پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

بهترین فال و طالع بینی عاشقانه از اتفاقات احساسی شما در هفته پیش رو را در ادامه جمع آوری کرده ایم که می‌توانید بخوانید.آغاز هفته اي دیگر با پیشبینی ها و پیامد های دنیای ستارگان از رویداد های عاطفی زندگی شما کاربران عزیز در طالع بینی هفتگی عشق پارس ناز.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

فروردین
کار: قدرت رهبری دارید و دوست ندارید خودتان رابا الگوهای کهنه وفق بدهید. در روزهای اول هفته شجاعت بالایی دارید و سعی میکنید آنرا در هر فرصتی ثابت کنید. فرصت هاي بی شماری سر راهتان قرار می‌گیرد و هیچ چیزی نمی‌تواند جلوی پیشرفت شما را بگیرد.

 

عشق: وقتی به عشقتان به چشم بهترین دوست نگاه میکنید همه ی چیز بهتر پیش میرود. این هفته سعی میکنید هم دیگر را بهتر بشناسید و چیزهای جدیدی درباره هم دیگر کشف میکنید که باعث میشود احترام، تحسین و گرمای محبت بین شما بیشتر شود. اگر مجرد هستید یکی از دوستانتان شما رابا فردی آشنا می ند.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

اردیبهشت
کار: الگوهای قدیمی را کنار گذاشته و چیزهای جدیدی را تجربه کنید. اگر دنبال کار جدیدی هستید باید جالب تر وسرگرم کننده تر از کاری که همین حالا دارید باشد. به دنبال هیجان هستید و به صورت خودکار در مسیر درست قرار میگیرید.

 

عشق: هم دیگر را باور دارید و ابراز علاقه و تعلق خاطر بین شما به اسانی ابراز نمیشود. از طرفی محبوب شما را برای رسیدن به هدف حمایت می‌کند و این به اعتماد به نفس شما کمک میکند. اگر مجرد هستید ارتباط خودرا با فردی که مدت هاست زیر نظر دارید آغاز میکنید.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

خرداد
کار: محدودیت هاي زیادی در زندگی دارید اما بشما فرصت آزاد شدن از آنها هم داده شده است. اواخر هفته آزادانه کارهایتان را انجام می‌دهید و همه ی چیز آسان تر می‌شود.

 

عشق: این هفته مسائل مالی در اولویت قرار میگیرد. یا سرمایه گزاری می‌کنید و یا برای حقوق بازنشستگی برنامه ریزی می‌کنید. اگر مجرد هستید عشق وارد زندگی شما می‌شود. این شخص بشما حس متفاوتی میدهد پس سعی نکنید وی را با کسانی که در گذشته در زندگی تان بودند مقایسه کنید زیرا او با دیگران متفاوت است.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

تیر
کار: این هفته موضوعی شما را سخت درگیر خود کرده است. سعی کنید چیزهای جدیدی از این موضوع یاد بگیرید. شخصی برای شما مشکل ایجاد می‌کند اما وی را می بخشید تا آسان تر زندگی کنید و ظرفیت تحمل تان بیشتر میشود.

 

عشق: زندگی عاشقانه شما کمی پیچیده میشود و فرصتی برای شروع جدید در روابطتان پیش می‌آید. درست زمانی که احساس می‌کنید بازرسی شرایط رابه دست گرفته اید همه ی چیز خراب میشود. سعی کنید انعطاف پذیر باشید و علیرغم تردیدها پیش بروید.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

مرداد
کار: اگر بیش از حد منطقی هستید سعی کنید کمی هم در زندگی ریسک کنید. خیلی ناگهانی شجاع و ریسک پذیر میشوید. خیلی مسائل را رها می‌کنید تا بتوانید به جلو پیشروی کنید.

 

عشق: این هفته در زندگی عاشقانه شما پیشرفت دیده می‌شود. با فردی که مدت هاست آشنا میشوید صحبت هاي جدی تری می‌کنید و اعتماد هم دیگر را جلب می‌کنید.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

شهریور
کار: با خودتان مهربان نیستید و زبان تند و نیش داری دارید. از این‌که مقامتان را از دست بدهید می‌ترسید. احساس می‌کنید مناسب کاری که دارید نیستید و دل تان پیشرفت می‌خواهد. نخستین کاری که باید انجام دهید این است که با خودتان مهربان باشید.

