پارس ناز پورتال

قاصدک 24

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

مجموعه : مدل لباس جدید
معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای تیپ پاییزی زنانه 

با فرا رسیدن فصل پاییز بر تن کردن لباسهای گرم با رنگ و حال و هوای پاییزی نیز رونق میگیرد که در این مقاله به آن می‌پردازیم. همه ي چیز از لباس ها گرفته تا آرایش و دکور خانه تحتِ تاثیر رنک هاي فصلی قرار می‌گیرند.

 

در فصلِ تابستان اکثر رنگ هاي مرجانی, سفید و فیروزه اي که یادآور ساحل دریا میباشند کاربرد دارند و با سرد شدن هوا به سمت رنگ هاي عمیق تری مانند قرمز, خاکستری و آبی دریایی باید رفت.

 

قبل از تمام این‌ها روزهایی هم میباشند که حس و حالی برای بهره گیری از رنگ هاي الهام بخش فصلی نیست بنابراین همان چیزی را میپوشیم که دلمان می‌خواهد. فقط کافی هست از خود بپرسید چی دوست داری بپوشی؟ گاهی اوقات هم وقتی کمد لباس ها را می‌گردیم سردرگم میشویم

 

که کدام رنگ ها را با هم ست کنیم و احساس می‌کنیم به اندازه اي که باید لباس نداریم. برای رفع دشوار از این ترکیب رنگ هاي فوق العاده که مناسب لباسهای پاییزی میباشند الهام بگیرید.

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

گاهی اوقات ترکیب کردن رنگ هاي خنثی می‌توانید برترین ترکیب رنگ باشد. ترکیب رنگی بدون نقص, بسیار کلاسیک و شیک. مانند ترکیب رنگ عکس بالا که در آن رنگ هاي خنثی مانند سفید و شتری را ترکیب کرده هست. اگر به این ترکیب کمی طرح و نقش اضافه کنید یک استایل دیدنی تر و پر انرژی تر از آن می سازید. پس کوشش کنید با رنگ هاي خنثی یک تیپ کاملا شیک و خوشگل بسازید.

ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

یک ترکیبِ رنگ بسیار ظریف و کاملا زنانه. در این ترکیب رنگ صورتی دخترانه همراه با رنگ سبز یک تضاد دوست داشتنی ایجاد کرده و رنگِ خاکستری هم ترکیب را کامل کرده هست. از این ترکیب میتوانید اضافه بر لباس ها در شمار زیادی از جنبه هاي مد بهره گیری کنید. مانند دکور خانه یا ترکیب رنگ آرایش و…

معرفی بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس پاییزی زنانه

این یکی از ترکیبِ رنگ هایي هست که هیچ وقت از آن سیر نمیشوید. ترکیب کردن چنین رنگ هاي روشن احتمالاً کار سختی باشد اما تضاد منحصر به فرد رنگ ها به آن ظاهر بسیار شیک و جذابی داده هست. برای چنین ترکیبی باید کمی ریسک پذیر باشید و لباس هایي را با هم ست کنید که تا اکنون فکرش هم نمیکردید ارزشش را داشته باشد.