پارس ناز پورتال

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

عکس های ماشین پلیس های برتر جهان

کشور دوبی و کشور آمریکا در بهره گیری از برترین خودروهای جهان برای نیروهای پلیس در جهان رتبه دارد میباشند و ایتالیا هم ترجیح داده تا خودروهای میهنی را در نیروهای پلیس بهره گیری نماید.رولز رویس نیز به فهرست خودرو هاي پلیس خارق العاده جهان ضمیمه گرچه تا پیش از این نیز اتومبیل هاي پرقدرتی هم چون لامبورگینی و شورلت کوروتز در این فهرست دیده میشدند. در ادامه به معرفی این اتومبیل هاي حیرت انگیز در نیروی پلیس کشورهای گوناگون می‌پردازیم.

 

لامبورگینی هوراکان در پلیس ایالتی ایتالیا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

کمپانی لامبورگینی برای دومین بار، نسل جدیدی از هوراکان هاي خود را در اختیار گشت بزرگراه ایتالیا قرار داده هست. مثل بار اول، این بار نیز اضافه بر کارهای پلیسی که با این اتومبیل باید انجام شود، از آن در عملیات هاي خاص پلیس مثل انتقال سریع خون و یا ارگان هاي حیاتی بدن انسان بهره گیری میشود.

 

به طور کلی می‌توان گفت این خودرو برای اینکار ساخته نشده هست و استاندارد نیست چرا که موتور شش سیلندر این اتومبیل 610 اسب بخار قدرت دارد و از دو محور نیز برای انتقال نیرو به چرخ ها بهره گیری میشود که این عملکرد در دیگر خودرو هاي عادی پلیس ایتالیا نیز به چشم میخورد.

 

چراغ ها، آژیر، رادیو، دوربین ویدئویی و یک قفسه تفنگ نیز در این اتومبیل دیده می‌شود. دور تایرها نیز رنگ آبی خاصی برای هماهنگی با آبی کمرنگی که در بدنه اتومبیل به کار رفته هست، بهره گیری شده هست.

 

فورد موستانگ V8 در پلیس انگلستان

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

عکسی که دیدن می‌کنید، عکس یک موستانگ V8 در هیبت خودرو پلیس در انگلستان هست؛ احتمالا شما هم با ما هم عقیده هستید که ظاهر این خودرو بی نظیر هست.گرچه به نظر می‌رسد این مدل یک همانند پیش ساخت هست که در نمایشگاه مدیران پلیس در انجمن ملی انگلستان به نمایش گذاشته شد.

 

بنابریان کمی برای دیدن این خودرو پلیس در خیابان هاي انگلستان باید صبر کنیم و اگر این رخداد بیفند، بی تردید یکی از بی نظیر ترین خودرو هاي پلیس جهان را در انگلستان شاهد خواهیم بود.

 

کارابینیری آلفا جیولیا QV در پلیس ایتالیا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

شرکت ایتالیایی کارابینیری که بخش نظامی پلیس ایتالیا را نیز تحت پوشش قرار داده، چندین کمپانی ساخت خودروی خارق العاده دارد. این خودرو بسیار شیک و با طراحی پیچیده محسوب می‌شود و مثل همانند هاي فیات 500s تنها از سر هم شدن چند آهن پاره ساخته نشده هست.

 

از این خودرو بعنوان خودرو هاي گشت ویژه در پلیس ایتالیا بهره گیری می‌شود. از دیگر خودرو هایي که در پلیس گشت ایتالیا بهره گیری میشود میتوان به لامبورگینی گالاردو، هوراکان، لتوس اوراس اشاره کرد. اما این بار پلیس ایتالیا بر روی شرکت هاي خود سرمایه گذاری کرده و قصد بهره گیری اکثر از تولیدات جیولیا QV با 503 اسب بخار را دارد.

 

BMW i8 در پلیس دوبی

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

اتومبیل هاي مورد بهره گیری در پلیس دوبی در واقع برترین نوع در میان همتایان خود در سراسر جهان به شمار می‌روند. پلیس دوبی بر طبق سیاست خاصی همواره به دنبال بهره گیری از اتومبیل هاي اسپورت سریع در ناوگان خود هست تا ضریب امنیت و سرعت عمل پلیس را بالا برده و از بالاترین استانداردهای فنی و علمی در این اساس بهره گیری می‌کند.

