این پستِ مهدی ماهانی, به وی زنگ زد و گفت /مهدی جونِ داداش بردار پستتو, الآن سوژه میشیم/.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)بهاره افشاری که این روز ها امثال خیلی هاي دیگر در حال خارجگردی هست, این عکس بی توضیح را به اشتراک گذاشت.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)لیلا اوتادی با این سلفی به همراه یک کادربندی هوشمندانه, تولد مادر عزیزش را تبریک گفت. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی مادر هاي نازنین. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی احسان خواجه امیری و مهران مدیری در حاشیه آخرین قسمت از برنامه /دورهمی/. چه ملاحتی از چهره هر دو عزیز میبارد! 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)آنا نعمتی و هنگامه حمیدزاده, دو هنرمندی که بدون هم هیچ جا نمی روند, در حاشیه جشنواره فیلم /سلامت/. بستن کامنت ها هم یک جلوگیریِ بدون زحمت برای عزیزان شده هست و آن گونه خود را در مقابل کامنت هاي غیر مد نظر احتمالی مصون می‌کنند. گیرم که کامنت را میبندید, با رویش ناگریزِ دایرکت ها چه می‌کنید؟!

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)حدیث فولادوند در یک قرار کاری و یک نهار دوستانه.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)حمیدرضا پگاه و همسر عزیزش در حال گشت و گذار. از زوج هاي مفید و دوست داشتنیِ دنیای چهره ها. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)رضا عطاران در حال رسیدگی به تغذیه رفیق خوش قد و قامت اش, در کنار سایر دوستان.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)استاد سعید پورصمیمی میهمان ویژه شب قبل نمایش /آیینه هاي رو به رو/ بود و این نمایش به ایشان تقدیم شد. آرزوی سلامتی داریم برای همه ي بزرگان و پیشکسوت هاي عزیز سینما و تئاتر.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)هیهات اگر من به کابین راه نیابم

اي وای اگر عکس مرا لایک ننمایی!

باید که به عکس کِشم من سفرم را

فوری و یهویی, من و دو کاپیتانی!

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)صدور فرهنگ ناب ایرانی به فرانسویان, توسط سفیر فرهنگ ملی, مهراب قاسمخانی.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)کشتی جانانه حسن یزدانی در مسابقاتِ جهانی فرانسه و قهرمانیِ وی, موج شادی و غرور ملی را در شبکه هاي مجازی به همراه داشت. تبریک به این قهرمان با غیرت و پرافتخار. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)خاطرهِ بازی خواندنی پوریا شکیبایی, در کنار پدر و پولیور جذاب اش

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)14 شبکه کشوری و 23 شبکه استانی در یک نگاه.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)مجید خراط ها, یکی از بزرگان شو آف در ایران, بر سر مزار آتنا اصلانی که حکایتِ غم انگیزش قلب یک ملت را جریحه دار کرد. امیدواریم روزی برسد که هیچوقت امنیت هیچ آتنایی در خطر نباشد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)جشن تولد دوستانه مهران غفوریان در کنارِ احمد احمدی, رضا داودنژاد, یوسف تیموری و سایر دوستان. احد احمدی از عکاس هاي قدیمی و مفید سینماست.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)محمدرضا فروتن چهره پرطرفدار سینمای کشورمون, ستاره سهیلی که در جشنواره فیلم سلامت برای ساعاتی رخ بنمود و حضار را به وجد آورد. 

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)قاب خانوادگی و خودمانی حسین پاکدل در کنار همسرش عاطفه رضوی و دخترش سبا. همۀ وقت} در کنار هم خوشحال باشند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)فقط علی اوجی میتوانست اینچنین کمر کلینت ایستوود را در 88 سالگی بشکند.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)بانو فاطمه گودرزی, یکی از سلاطین هشتگ در دنیای چهره ها, به همراه قند عسلش در استادیوم فوتبال مشهد.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)سلفی پیمان معادی در کنار کارگردان نمایش /آیینه هاي رو به رو/ و تمجید از این نمایش.

عکس های بازیگران +اخبار اینستاگرام ستاره ها (319)

 

مطالب مرتبط :

جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی و ستاره ها «318»

عکس های بازیگران + اخبار داغ چهره ها «317»

عکس های بازیگران + سوژه های داغ خبری «316»

عکس بازیگران مشهور + اخبار داغ ستاره ها «315»