جستجو در پارس ناز

عکس و اسامی بازیگران سریال کلانتر 3 + زمان پخش از آی فیلم

عکس و اسامی بازیگران سریال کلانتر 3 + زمان پخش از آی فیلم

عکس و اسامی بازیگران سریال کلانتر 3 

دراین پست، عکس و اسامی بازیگران سریال کلانتر 3 را مرور می‌کنیم. مجموعه تلویزیونی یک سریال پربیننده و خاطره انگیز تلویزیونی اسـت کـه در 3 فصل تولید و از شبکه یک سیما بـه روی آنتن رفت. تمام 3 فصل این سریال با استقبال بینندگان مواجه شد. این سریال چندین بار از شبکه هاي مختلف تلویزیونی بازپخش شده اسـت. اینروزها هم فصل سوم سریال کلانتر از شبکه آی فیلم بـه روی آنتن می‌رود.

 

درباره سریال کلانتر 3

کلانتر ۳ مجموعه‌اي تلویزیونی بـه کارگردانی محسن شاه‌محمدی و تهیه‌کنندگی اصغر زایری ساخته سال ۱۳۸۸ در ژانر پلیسی اسـت کـه از شبکه یک سیما پخش شده‌اسـت. شاه محمدی 20 سال پیش، نخستین سری سریال کلانتر رابا حضور بازیگرانی مانند رضا کیانیان و داریوش فرهنگ مقابل دوربین برد کـه مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

عکس و اسامی بازیگران سریال کلانتر 3 

آقای شاه محمدی از همان سال‌ها نشان داد کـه بر ساخت سریالهای پلیسی تسلط دارد و می‌تواند با ایجاد کشمکش و تعلیق، مخاطبان را پای سریال خود نگه دارد. سریال کلانتر 1 اپیزودیک نبود و داستانی ادامه دار داشت، اما در کلانتر 2 شامحمدی فیلمنامه خودرا در 3 اپیزود بنام هاي سهراب، مخمصه و مسافر خوشبختی روایت کرد و نقش کلانتر رابه ایرج نوذری سپرد.

 

بیشتر بخوانید: عکس و اسامی بازیگران سریال کلانتر 2 + داستان و زمان پخش

 

زمان پخش سریال کلانتر 3 از شبکه آی فیلم

این سریال در آبان ماه و آذر ماه 1402 هرروز ساعت 17:00 بـه روی آنتن خواهد رفت. بینندگان هم چنین می‌توانند در ساعات 9 صبح و 1 بامداد، تکرار این سریال را مشاهده کنند.

 

داستان فصل سوم سریال کلانتر

کلانتر ۳ داستان سرگرد امیری اسـت کـه بعد از اعلام پرونده‌هاي قتل سرقت و آدم‌ربایی بـه او وی مامور رسیدگی بـه این پرونده‌ها می شود‌، مجموعه‌اي پنج اپیزودی با نام‌هاي دخترعمو، مرگ مشترک، نسترن، دوستان و کمال اسـت.

سریال کلانتر 3 

این فصل از کلانتر نسبت بـه دو سری قبلی از نظر فیلم‌نامه کارگردانی و فیلم‌برداری و طراحی صحنه و لباس پیشرفت قابل توجهی داشت و بینندگان زیادی را هم چون دو سری قبلی جذب کرد. اپیزود دوستان بـه‌خاطر داستان معمایی، جذاب و قتل‌هاي زنجیره‌اي و سرقت با حضور محسن افشانی، پویا امینی و صبا کمالی را می توان بهترین اپیزود کلانتر سه معرفی کرد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال بیست کویید + عکس های بازیگران سریال بیست کویید

 

سریال کلانتر 3 چند قسمت است؟

شامحمدی کلانتر 3 را در 5 اپیزود برای روایت در 26 قسمت نوشته و کارگردانی کرده اسـت. این اپیزودها مرگ مشترک، دخترعمو، نسترن، کمال و دوستان نام دارد.

 

بازیگران فصل سوم سریال کلانتر

در کلانتر 3 ایرج نوذری نقش اصلی راکه همان کلانتر اسـت، بازی میکند. پیش از این نوذری در سریال کلانتر 2 نیز در همین نقش ظاهر شده بود. فرهاد مهادیان، لیلاموسوی، مژگان ترانه و علی اشکان دیگر بازیگران ثابت سریال کلانتر 3 هستند. از دیگر بازیگران این سریال کـه در اپیزودهای مختلف ایفای نقش میکنند، می توان بـه یوسف مرادیان، حمیرا ریاضی، الیزابت امینی، لیلابرخورداری، و… اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تمام بازیگران سریال شریک جرم + عکس های بازیگران سریال شریک جرم

 

عکس های بازیگران کلانتر 3

ایرج نوذری

ایرج نوذری

مریم سلطانی

مریم سلطانی

فرهاد مهادیان

فرهاد مهادیان

مانی کسراییان

مانی کسراییان

لیلا برخورداری

لیلا برخورداری

اشکان اشتیاق

اشکان اشتیاق

نفیسه روشن

نفیسه روشن

محسن افشانی

محسن افشانی

صبا کمالی

صبا کمالی

پویا امینی

پویا امینی

آرام جعفری

آرام جعفری

عمار تفتی

عمار تفتی

بهناز جعفری

بهناز جعفری

میرطاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی

آیدین ختائی

آیدین ختائی

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی تمام بازیگران سریال داوینچیز + عکس های بازیگران سریال داوینچیز

 

عوامل سریال کلانتر 3

کارگردان: محسن شاه محمدی

تهیه کننده: اصغر زائری

تصویربردار: امیر قربانخانی

صدابردار: رضا کنشلو

مدیر تولید: غلامرضا میرزاصادقی

طراح گریم: عزیز روحی

آهنگساز: پالیز شامحمدی

تدوینگر: احسان احمدی

فیلمبردار: امیر قربانخانی