 

در پلیس دوبی شاهد حضور خودرو هایي از شرکت هاي مشهور لامبورگینی،بنتلی،استون مارتین، فراری، مک لارن هستیم و حالا نیز برترین خودرو مجله تاپ گیر در سال 2014 یعنی BMW i8 را به این آلبوم اضافه کرده اند.یک مدل هیبریدی بنزینی- برقی از BMW i8 که تنها می‌توان در کتاب هاي علمی تخیلی آن را دید به تازگی در خاورمیانه معرفی شده هست که احتمالا این مدل نیز به زودی به جمع بقیه اتومبیل هاي پلیس دوبی اضافه خواهد شد.

 

فراری FF در پلیس دوبی

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

بر طبق تایید پلیس دوبی در توییتر رسمی خود، این ارگان به تازگی خودرو هاي چهار سرنشین فراری FF با موتورهای 12 سیلندر را به ناوگان خود اضافه کرده هست. بی تردید دو محوره بودن این خودرو برای تعقیب و گریز در برف و جاده هاي یخ زده بی نظیر به نظر میرسد اما چرا در کشور گرمسیر کشور امارات که خبری از این موارد نیست از این خودرو در نیروی پلیس بهره گیری میشود، جای سوال دارد.

 

لامبورگینی اوانتادور در پلیس دوبی

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

قبل از ورود فراری FF، پلیس دوبی از لامبورگینی آوانتادور که برای تعقیب و گریز با مجرمان بسیار مناسب به نظر می‌رسد، بهره گیری میکرد.

 

کارابینری لتوس اورا S

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

نیروهای کارابینری بی تردید جزو ورزیده ترین و وحشتناک ترین نیروهای پلیس در جهان محسوب میشوند و این بار خبر میرسد قصد بهره گیری از مدل اورا S در ناوگان خود را دارند اما این اتومبیل ها تنها برای انتقال سریع ارگان هاي بدن انسان بهره گیری می‌شوند و نه تعقیب و گریزهای جاده اي. در این اتومبیل ها از یخچال هاي خاصی برای تازه نگه داشتن ارگان هاي بدن انسان بهره گیری می‌شود. در مورد پلیس ایتالیا فکر بد نکنید، انها قاچاقچی اعضای بدن انسان نیستند!

 

کاپارو T1 در پلیس انگلستان

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

یکی دیگر از خودرو هاي ایمنی که در ناوگان پلیس انگلستان دیده میشود، کاپارو T1 هست؛ کافیست این اتومبیل را تعقیب و گریز با مجرمان تصور کنید.

 

لامبورگینی گالاردو در پلیس ایتالیا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

حداکثر سرعت 203 مایل در ساعت، دستیابی به سرعت 62 مایل در ساعت ظرف 3.7 ثانیه، 560 اسب بخار و دو محوره. این ها مشخصه هاي اصلی این اتومبیل نیرومند در پلیس ایتالیا هست. اگرچه این مدل ها به تازگی با مدلهای هوراکان جایگزین شده اند اما مدل LP560 گالاردو برای جلوگیري از وقوع جرم و تصادف و برقراری امنیت در جاده هاي ایتالیا، از سوی شرکت لامبورگینی به پلیس ایتالیا اهدا شده هست.

 

شورلت کوروتز در پلیس کشور آمریکا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

این یک موضوع تخیلی نیست بلکه بهره گیری از این خودرو در نیروهای پلیس به قول رییس جنرال موتورز چیزی فراتر از ایده آل هست.

 

براباس G63 مرسدس بنز در پلیس دوبی

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

این اتومبیل با قدرت 690 اسب بخار قادر هست ظرف 4.9 ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت برسد و حداکثر سرعت ان نیز 149 مایل در ساعت گزارش شده هست. سبقت گرفتن از این اتومبیل بسیار سخت هست و بهره گیری از دو محور و اصلاحاتی در سیستم آف رود آن، توانسته این خودرو به یکی از تجهیزات ایده آل در پلیس دوبی تبدیل کند.

