پارس ناز پورتال

فیلم و سریال

قاصدک 24

بچه های آسمان

خرید فرش ‌1200 شانه با کیفیت تضمینی و قیمت بهینه

خرید فرش ‌1200 شانه با کیفیت تضمینی و قیمت بهینه

خرید فرش ‌1200 شانه با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب

فرش ‌1200 شانه با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این فرش قرار است 1200 گره را در یک متر عرض جای دهد. همین موضوع بافت این فرش را به گونه ای برنامه‌ریزی می‌ کند که امکان جای گذاری  1200 گره در آن فراهم شود. در نتیجه ظریف کاری و فشردگی در چنین تراکم و شانه ای از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

 

ویژگی های منحصر به فرد فرش ‌1200 شانه

 زیبایی فرش ‌1200 شانه نیز به همین ظرافت و تراکم بالایی است که از آن انتظار می‌رود. این موضوع باعث شده فرش های 1200 شانه به فرش های دستبافت شباهت زیادی داشته باشند. این فرش ها نسبت به فرش 700 شانه با قیمت به مراتب بالاتری نیز عرضه می‌شوند و ارزش بیشتری نیز دارند. فرش های 1200 شانه از انواع مختلفی نیز برخوردار هستند. به عنوان مثال 3600 گل برجسته نمونه یک فرش کاشان 1200 شانه است که بسیار طرفدار دارد.

خرید فرش ‌1200 شانه با کیفیت تضمینی و قیمت بهینه

فرش کاشان

جالب است بدانید بسیاری از افراد زمانی که فرش ‌1200 شانه را برای خرید انتخاب می کنند، چنین تصوری دارند که این فرش بسیار سنگین است. در حالی که این تصور کاملا اشتباه است. همان طور که گفتیم بافت در نظر گرفته شده برای فرش های 1200 شانه بسیار متراکم و ظریف است و همین ویژگی از سنگین شدن فرش جلوگیری می کند.

 

فرش 1200 شانه در میان فرش های کاشان ماشینی بسیار جذاب و خاص است و جزء فرش های ماشینی ارزشمند به حساب می‌آید. این فرش ها زیبایی بی نظیری دارند و از تنوع رنگ، طرح و مدل نیز برخوردار هستند. بنابراین هر فردی می تواند متناسب با نوع سلیقه و منزل خود فرش مناسبی را خریداری کند. برای خرید فرش های 1200 شانه نیز باید همواره فروشگاه های معتبر و مطمئن را بشناسید.

 

خرید فرش ‌1200 شانه به عنوان جایگزین فرش دستبافت

ممکن است شما به ظرافت، طرح و نقش فرش های دستبافت علاقه زیادی داشته باشید و بخواهید بافت نرم و ظریف آن ها را در محیط منزل و اتاق خود تجربه کنید. متاسفانه فرش های دستبافت با توجه به کیفیتی که دارند، قیمت بالایی را نیز به خود اختصاص می‌دهند. در چنین مواردی خرید فرش 1200 شانه می تواند جایگزین مناسبی برای فرش های دستبافت باشد.

 

چرا که این نوع فرش ها از دوام و استحکام قابل توجهی برخوردار هستند و در عین حال بسیار زیبا و ظریف می باشند. بنابراین چنین ویژگی‌هایی نشان می‌دهد که فرش های 1200 شانه می تواند گزینه مناسبی برای فرش های دستبافت باشند. ضمن اینکه این فرش ها با قیمت به مراتب کمتری نیز خریداری می شوند.

خرید فرش ‌1200 شانه با کیفیت تضمینی و قیمت بهینه

خرید فرش ‌1200 شانه

خرید فرش مناسب از فروشگاه فرش امیرکبیر

 فرش امیرکبیر انواع مختلفی از فرش ‌1200 شانه را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتری ارائه می کند. ارسال این فرش ها به شکل رایگان انجام شده و تضمین لازم نیز برای اصالت و کیفیت محصول به مشتری ارائه می شود. در نتیجه مشتری با خرید از فرش امیرکبیر نگران هیچ گونه تخلفی نخواهد بود.