جستجو در پارس ناز

فرنو رضایی ملکه اتیکت ایران

فرنو رضایی ملکه اتیکت ایران

فرنو رضایی موسس مدرسه ی ادب فارسی FARS school of etiquette که در سال ۲۰۲۱ به صورت رسمی به عنوان یک شرکت corporations در نیویورک ثبت شد.فرنو که لقب ملکه ی اتیکت ایران رو توسط طرفدارانش گرفته انرا نتیجه ارتباط خیلی نزدیک و همزادپنداری خانم ها با خودش میدونه که میخواستن بهترین ورژن خودشون رو زندگی کنند.

فرنو رضایی ملکه اتیکت ایران

فرنو به عنوان طراح دوره های آموزشی در زمینه ی استقلال مالی و توانمندسازی زنان به صورت تخصصی کار میکند.و از افتخارات بین اللملی او به عنوان یک زن ایرانی موفق ، نویسنده اتیکت و آداب ایرانی در کتاب جامع اتیکت بین الملل هست که به زبان انگلیسی توسط ۲۳ مربی از ۲۳ کشور دنیا جمع آوری و نوشته شده.

فرنو رضایی موسس مدرسه ی ادب فارسی

او همچنین کتابی با عنوان اتیکت مدرن و بیزنس اتیکت مخصوص مدیران و دیپلمات ها نوشته است.

 

هشتگ #ورژن_ایرانی_اتیکت_بافرنو

به یک ترند پرمخاطب تبدیل شده

 

از جمله فرهنگ سازی هایی که او بسیار درمورد آن تلاش کرد اعتمادبه نفس دادن به خانم

فرنو رضایی ملکه اتیکت ایران

با هشتگ

#بی_آرایش_زیباتریم

#زنان_مستقل

 

بود که کمک کرد خانم ها بجای تمرکز روی عمل های زیبایی غیر ضروری بدلیل فشارهای جامعه به سمت سرمایه گذاری و آموزش روی شخصیت و دانش خودشون بکنند و بتوانند کسب و کارهای موفق و پولساز بسازند، کاری که خودش بدون سرمایه اولیه و با پشتکار بدست آورده.

در حوضه های اتیکت، مدیریت ،برندینگ

او که کارشناسی گرافیک داره در ۲۱ سالگی کمپانی تبلیغاتی خودش رو مدیریت میکرد و تا قبل از مهاجرت به این کار مشغول بود . او سالها توسط اساتید درجه ی دنیا مثل

Anna Wintour , leadership
Kelly wearstler , interior
Diane von Furstenberg, building a fashion Brand
Marc jacobs ,Fashion design
Ken Burns , Documentary
Robin Roberts, Effective communication

کوچ لایف، فشن و طراحی لباس و نویسندگی

در حوضه های اتیکت، مدیریت ،برندینگ، کوچ لایف، فشن و طراحی لباس و نویسندگی آموزش دیده و دانش خود رو به زبان فارسی با خانم‌ها به اشتراک میگذارد.

فرنو رضایی

فرنو یک پسر بنام سام دارد و از تجربیات بارداری تا فرزندپروری رو با مخاطبشان به اشتراک میزاره و بسیار در این زمینه مطالعه داره ،او معتقده مادر شدن چقدر تونسته مسیر پیشرفتش رو حتی با وجود بیشتر شدن کارش سریعتر کنه و مخاطبین خود رو از مادر هراسی هایی که امروزه زیاد تبلیغ می‌کنند دربیاره .

فرنو رضایی کارآفرین پولساز

#مادران_آگاه_شاد

اون همچنین در مورد نگرانی شایع خانم ها و ترس از دست دادن فرم بدن و برگشت به قبل از بارداری هم آگاهی رسانی کرده ، که لزوما همه ی خانم ها بعد از زایمان با چاقی و از فرم خارج شدن بدن روبه رو نمیشن ،بلکه خانواده ها باید دقت کنند از نظر ثبات خانوادگی ،امنیت مالی و دانش فرزند پروری بالا باشند و آمادگی برای تربیت یک فرزند با روح و جسمی سالم داشته باشند و مسیولیت تربیت اون رو به خوبی انجام دهند.

شرکت corporations در نیویورک

مدرسه فارسی امروز به عنوان یک پلتفرم آموزشی ۲۰دانشجو و ۱۰۰هزار عضو فعال دارد که در حوزه آموزش زنان در ایران و دنیا بی سابقه است.از جمله مواردی که فرنو بسیار دغدغه مند در آن کار و مطالعه میکنه، آشنایی نسل جدید با ادبیات فارسی ،هنر و داستان های ایرانی ست.

عکس دوران بارداری فرنو رضایی

او یک کارآفرین پولساز هست که غیر از مدرسه ی فارسی که بیشتر جنبه ی عام المنفعه داره چندین کسب و کار فیزیکی بزرگ رو مدیریت میکنه .او به مخاطبین خودش که ۹۹ درصد خانم ها هستند ، این نوید رو میده که اگر به توانمندی های خودشون واقف بشن میتونن به ثروت برسند فقط لازمه که جسارت و اعتمادبه نفس و دانش کافی کسب کنند .

FARS school of etiquette