 

لکسوس IS-F در پلیس هامبرساید

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017خودرو هاي آسترا و اینساینا و هیوندای خود را پار کنید چرا که اتومبیل لکسوس IS-F با 416 اسب بخار قدرت در خیابان هاي انگلستان قدرتنمایی میکند. اگر چه از این خودرو اکثر برای بازدارندگی بهره گیری می‌شود اما از آن می‌توان در تعقیب و گریز نیز بهره گیری کرد. در این خودرو از یک رایانه بهره گیری شده که به افسران پلیس این امکان را می‌دهد در هر لحظه به پایگاه داده پلیس متصل شوند.

 

استون مارتین One-77 در پلیس دوبی

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

پلیس دوبی به طور وصف ناپذیری در بهره گیری از اتومبیل هاي اسپورت و سریع سیری ناپذیر نشان می‌دهد چرا که نیروی پلیس دوبی بهره گیری از آوانتادور، فراری FF و G63 را ناکافی می‌داند و به همین منظور از یکی از زیباترین و سریع ترین و نادرترین خودرو هاي حال آماده جهان نیز در ناوگان خود بهره گیری کرده هست. پس در بزرگراه هاي دوبی با سرعت حرکت نکنید چرا که بی درنگ پلیس را پشت سر خود خواهید دید.

 

براباس CLS 12 سیلندر موسوم به S Rocket در پلیس کشور آلمان

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

خدا را شکر کنید که از این خودرو تنها بعنوان اتومبیل پلیس بهره گیری میشود چرا که این خودرو تا قبل از این اصلا ایمن شناخته نمی شد اما به واسطه بهره گیری در نیروی پلیس تغییراتی در بخش هاي ایمنی آن صورت گرفت. موتور 12 سیلندر این خودرو 730 اسب بخار نیرو فرآوری می‌کند که برای به حرکت در اوردن CLS Rocket با حداکثر سرعت 225 مایل در ساعت کافی به نظر می‌رسد.

 

داج شارژر در پلیس ایالات امریکا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

از زمان تاجگذاری ملکه ویکتوریا این خودرو در نیروی پلیس کشور آمریکا بهره گیری میشود و با دقت به بازخوردی که از پلیس هاي کشور آمریکا گرفته شده هست، این خودرو برترین خودرو پلیس تاریخ کشور آمریکا شناخته میشود. کمپانی کرایسلر ادعا کرده هست این اتومبیل سریع ترین خودرو پلیس تاریخ ایالات امریکا به حساب می‌آید. مدلهای دیفرانسیل عقب این خودرو توانستند رکورد سرعت را در مسابقات اتومبیلرانی میشیگان که برای خودروهای پلیس ترتیب داده میشود، بشکنند.

 

HSV GTS در پلیس استرالیا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

این HSV با تایرهای منحصر به فرد خود به افسران پلیس در نیوسات ولز تحویل داده شد و از آن برای برقراری امنیت جاده اي بهره گیری می‌شود. مثل شمار زیادی از اتومبیل هاي آماده در این فهرست، از این اتومبیل نیز بعنوان یک اتومبیل با جبروت یاد میشود که افراد با دیدن آن دست از پا خطا نمی‌کنند.

 

از این اتومبیل برای تعقیب و گریز با مجرمان و گشت بزرگراه از ان بهره گیری میشود. پس اگر آن را در جاده دیدید، اشتباه نکنید چرا که یک پلیس حقیقی در آن قرار دارد.

 

بتوس اورا S در پلیس انگلستان

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

تصویری که دیدن می‌کنید، خودرو اورا s هست که توسط کمپانی لتوس به چند ایالت انگلستان از جمله ساسک،بدفورشایر، کمبریج شایر و هارتفرود سایر اهدا شده هست. پلیس با بهره گیری از این اتومبیل با شکوه به دنبال متخلفین سرعت، رانندگان مست، رانندگان فاقد کمربند، بهره گیری از گوشی حین رانندگی می‌رود.