 

عشق: شروعی تازه در زندگی عاشقانه شما ممکن است اما حواس تان را بیشتر جمع کنید. ماه نو وارد بخش روابط رمانتیک نشانه شما شده و جرقه اي بین شما و محبوب ایجاد میکند. انرژی جدیدی در رابطه عاشقانه شما ایجاد میشود. شاید کمی پیچیده باشد اما ارزش زیادی دارد.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

مهر
کار: در طالع شما سلامت، آزادی و تجربیاتی خاص دیده می‌شود. درست زمانی که میخواهید خودتان رابا شرایط جدید وفق بدهید فردی هست که شما را می ترساند اما حضور مریخ در نشانه شما کمک می‌کند به خودتان اجازه پیشرفت بدهید. بنابر این تا پایان هفته دیدگاه هاي جدیدی به زندگی خواهید داشت و از فرصت ها استفاده میکنید.

 

عشق: آسان تر از خودتان دفاع میکنید و دیگر با معذرت خواهی ها خودتان را تسلیم نمیکنید تا آرامش را برقرار کنید. اینکار را انجام می دادید چون آرامش در رابطه برایتان مهم تر بود تا رسیدن به چیزی که می‌خواهید. اما از روز جمعه به بعد علیرغم گذشته بیشتر به آرزوها و خواسته هاي خودتان اهمیت میدهید.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

آبان
کار: احساس میکنید حق با شماست و بیشتر از دیگران میدانید. شاید این احساس شما درست باشد اما آیا لازم است که این را نشان دهید و از لغات بعنوان سلاح استفاده کنید؟ اجازه دهید اطرافیان تان از خود دفاع کنند. با این روشی که بکار گرفته اید مردم از شما فاصله میگیرند. حضور سیاره مشتری در نشانه شما باعث میشود دیگر روی حرف خودتان پافشاری نکنید و کمی دوستانه تر و مهربان تر رفتار کنید.

 

عشق: این هفته بیشتر به مسائل خانوادگی تمرکز می‌کنید. ممکن است زیاد در برخی مسائل باهم توافق نداشته باشید و این در شما استرس و پریشانی ایجاد کرده است. بنابر این بجای این‌که به فکر راه حل باشید دو راه جدا را پیش می‌گیرید. مراقب این وضعیت باشید و کمی محتاطانه تر عمل کنید.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

آذر
کار: خودتان را بیشتر از همیشه درگیر مسائل امنیتی کرده‌اید. چگونه از خودم دفاع کنم؟ چگونه آزادی ام رابه دست بیاورم؟ اما طولی نمی‌کشد که خسته می‌شوید و و احساس می‌کنید دیگر نیازی به این همه ی حفاظت و امنیت ندارید. نگران نباشید خورشید و ونوس در نشانه شما آمده اند تا افکارتان را سر و سامانی بدهند.

 

عشق: بعد از روز جمعه انرژی زیادی را در خود احساس میکنید و هدفتان را دنبال می‌کنید. درست است که هدفتان شما را بیش از حد درگیر خود کرد است اما باعث نمیشود که زندگی عاشقانه را کنار بگذارید. اگر مجرد هستید احساس می‌کنید دیگران جذب تان میشوند.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

دی
کار: ناامید هستید و به شک و تردید افتاده اید اما اکنون بهترین زمان برای تعیین استانداردهای جدید است تا بتوانید به نگرش هاي جدیدتری برسید. نگرش مسئولیت پذیر بودن و گسترش دادن چهارچوب هاي موجود. در نهایت سرزندگی و چابکی را احساس خواهید کرد.

 

عشق: مدتی است احساس میکنید جذابیت همیشه را ندارید و انرژی خودرا از دست داده اید. اما این احساس کاملا موقتی است و محبوب در غلبه کردن به آن کمکتان میکند.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

بهمن
کار: با استعدادی که دارید فرصت ها را از دست نمی‌دهید و کارهای شجاعانه تری انجام می‌دهید. با اشتیاق کامل به سمت نقطه عطفی که در آینده انتظارش را دارید می‌روید. دیگر هیچ ترسی ندارید و درهای موفقیت را پیش روی خودتان می‌بینید.

 

عشق: رابطه اي که در آن هستید بر پایه منفعت ها بنا شده رابطه اي که هیچ احساسی در آن وجود ندارد و احساس میکنید از شما سواستفاده شده است. هیچ کدام انتظاری از هم ندارید اما میتوانید نظمی به این رابطه بدهید.

فال عاشقانه و طالع بینی احساسی همۀ 12 ماه مختلف

اسفند
کار: بعد از هفته اي سخت همه ی چیز بهتر می‌شود. آماده چیزهای جدید باشید. این هفته زمان نقطه عطف زندگی شما فرار رسیده است. از فرصت ها استفاده کنید و با تلاش و پشتکار اهدافتان را دنبال نمایید ودر اینکار از دیگران کمک بگیرید.

 

عشق: رازی را از محبوب پنهان کرده‌اید چون فکر میکنید اگر او این راز را بداند مشکل بوجود می‌آید. اما اینکار منجر به بی اعتمادی و پشیمانی می‌شود. این وضعیت را ادامه ندهید و به مشاور خانواده مراجعه کنید.