پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانی

مجموعه : اخبار سینما
لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانی

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانی 

بعضی از بازیگران ایرانی با استفاده از رژیم ها گوناگونی کاهش وزن بسیار عجیب پیدا کرده اند که چهره و اندام آنان را زیر و رو کرده است. چاقی و افزایش وزن یکی از مشکلاتی است که عده زیادی از مردم با آن درگیر هستند و عده زیادی از مردم همیشه به دنبال یافتن برترین راه برای کاهش وزن می‌گردند.

 

این چالش برای هنرمندان ملموس تر و پررنگ تر است. هنرمندی که تمام عمرش را جلوی دوربین و زیر ذره بین مردم میگذراند باید برترین تناسب اندام را داشته باشد تا بتواند با اعتماد به نفسی دوچندان جلوی دوربین برود.بازیگران ایرانیمشکل چاقی و افزایش وزن هنرمندان و بازیگران زیادی رابه خود درگیر کرده است

 

و حتی اهمیت این موضوع تا جایی است که عده زیادی از این بازیگران ایرانی به جراحی هاي خطرناک لاغری هم تن می‌دهند. همین ماه گذشته بود که نعیمه نظام دوست بازیگران کشورمون برای حل مشکل چاقی و اضافه وزن تن به عمل اسلیو داد تا بتواند وزن خودرا پایین بیاورد. این بازیگر ایرانی که بهاره رهنما را الگوی این جراحی لاغری قرار داده بود امیدوار است تابتواند علاوه بر لاغری سلامت خودرا نیز با کاهش وزن به دست بیاورد.

 

بازیگران ایرانی که برای لاغری همه ی کار کردند
اگر نخواهیم راه دوری برویم باید به نعمیه نظام دوست بعنوان بازیگری که بتازگی عمل اسلیو را برای کاهش وزن انجام داده است اشاره کنیم.

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانیلاغری نعیمه نظام دوست بعد از افزایش وزن 145 کیلویی اش

 

این بازیگر دریک گفت و گو اعلام کرد :عمل اشتباهی انجام دادم و برای حل مشکل اضافه وزن خود بدون این‌که مشورت کنم و صرفا با دقت به تبلیغ و تعریف بعضی دوستان، بالن معده گذاشتم تا حجم آنرا کم کرده و لاغر شوم اما بجای کاهش وزن با افزایش وزن مواجه شدم,، وزن من به اندازه اي رسیده بود که بدنم در عملکرد اختلال داشت،

 

فعالیت قلبم با مشکل همراه بود، پاهایم توان وزن بدنم را نداشت، در راه رفتنم اختلال وجود داشت و درد شدید در کمر داشتم. همه ی این مشکلات و رسین وزن نعیمه نظام دوست به 145 کیلوگرم باعث شد تا این بازیگر ایرانی عمل اسلیو معده را برای کاهش وزن انجام دهد.

 

بهاره رهنما دیگر بازیگر ایرانی است که برای کاهش وزن راههای زیادی را امتحان کرده است ودر انتها تن به یک جراحی لاغری داده است و امروز کاهش وزن محسوسی را تجربه کرده است . کاهش وزن بهاره رهنما حتی برای خودش نیز غیر قابل باور است و او به حدی لاغر شده است که با نگاه کردن در آینه خودش را هم نمیشناسد.

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانیلاغری 40 کیلویی بهاره رهنما

 

بهاره رهنما دریک گفت‌وگو درمورد لاغری اش گفت :من در زمان نوجوان ي و دبیرستان چاق نبودم. حتی آن قدر لاغر بودم که گاهی باعث نگرانی خانواده میشدم. تا این‌که در 25 سالگی معلوم شد کم کاری تیروئید دارم. البته اضافه وزن مریض در کم کاری تیروئید جزیی است و باعث 30-20 کیلوگرم اضافه وزن نمیشود، ولی افرادی که اضافه وزن دارند، زمانی که معلوم می‌شود به کم کاری تیرویید هم مبتلا هستند، سعی می‌کنند برای آرام کردن ذهن، این 2 رابه هم ربط بدهند.

 

پیشینه چاقی درخانواده ما وجوددارد. وزن من مدام در حال افزایش بودو من هم در حال مبارزه با آن بودم. سعی می‌کردم با رژیم هاي مختلف وزنم را کم کنم. بعد از تولد پریا طی یکسال 30 کیلوگرم وزنم را کم کردم. ورزش و پیاده روی را هم فراموش نمیکردم، ولی این کارها موثر نبود تا این‌که به فکر گذاشتن بالون معده افتادم.