 

نیسان GT-R در پلیس کشور آمریکا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

سال هاي قبل از این اتومبیل برای یک ماموریت سری توسط یک جاسوس امریکا در پوشش نیروی پلیس بهره گیری شد. ماشینی که در عکس بالا می‌بینید احتمال وحشتناک ترین خودرو پلیسی باشد که تاکنون دیده ایم.

 

مک لارن 12C در پلیس انگلستان

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

کسانی که قصد گذراندن تعطیلات خود در مارلبرا را دارند احتمال باید شاد باشند که هنوز از اتومبیل پلیسی که در عکس بالا می بنیید، به طور رسمی در جاده ها بهره گیری نمیشود. این اتومبیل یک مک لارم 12C هست که در هیبت یک خودرو پلیس در امده هست.

 

این خودرو در نمایشگاه خودروی پلیس در بیرمنگام به بازدیدکنندگان معرفی شد که در همان نمایشگاه نیز BMW به طور رایگان از خودرو پلیس i3 خود رونمایی کرد. تعقیب و گریز بین اتومبیل هاي پلیس مک لارن و موتورسواران متخلف دیدنی به نظر میرسد چرا که این اتومبیل از قابلیت هاي بالایی برخوردار هست.

 

مک لارن 12C از پیشرانه 3.8 لیتری 8 سیلندر با قدرت 616 اسب بخار بهره گیری می کندو قادر هست ظرف 3.1 ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت برسد و حداکثر سرعت آن نیز 204 مایل در ساعت اعلام شده هست.

 

ولوو S60 Polestar در پلیس استرالیا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

اگر شما فردی متخلف در استرالیا هستید، پس باید در رفتار خود بازنگری داشته باشید چرا که با وجود حضور خودرو هاي ولوو S60 در پلیس استرالیا، شانس هیچ تعقیب و گریز موفقی را برای شما متصور نیستیم. این خودرو در اختیار کارآگاهان استرالیا قرار داده شده هست.

 

از یک پیشرانه 3 لیتری 6 سیلندر که 350 اسب بخار قدرت دارد در این خودرو بهره گیری شده هست. سیستم انتقال نیروی این خودرو 6 دنده خودکار هست و از سیستم دو محوری هالدکس در ان بهره گیری شده هست. ولوو S60 قادر هست ظرف 4.9 ثانیه به سرعت 62 مایل در ساعت برسد و ظرف 13 ثانیه نیز به سرعت 124 مایل در ساعت دست یابد.

 

 به گزارش پارس ناز حداکثر سرعت این اتومبیل 155 مایل در ساعت اعلام شده هست. این اتومبیل به چابکی و سرعت پول استار کانسپتی که جدیدا معرفی شده هست نیست اما هم چنان در زمره خودرو هاي سریع به شمار میرود.

 

داج شارژر مدل 2015 در پلیس ایالات امریکا

عکس های ماشین پلیس برتر جهان در سال 2017

مدل 2015 داج شارژر به تازگی در ناوگان پلیس ایالات متحده بهره گیری می‌شود و با وجود این اتومبیل وحشتناک باید با احتیاط در خیابانها حرکت کنید. قبل از ظاهر وحشتناک با چراغ هاي جلوی رعب آور و سپرهای وشحتناکی که در این اتومبیل به کار رفته، صدای غرش این خودرو 8 سیلندر نیز لرزه به تن هر متخلفی می اندازد.

 

احتمالا شما خودرو هاي پلیس شارژر در پلیس امریکا را با مدلهای پنتا استار قدیمی و 6 سیلندر به دلیل بیاروید اما به تازگی مدلهای 8 سیلندر در حال جایگزین شدن آن مدلهای قدیمی میباشند. در مدلهای 2015 داج شارژر شاهد پیشرانه 5.7 لیتری HEMI هشت سیلندر با 370 اسب بخار قدرت هستیم که قادرند در کمتر از 6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسند.

 

سرعت این اتومبیل برای تعقیب متخلفین در جاده ها کافی به نظر می‌رسد. با دقت به شاسی تقویت شده RWD و بهره گیری از سیستم تعلیق ضربه گیرهای اخیر و ترمزهای با توانایی اخیر و گرچه تایرهای 18 اینچی، پلیس ایالات امریکا هیچ رقیبی برای این خودرو در جاده ها نمیبیند.