پارس ناز پورتال

عکس پروفایل پدر فوت شده 1402 + دلنوشته هایی برای پدر فوت شده همراه با عکس

عکس پروفایل پدر فوت شده 1402 + دلنوشته هایی برای پدر فوت شده همراه با عکس

عکس پروفایل پدر فوت شده 1402 + دلنوشته هایی برای پدر فوت شده

 

در اینبخش مجموعه اي از عکس پروفایل پدر فوت شده 1402 را مرور میکنیم. آرام آرام بـه روز پدر نزدیک می‌شویم و هستند کسانی کـه از نعمت داشتن پدر بی بهره شده اند، کسانی کـه پدران آسمانی دارند و هر سال یاد و خاطره پدرشان را زنده می‌کنند. امروز عکسها و دل نوشته هایي زیبا برای پدران آسمانی رابه همراه هم میبینیم. در ادامه با مجله پارس ناز همراه باشید.

 

 

پدر خوبم نامت را بر کتیبه‌اي از جنس عاطفه حک خواهم کرد تا گواهی بر معصومیت تـو باشد. عکست را در گلدانی از جنس عشق خواهم گذارد تا بر بام باغ ملکوت غنچه دهد. آخرین سخنت رابا برگی از لاله در کتابی از عطوفت خواهم نوشت و شب هنگام یاد تـو رابه میهمانی خیال خواهم خواند. بی گمان با مـن سخن خواهد گفت: کـه زندگی کوچک تر از مردمک چشم تـو اسـت.

عکس پروفایل پدر فوت شده 1402 + دلنوشته هایی برای پدر فوت شده همراه با عکس

عکس پروفایل پدر فوت شده 1402 + دلنوشته هایی برای پدر فوت شده همراه با عکس

دلنوشته هایی برای پدر فوت شده همراه با عکس

عکس غمگین برای فوت پدر

عکس و اشعار برای پدر فوت شده برای روز پدر

عکس روز پدر فوت شده

پدر عزیزتر از جانم! قاب عکست ازآن بالا بـه مـن لبخند می زند. میگویم: خدا جان! اجازه بده کـه فقط یکبار دیگر صدایش را بشنوم و یک‌بار دیگر وی را در آغوش بگیرم. فیلم‌هایي کـه از تـو ضبط کرده‌ام را میگذارم. اشک می‌ریزم و صفحه نمایش را در آغوش می گیرم. می ترسم کسی سر برسد و بگوید کـه دیوانه شده‌ام اما مـن فقط دلتنگم. دلتنگ کسیکه پشت و پناهم بود.

 

دلتنگم برای او کـه تا بود، نمی دانستم امنیت و بخشش و مردانگی همه ی با او معنا میشود. کاش میشد فرصت‌هاي رفته را جبران کرد، کاش می‌آمدی و مـن میگفتم کـه دیگر قدر تـو را میدانم. حالا کـه جسم تـو این جا نیست، سعی می کنم خاطراتت را زنده کنم؛ غرور و نجابت، پاکی و صفای قدم، سنگینی سکوت و نگاه‌هاي نافذ تـو رابه خاطر می‌آورم.

 

حتما بخوانید : عکس غمگین برای پدر فوت شده + متن های یاد بود برای پدران آسمانی

 

ریز ریز مثل بارانهای طولانی و بی‌شتاب ساعت‌ها اشک می‌ریزم. اگر کسی اشک‌هایم را دید، بـه مـن میگوید کـه باید صبر کنم. چـه میگویند؟ در مرگ تـو صبر؟ این تـو بودی کـه بـه مـن صبر را یاد می‌دادی، حالا کـه تـو نیستی، چـه کسی بـه مـن از صبر بگوید تا حرفش را باور کنم؟ نیشخند میزنم. خون از چهارگوشه جگرم می‌چکد اما در ظاهر صبر می کنم و اشک‌هایم را از دیگران پنهان می‌دارم.

