پارس ناز پورتال

لیست لوازم‌ تحریر کلاس اول

لیست لوازم‌ تحریر کلاس اول

بهتر است قبل از خرید لوازم تحریر برای کلاس اول فرزندتان، لیستی از آن‌ها را تهیه کنید. تهیه‌ی این لیست موجب جلوگیری از فراموش‌شدن خرید برخی لوازم می‌شود. از طرفی شما را از سردرگمی و صرف هزینه‌های اضافی نجات می‌دهد. ما در اینجا لیست لوازم ‌تحریر کلاس اول را برای شما و فرزندتان تدارک دیده‌ایم. اگر کودکتان به کلاس اول می‌رود، با ما همراه باشید.

 

دفتر

بهتر است ابتدا به این نکته توجه کنید که دفترهای کودک دارای طراحی خسته‌کننده نباشند. اولین وسیله‌ و پرکارترین وسیله در کلاس اول، دفتر است. تعداد دفترها و تعداد برگ‌های آن‌ها هم بسیار مهم است. معمولاً در کلاس اول یک دفتر به‌عنوان دفتر مشق استفاده می‌شود.

 

این دفتر بهتر است 80 برگ باشد. دروسی مانند فارسی، ریاضی و نگارش هم به تعداد صفحات زیادی نیاز دارند، پس برای آن‌ها هم دفتر 80 برگ مناسب است. برای درس علوم هم یک دفتر 60 برگ کافی است. توجه داشته باشید که هرچه تعداد دفترهای 80 برگ کودک بیشتر باشد، حمل آن نیز برای فرزندتان سخت می‌شود.

 

توجه داشته باشید که بهتر است تعداد برگ‌های دفتر مخصوص هر درس را معلم دانش‌آموز تعیین کند. این کار به دلیل این است که معلم با توجه به سابقه‌ی خود، بهتر از میزان استفاده‌ی دفتر برای هر درس مطلع است. پس بهتر است خرید دفتر را از لیست لوازم ‌تحریر کلاس اول پس از تشکیل مدرسه قرار دهید.

 

دفتریادداشت

برای یادداشت تکالیف منزل دانش‌آموز، دفتر یادداشت اهمیت دارد. به همین دلیل دفتر یادداشت یکی از وسایل ضروری برای لوازم تحریر کلاس اول است. معلم، تکالیف روز بعد دانش‌آموز را روی دفتر یادداشت می‌نویسد تا کودک آن‌ها را انجام دهد.

 

دفتر نقاشی

برای کلاس ‌اولی‌ها دفتر نقاشی اهمیت زیادی دارد. زیرا هنوز در فضای کودکی قرار دارند. پس دفتری با طراحی فانتزی برای او تهیه کنید.

 

مداد

مهم‌ترین گزینه در لیست خرید لوازم تحریر، مداد است. طراحی مداد نباید برای کودک خسته‌کننده باشد. راحت بودن کودک برای در دست گرفتن مداد اهمیت دارد. مداد مشکی، قرمز و مداد رنگی جزء پرکاربردترین‌ها در کلاس اول هستند. مداد رنگی هم برای نقاشی‌های کلاسی دانش‌آموز مهم است. مداد و مداد رنگی کودک باید نرم باشند تا نیاز به فشار دادنشان روی کاغذ نباشد.

خرید بهترین لوازم تحریر

پاک‌کن

پاک‌کن از دیگر وسایل مهم در لیست لوازم تحریر کلاس اول است. اکنون پاک‌کن‌ها در طرح‌های جذاب و گوناگون تولید و طراحی می‌شوند. پاک‌کن وسیله‌ای است که دانش‌آموز آن را زیاد گم می‌کند. پس بهتر است همان ابتدا چند عدد پاک‌کن را تهیه کنید. توجه داشته باشید که پاک‌کن باکیفیتی تهیه کنید. زیرا دانش‌آموز در ابتدای راه نوشتن بسیار اشتباه می‌کند و از پاک‌کن زیاد استفاده می‌کند.