 

بالون گذاشتم ولی اینکار باعث شد مسیر کاهش وزن دشوارتر شود. 10 کیلوگرم با گذاشتن بالون وزن کم کردم، ولی با خروج بالون دچار 18 کیلوگرم اضافه وزن شدم,. این روش نه تنها موثر نبود، بلکه در طول مدتی که بالون داخل معده من بود، درد زیادی داشتم و بعد ازآن وادار شدم, عمل اسلیو معده را برای لاغری و کاهش وزن انجام بدهم.

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانیلاغری 13 کیلویی احسان کرمی

 

احسان کرمی مجری و بازیگر تئاتر دیگر بازیگر ایرانی است که بعد از ازدواج با مشکل اضافه وزن مواجه شد و توانست با برنامه اي که خودش برای خودش ترتیب داده بود در عرض سه ما 13 کیلوگرم از وزنش را کم کند.رضا داوود نژاد دیگر بازیگر ایرانی بود که برای کاهش وزن به سراغ روشی رفت که زندگی وی را به شدت تهدید کرد و وی را روانه بیمارستان کرد. رضا داوود نژاد با رژیم و عمل جراحی 97 کیلو وزن کم کرد اما این کاهش وزن نزدیک بود به قیمت جانش تمام شود.

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانیلاغری محسوس و خطرناک رضا داوود نژاد

 

رضا داوودنژاد دریک گفت و گو گفت :این یک قانون است که همه ی آدم هاي چاق دوست دارند لاغر شوند. من در زمان ازدواجم به 187 کیلو هم رسیدم. من به علت عمل اشتباهی که انجام دادم و باپیپس روده بودو وسعت زیادی داشت به این نقطه رسیدم. سر سریال فراموشی بودم که کبد من در زمان کوتاهی

 

که در تهران بودم، سوخت و کارم به کما و پیوند کبد کشیده شد.این رخداد مربوط به سال 90 است و عمل بایپس هم درسال 89 انجام شده بودو طی دو سال رژیم به 90 کیلو هم رسیدم. آن زمان سرعت لاغر شدنم بسیار شتاب گرفته بودو همین من را تشویق میکرد و به غذا نخوردنم بیشتر از قبل ادامه می دادم.

 

باران کوثری دیگر بازیگر ایرانی است که از تناسب اندام برخوردار است اما این بازیگر جوان برای ایفای نقش دریک سریال وادار شد 21 کیلوگرم از وزنش را کم کند.

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانیلاغری 21 کیلویی باران کوثری برای یک فیلم

 

باران کوثری برای بازی در نقش یک فوتبالیست در فیلم سینمایی عرق سرد ٢١ کیلوگرم وزن کم کرده است.ملیکا شریفی نیا دختر زوج هنرمند کشورمون محدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان و خواهر مهراوه شریفی نیا است. این بازیگر جوان سینما وتلویزیون دریک دوره از زندگی اش توانست 20 کیلوگرم از وزنش را کم کند.

 

ملیکا شریفی نیا بازیگر 30 ساله کشورمون با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از راز کاهش وزن خود گفت. بیست کیلو از من سی ساله نشد! بالاخره تونستم ، بالاخره انجامش دادم، کاری رو که بیست و نُه سال در حسرتش بودم ! همه ی می گفتن کم کردم وزن بعد از سی سالگی خیلی سخته.

 

همیشه از این حرف وحشت داشتم. از تصور این‌که سی سالم بشه و هنوز نتونسته باشم مزه شیرین لاغری رو بچشم می ترسیدم چون شک نداشتم اگر تا قبلش نتونم این کارو بکنم بعدش دیگه قطعا نمیتونم !

لاغری شگفت انگیز به سبک بازیگران ایرانیلاغری 20 کیلویی ملیکا شریفی نیا

 

از هجده سالگی تا بیست و نُه سالگی هِي رژیم خوراکی می‌گرفتم و تا یه ذره لاغر می‌شدم, بعنوان جایزه دو برابر غذا می خوردم و دو برابر هم چاق می‌شدم,! سه سال هم بود که کلا قطع امید کرده بودم از این رخداد و با اون وضع غذا خوردن هیچگونه اراده اي در خودم نمیدیدم که بتونم حتی یک روز رژیم بگیرم.

 

تا دقیقا پارسال در همین روز، هنگام فوت کردن شمع با همه وجودم آرزو کردم که خدای بی نظیرم این قدرت رو بهم بده که بتونم رژیم بگیرم. و تولد سی سالگیم به وزن دلخواهم رسیده باشم و صد البته که آغاز این رخداد از فردای تولدم نبود.