پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

بسیاری از کشورها از خودروهای پلیس لوکس و گران قیمت استفاده می کنند . بر خلاف برخی خودروهای پلیس گران قیمت که تنها جنبه نمایشی دارند، پلیس ایتالیا از سوپر اسپرت های خود در دنیای واقعی استفاده می کند. هوراکان پلیس با تجهیزات مختلف مانند سامانه های شناسایی ویدئویی و یک یخچال برای نگهداری از اندام در موارد اضطراری پزشکی به خوبی تجهیز شده است.

 

به گزارش سایت خودرو، چه برای تعقیب مجرمان و انجام وظایف مختلف که سرعت عاملی کلیدی در آنها محسوب می شود و چه برای جلب توجه و صرف هزینه های هنگفت، برخی ماموران پلیس خودروهایی منحصر به فرد را برای گشتزنی در خیابان ها و بزرگراه ها در اختیار دارند که تنها در پارکینگ افراد ثروتمند مشاهده می شوند.

 

در ادامه ایمیل با برخی از این مجریان قانون ویژه بیشتر آشنا می شویم.

پورشه پانامرا – قیمت: ۱۷۵ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

هنگامی که درباره سرمایه گذاری های سنگین بحث پیش می آید به طور معمول ایجاد تعادلی دقیق بین کیفیت و کمیت مد نظر قرار می گیرد مگر آنکه از منابع مالی همانند کشور قطر برخوردار باشید. پلیس قطر یک ناوگان کامل از خودروهای لوکس پورشه پانامرا را در اختیار دارد.

 

البته قطری ها در این زمینه با مشکل چندانی مواجه نبوده اند زیرا در گذشته یکی از سهامداران اصلی پورشه بوده و همچنان یکی از سهامداران شناخته شده در گروه فولکس واگن محسوب می شوند.

لامبورگینی گایاردو – قیمت: ۲۴۸ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

در سال ۲۰۰۴، شرکت لامبورگینی چندین خودرو گایاردو سفارشی سازی شده را در اختیار نیروی پلیس ایتالیا قرار داد. گایاردو پلیس به تجهیزات مورد نیاز در مواقع اضطراری مانند دستگاه های ارتباطی پیشرفته مجهز شده بود تا واکنشی سریع ارائه کند.

 

با توجه به بیشینه سرعت ۱۹۲ مایل در ساعت (۳۰۹ کیلومتر در ساعت) پلیس ایتالیا نیازی چندانی به درخواست بالگرد برای تعقیب خودروهای اسپرت احساس نمی کرد.

مک لارن MP14-12C – قیمت: ۲۳۰ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

مک لارن MP14-12C یکی از خودروهای منحصر به فرد ناوگان ویژه خودروهای پلیس دوبی محسوب می شود. این سوپراسپرت بریتانیایی به پیشرانه تویین توربو ۳٫۸ لیتری هشت سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید ۶۱۶ اسب بخار نیرو را دارد.

 

مک لارن MP14-12C طی ۲٫۸ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند.

لامبورگینی هوراکان – قیمت: ۲۵۰ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

پس از توقف تولید لامبورگینی گایاردو، این خودروساز خوشنام و پلیس ایتالیا همچنان همکاری خود را ادامه می دهند و آخرین نتیجه این رابطه اهدا نسخه ویژه ای از لامبورگینی هوراکان LP 610-4 به مجریان قانون بوده است.

 

بر خلاف برخی خودروهای پلیس گران قیمت که تنها جنبه نمایشی دارند، پلیس ایتالیا از سوپراسپرت های خود در دنیای واقعی استفاده می کند. هوراکان پلیس با تجهیزات مختلف مانند سامانه های شناسایی ویدئویی و یک یخچال برای نگهداری از اندام در موارد اضطراری پزشکی به خوبی تجهیز شده است.

 

بی تردید، با بیشینه سرعت ۲۰۰ مایل در ساعت (۳۲۲ کیلومتر در ساعت)، لامبورگینی هوراکان از کارایی بالایی در این قبیل شرایط اضطراری برخوردار است.

فراری FF – قیمت: ۴۰۰ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

نیروی پلیس دوبی دارای ناوگانی از خودروهای منحصر به فرد است که حتی ثروتمندترین مجموعه‌داران جهان را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی دیگر از اسباب بازی های گران قیمت پلیس دوبی فراری FF است.