شعر برای پدر فوت شده

عکس نوشته سالگرد فوت پدر

اس ام اس برای پدر فوت شده

دل نوشته برای پدر فوت شده

متن و عکس های پدر فوت شده برای روز پدر

کپشن برای پدر فوت شده

عکس نوشته های روز پدر

شعر برای پدر فوت شده

عکس پروفایل روز پدر

اس ام اس برای پدر فوت شده

درود پدر! بالاخره آمدم سر مزار تـو. بالاخره وقت کردم کـه با تـو خلوت کنم. اشک‌هایم را نیاورده‌ام. فقط حرف‌هایم را آورده‌ام و درد دل‌هایم را. آمده‌ام درود کنم و با تـو حرف بزنم. یادت هست چقدر بـه مـا سفارش میکردی مهربان باشیم؟ چـه سوال مسخره‌ اي! معلوم اسـت کـه یادت هست. بابا جان! مـا دیگر مهربان نیستیم. تـو نیستی کـه هر از گاهی یادمان بیاوری کـه چـه چیزهایی را یادمان داده بودی.

 

تـو نیستی و مـا هرکدام یک گوشه شهر، یک طرف این دنیا توی لاک خودمان فرو رفته‌ایم. انگار دیگر دلیلی برای دور هم جمع شدن نداریم. حالا نگو کـه آمده‌ام گلایه کنم. دست‌هایم را نگاه کن. چشم‌هایم را ببین. در غصه دوری تـو تکیده شده‌اند و مـن از این ناراحت نیستم. حاضرم از این تکیده‌تر و لاغرتر شوم اما تـو رابه مـن برگردانند.

 

دلم می خواهد صبح از خواب بیدار شوم و ببینم کودکی شده‌ام و تـو با صدای بلند میگویی: نان سنگک خریدم؛ بیایید تا گرم اسـت. تا مـا یکی یکی بیاییم و… تـو نیستی و دیگر نه نان‌ها طعم زندگی می دهند و نه قل‌قل سماورها صدای خوشبختی می دهند. حتی کوچه پس کوچه شهر پر از تنهایی اسـت. احساس میکنم غریب و بی‌کس هستم. امشب از کوچه دلتنگیِ مـن بگذر تا صدای قدم‌هایت را عدد کنم.

 

بیشتر بخوانید : عکس پروفایل غمگین پدر فوت شده + متن ها و اشعار برای پدران فوت شده

 

تا دنبال قدم‌هایت بدوم، خاک پایت را بر چشم‌هایم بکشم و پای تـو را ببوسم. تا تـو دست بر سرم بکشی و دلداری بدهی. با آن صدای گرم بگویی:«بلند شو و محکم باش فرزند!» و مـن بخاطر قوت این صدا هم کـه شده، سر پا بایستم. هوا تاریک شده و باید بروم. کاش تا ابد این جا می‌نشستم. اما برمی‌گردم پدر. زود برمی‌گردم. بدرود.

عکس پروفایل پدر فوت شده 1401 + دلنوشته هایی برای پدر فوت شده همراه با عکس

جمله های زیبا برای درگذشت پدر

متن و عکس های پدر فوت شده برای روز پدر

عکس های مناسبتی برای پدر فوت شده

جمله های زیبا برای درگذشت پدر

کپشن برای پدر فوت شده

عکس های مناسبتی برای پدر فوت شده

دل نوشته برای پدر فوت شده

عکس نوشته سالگرد فوت پدر

عکس نوشته سالگرد فوت پدر

عکس روز پدر فوت شده

پدر از دست رفته ام! بـه تـو فکر میکنم و آرام می شوم. دلم میـــخواهد برایت بنویسم، بدهم فرشته‌ها تا برایت بیاورند. مینویسم و می آیم سر آرامگاهت می خوانم. تـو کجایی؟ آیا در مقبره هستی؟ یا دراین قاب عکس کـه هرگاه دلم برایت تنگ میشود؛ آنرا غرق بوسه می کنم. دوست دارم برای تـو بنویسم و با تـو حرف بزنم تا شاید دلتنگی‌ام کم شود اما پدر از دست رفته‌ام، تـو رابه جان مادر با مـن حرف بزن.