 

خط‌کش

خط‌کش از دیگر لوازم موردنیاز است. در ابتدا لازم نیست خط کش بزرگی تهیه کنید. خط‌کش 15 سانتی هم برای دانش‌آموز کلاس اول مناسب است. استفاده از خط‌کش‌های شابلونی نیز بستگی به نظر معلم دانش‌آموز دارد.

 

مدادتراش

مدادتراش‌ها هم طراحی‌های متنوعی دارند. می‌توانید بسته به سلیقه‌ی کودک خود آن را تهیه کنید. تراش‌های فانتزی و در اندازه‌ی کوچک برای استفاده‌ی کودک، مناسب‌تر است.

 

جامدادی

جامدادی از واجب‌ترین‌ها در لیست لوازم تحریر کلاس اول است. برای جلوگیری از گم‌شدن مکرر لوازم کودک و نظم دهی آن‌ها جامدادی مناسب است. درواقع با استفاده از جامدادی دانش‌آموز می‌تواند لوازم تحریر را حمل کند. جامدادی باید به حد کافی فضا داشته باشد تا کودک بتواند به‌راحتی وسایل خود را درون آن جای دهد. سبک و جادار بودن جامدادی از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

کیف کوله‌پشتی

حالا نوبت به مهم‌ترین بخش لوازم تحریر است. خرید کیف کوله‌پشتی بسیار بااهمیت است. اهمیت آن از جهت انتخاب نوع کیف برای آسیب نرسیدن به‌سلامت جسمی کودک و حمل آسان آن است. توجه کنید که کوله‌پشتی کودک باید سبک و درعین‌حال جادار باشد. نیاز نیست کوله‌ای بسیار بزرگ خریداری کنید. تنها یک کوله با تعداد 4 عدد جیب در اندازه‌های متفاوت کافی است.

 

خرید بهترین لوازم تحریر

برای تهیه‌ی لیست لوازم‌ تحریر کلاس اول بدون مراجعه به فروشگاه‌های حضوری می‌توانید به سایت اینترنتی لوازم‌ تحریر پلنگ صورتی مراجعه کنید.آنلاین شاپ پلنگ صورتی بهترین سایت اینترنتی لوازم تحریر برای افرادی است که به دنبال خرید لوازم تحریر و نوشت افزارها، مخصوصاً برای دانش‌آموزان هستند.

 

در این سایت انواع لوازم تحریر فانتزی، لوازم بهداشتی فانتزی و لوازم آشپزخانه فانتزی را چه برای مدرسه و دانش‌آموز و چه برای دانشگاه و دانشجو می‌توانید تهیه کنید. برای رفاه حال مشتریان نیز امکان خرید لوازم تحریر با ارسال رایگان فراهم‌شده است. اگر قصد خرید عمده‌ی لوازم تحریر را دارید نیز این سایت برای شماست.

 

پلنگ صورتی بیش از یک فروشگاه آنلاین است. پلنگ صورتی به تلاش برای خلق تجربه‌های خرید فوق‌العاده متعهد است. خلق یک تجربه‌ای که احساس کنید همچنان در جاده‌ی داستان‌های جادویی قرار دارید. پلنگ صورتی بهترین انتخاب را برای شمارا در اختیارتان می‌گذارد.

 

با مجموعه‌ای بی‌نظیر از لیست لوازم تحریر کلاس اول، لوازم تحریر فانتزی، محصولات آرایشی، لوازم آشپزخانه‌ی جذاب، لوازم‌آرایشی و بهداشتی مبتکرانه و هدایای منحصربه‌فرد، شما قادر خواهید بود به تخیل خود پرواز دهید و دنیایی از شگفتی‌ها را در دستان خود به دست آورید. تیم پلنگ صورتی آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات شما نیز هست.