 

این گرند تورر ایتالیایی قادر است طی ۳٫۷ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند و در نهایت بیشینه سرعت ۲۰۸ مایل در ساعت (۳۳۵ کیلومتر در ساعت) را کسب کند. از این رو، فراری FF را می توان سریع‌ترین خودرو چهار سرنشینه جهان دانست.

لامبورگینی اونتادور – قیمت: ۴۵۰ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

یکی دیگر از خودروهای لوکس و سوپراسپرت پلیس دبی لامبورگینی اونتادور است. همانند دیگر خودروهای مجری قانون اماراتی، اونتادور نیز با دو رنگ سفید و سبز رنگ آمیزی شده است.

 

این هیولای ایتالیایی به پیشرانه ۱۲ سیلندر خورجینی که توانایی تولید ۶۹۰ اسب بخار نیرو را دارد مجهز شده و طی ۲٫۹ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر در ساعت می رساند. بیشینه سرعت لامبورگینی اونتادور برابر با ۲۱۷ مایل در ساعت (۳۵۰ کیلومتر در ساعت) است.

آئودی R8 GTR – قیمت: ۵۰۰ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

آئودی R8 GTR محصول متخصصان تیونیگ در مرکز ابت (ABT) است و به طور قطع خودرویی است که پس از قانون شکنی در آلمان دوست ندارید با آن مواجه شوید.

 

از ویژگی های آئودی R8 GTR می توان به قطعاتی از جنس فیبر کربن برای کاهش وزن، صندلی های مسابقه ای ریکارو، رنگ بازتابنده، و پیشرانه ۵٫۲ لیتری ۱۰ سیلندر خورجینی با توانایی تولید ۶۱۲ اسب بخار نیرو اشاره کرد. آئودی R8 GTR تنها طی ۳٫۲ ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رساند.

مرسدس بنز برابوس راکت CLS – قیمت: ۵۸۰ هزار دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

برابوس راکت بر اساس مرسدس بنز CLS شکل گرفته و نتیجه همکاری بین وزارت ترافیک فدرال آلمان و انجمن تیونرهای خودرو آلمان است. پیشرانه قدرتمند این خودرو توانایی تولید ۷۲۰ اسب بخار نیرو و دستیابی به بیشینه سرعت بیش از ۲۲۷ مایل در ساعت (۳۶۵ کیلومتر در ساعت) را دارد که به صورت الکترونیکی روی ۲۵۰ مایل در ساعت (۴۰۲ کیلومتر در ساعت) محدود شده است.

 

قانون شکنان در آلمان تمایلی به مواجهه با این مجری قانون تند و تیز ندارند.

بوگاتی ویرون – قیمت: ۱٫۶ میلیون دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

نیروی پلیس دوبی یکی از سریع‌ترین خودروهای جهان را در ناوگان خودروهای منحصر به فرد خود دارد. همانند دیگر خودروهای پیشرفته پلیس دوبی، بوگاتی ویرون نیز برای تعقیب مجرمان در خیابان های این شهر استخدام نشده و بیشتر برای جلب توجه گردشگران به کار گرفته می شود.

 

بوگاتی ویرون توانایی دستیابی به بیشینه سرعت بیش از ۲۵۰ مایل در ساعت (بیش از ۴۰۰ کیلومتر در ساعت) را دارد. شتاب اولیه این خودرو برابر با ۲٫۴۶ ثانیه است.

استون مارتین وان-۷۷ – قیمت: ۲ میلیون دلار

عکس های ماشین پلیس لوکس در سراسر جهان

استون مارتین وان-۷۷ منحصر به فردترین خودرو در ناوگان خودرو منحصر به فرد پلیس دوبی است. تنها ۷۷ دستگاه از این مدل تولید شده است که هر کدام از آنها برچسب قیمت تقریبا ۲ میلیون دلاری را یدک می کشند. استون مارتین وان-۷۷ چنان کمیاب و گران قیمت است که حتی ثروتمندترین افراد جهان نیز به سختی می توانند یکی از آنها را خریداری کنند.

 

این خودرو توانایی دستیابی به بیشینه سرعت ۲۲۰ مایل در ساعت (۳۵۴ کیلومتر در ساعت) را دارد.