 

صدای تـو را می خواهم تا آرام شوم. می خواهم از مـن چیزی بخواهی تا بگویم: چشم! میخواهم سراغم را بگیری. اما نمی‌ گیری. باورم نمیشود کـه دیگر نتوانم صدای تـو را بشنوم. هر وقت پیرمردهای تسبیح بـه دست را می بینم، یاد تـو می‌افتم، می‌ گرداندی و می‌گردانی. می گفتم: بابا! تسبیحت رابه مـن بده تا ذکر بگویم. می گفتي: تـو با انگشت‌هایت ذکر بگو. دستانت رابه مـن بده، می خواهم با انگشت‌هاي تـو ذکر بگویم.

 

بیشتر بخوانید : متن و عکس نوشته های غمگین برای پدر فوت شده + دل نوشته های غمگین برای روز پدر

 

گاهی هراسناک از جا برمی‌خیزم و بهانه‌ات را میگیرم. بـه اتاق خالی تـو می روم. روی کتاب‌هایت خاک نشسته اسـت و مـن بـه اندازه هر ذره گرد و غبار هزار هزار بار غصه میخورم. دلم میـــخواهد این جا بودی و برایم کتاب می‌خواندی. آنجا کـه لقمان بـه پسرش میگوید کـه پدر و مادر را شکرگزاری کن و مـن بخاطر تـو شکرگزاری کنم و از تـو بخاطر همه ی‌چیز تشکر کنم.

عکس روز پدر فوت شده

عکس غمگین برای فوت پدر

عکس غمگین برای فوت پدر

عکس غمگین برای فوت پدر

عکس نوشته روز پدر فوت شده

عکس نوشته روز پدر فوت شده

عکس پروفایل روز پدر فوت شده

عکس پروفایل پدر فوت شده + دلنوشته هایي برای پدر فوت شده همراه با عکس

تبریک روز پدر (استوری، کپشن، متن و جملات)

بابا جان! قلبم خالی اسـت. مرگ تـو با تهی شدن وجود مـن برابر بود. انگار چیزی را گم کرده‌ام و آن چیز تـو هستی. ندیدن و نبودن تـو برایم سخت اسـت. دیگر منزل پدری برای مـن چـه معنی می تواند داشته باشد؟ وقتی تـو نیستی تا باغچه ها را آب بدهی؟ تـو نیستی تا در رابه روی مـا باز کنی و ساکت و آرام یک گوشه بنشینی و بازی بچه‌ها را نگاه کنی. خانه خالی اسـت، قلب مـا خالی اسـت.

 

تک‌تک سلول‌هاي بودن مـا درد میکند. حالا دیگر مـن از چـه کسی سراغ بچگی‌هایم را بگیرم؟ خاطره نخستین کفش‌هایي راکه برایم خریدی، چقدر دوست داشتم. یک‌بار دیگر تعریفش کن. فقط مـن بودم و تـو. خودمان دو تا رفتیم. چقدر خوب بود. یک خاطره‌اي هم داشتی کـه همیشه از بچگی مـن تعریف می کردي و بـه مـن می‌خندیدی. چقدر خشمگین میشدم از دستت.

 

بیشتر بخوانید : عکس نوشته تبریک روز پدر 1402 + متن های زیبا و احساسی

 

حالا بیا و آن خاطره از کارهای بچگانه مرا هزار بار بگو. دیگر نه از عصبانیت سرخ می شوم و نه خجالت می کشم، لبخند میزنم و بـه موزیک صدای تـو گوش می دهم و ذوق می کنم. دوست دارم بگویم: بابا و تـو بگویی: جان بابا؟ آن‌وقت بدانم کـه سر حال و خوشحال هستی. آن وقت خودم را برایت لوس کنم. بابای خوبم! دیشب توی خواب گریه کردم. وقتی میخوابم تـو را میبینم. چقدر خوابیدن را دوست دارم.